O czym chcesz poczytać na blogach?

Ddos

Zarabianie w JUST BEEN PAID, czyli cała prawda o systemie.

Firmy JBP. To na razie tyle, dalsze części wyjaśnią poszczególne działy oraz zagadnienia potrzebne do zrozumienia programu.

Na początek przedstawię wam kalkulator który przedstawia ile można zarobić inwestując daną kwotę.

KALKULATOR ZAROBKÓW

Link to objaśnienia o co chodzi w kalkulatorze:

Screen kalkulatora z objaśnieniem

 Tagi: jbp just been paid najlepszy sposób w internecie na zarobek pewny sposób na narabianie zarabianie w internecie
22:00, shrek33333
Link Dodaj komentarz »
Archiwum
Marzec 2012
Kwiecień 2012
Ostatnie wpisy
  • Nadchodzi restart w JUST BEEN ...
  • Just been Paid atak DDoS
  • Postęp stan na 12.03.12r.
  • Ogólnie o systemie. Dokładny ...

Miziaforum's Blog

Tak aby było ….\wget.exe -r http://www.zla.pl
9) Można sobie ustawić katalog wykonania, to jest miejsce gdzie kopia zostanie zapisana
10) Kliknąć podwójnie na skrót powodując wykonanie wget.exe

Jeżeli 100 użytkowników tak zrobi jednocześnie to do blokady blisko
Celowo dałem ładowanie rekurencyjne aby cała zawartość witryny była pobierana. Gdy serwery nie trzymają całej zawartości witryny w RAM-ie tylko odwołują się do dysku to nastąpi dramatyczne zwolnienie, grzanie dysku, praktycznie blokada.

3. Profesjonalne przygotowanie ataku DDoS
Wyszukanie słabego punktu serwera, wyszukanie kompów kandydatów do zombi, instalacja Bot-a na kompach, oczyszczenie kompów ze śladów ładowania Bot-a, start bez udziału kompa Guru. Właściciele wszystkich kompów atakujących są niewinni lub nieświadomi że ich kompy atakują.
Wyszukanie słabego punktu serwera/witryny umożliwia nam zablokowanie serwera minimalnym wysiłkiem. Trzeba odgadnąć co jest słabym punktem a może to być: przepustowość łącza, czas CPU w skryptach, ilość RAM-u na serwerach www i ilość wątków (thread-ów) Apache, dostęp do.

O czym wiedzieć powinniśmy

Zauważył, "można się zorganizować w duże grupy, wysyłać w jednym czasie odpowiednie zapytania, sygnały informacyjne i to blokuje stronę". Jego zdaniem była to "zorganizowana akcja protestu".

"Popytajmy prawników, czy w sensie definicyjnym tak jest, czy możliwość wejścia na stronę i jej zmiany, to jest atak hakerski. Myślę, że tu jest blokowanie, ale nie generujmy następnego napięcia, dlatego, że to nikomu nie służy" - apelował.

Strona rządowa wydaje się nie rozumieć, że taka blokada, to nic innego, jak atak hakerski typu DDoS. Polega on na jednoczesnych próbach uzyskania dostępu do zasobów przez wielu użytkowników, co powoduje całkowite zawieszenie systemu. Do tego typu ataków wykorzystuje się najczęściej tzw. komputery-zombie, czyli zainfekowany odpowiednim wirusem sprzęt, którego użytkownik nie zdaje sobie sprawy, że uczestniczy w ataku.

Prezydent zaatakowany przez Anonimowych

Pamiętajmy, że do ataków przyznała się słynna grupa haktywistów Anonymous, a doszły do nas także doniesienia, że na niektórych stronach pojawiły się komunikaty o dziwnej.

It is just me

Jest łamanie prawa. A tu o to nie chodzi. Według niektórych to jest pretekst do podpisania tej ustawy. Co prawda strona Prezesa Rady Ministrów była „zabezpieczona” marnie i ukazanie przez hakerów hasła i loginu do administracji strony ukazało… no głupotę. Ośmieszyło to nasze państwo w świecie, ale czy to coś dało? Oprócz tego incydentu wszystkie inne były negatywne. Hakerów już ściga policja(nie sądzę, że ich złapie). Prawda jest taka, że polityków nie obchodzą ich strony internetowe. Po akcie „zapychania” stron rządowych metodą DDOS rzecznicy rządu(chyba) mówili o dużym zainteresowaniu witrynami. Mają tu też dużo racji. Sam jak zobaczyłem wpis na Twitterze „sejm.gov.pl Tango Down” wstukałem ten adres, chcąc zobaczyć czy to prawda. Nie popieram ataków hakerskich na strony, bo to tylko może pogorszyć sytuację.

Jak dla mnie wyczerpałem już wątek. Na pewno za parę dni dojdą nowe fakty, ale nie wiem czy je opiszę na moim blogu. Jeśli będę miał na ten temat dużo do napisania to napiszę. Jak na razie trzeba wyczekiwać informacji z Tokio czy Polska podpisze ACTA czy nie.

Moje przemyślenia - Onet.pl Blog

1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych
2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB
3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników
4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml
spermy
5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa
wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę
6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać
ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy

Kaemic z Koviru

 

Operation global blackout – czyli lulzsec powraca

Witam. Dziś pare słów o tym co ma mieć miejsce 31 marca, a mianowicie wyłączenie internetu. Powrót LulzSec szykuje się w wielkim stylu. Mają w planie przeprowadzić atak DDoS na najważniejszą rzecz w internecie, czyli na serwery DNS. One są odpowiedzialne za zamiane adresu WWW na adres IP. Bez nich będzie się dało wejść tylko na strony do których się pamięta adresy IP – czyli nigdzie bo kto pamięta jakikolwiek adres IP poza może localhostem.

Przeciw czemu protestują? SOPA, wallstreet, nieodpowiedzialni przywódcy i bankierzy.

Czy im się uda? Bóg jeden wie, ale patrząc na ich poprzednie operacje myślę, że szanse są spore. Oni mieli i chyba dalej mają potencjał. Ja im kibicuję, na naszych oczach rodzi się historia..