O czym chcesz poczytać na blogach?

Dbsk

...I think I'm a fool~... A fool~! ...

Się teledyskowi bo nie jest najgorzej jeśli chodzi o widoki xD Zwłaszcza o HeeChul’u mówię ^^
A teraz przejdźmy na sekundkę do innego Koreańczyka by przejść potem do jeszcze innego.

Mowa o No Min Woo. Albo o Rose jak kto woli.
Ja wam powiem tylko kilka przemyślań na jego temat. Mianowicie znacznie bardziej podoba mi się w teledysku co Blaze awal (czy coś takiego) gdy ma czarne, „oklapłe” włoski niźli w Tri-Angle, gdzie za przeproszeniem przypomina mi jakieś takie straszydło o_O Ogółem to w Tri-Angle to tylko DBSK (lub DBSG lub TVXQ) wygląda dobrze xDDD
Dlatego oto piękna fotka Rose w czarnych włosach ^^

Jednak nie mogę powiedzieć, że w tych nastroszonych „rogach“ jest mu źle, bo wygląda dobrze jak się patrzy z odpowiedniej strony.
Aczkolwiek musze powiedzieć, że wolę go w „naturalnych włosach” zdecydowanie.

No i jeszcze dam animację dotyczącą Min Woo i zajmę się tym do kogo zmierzałam przez Rose.


Tak więc pozycja pierwsza [patrz. Lista na początku notki] w rankingu 5-ciu najprzystojniejszych.

dongolivia.mylog.pl

Wycieczkę z panem Parkiem.

komentarze [2]

Don't Leave Me - Rozdzial VIII >> poniedziałek, 15 stycznia 2007 13:43:56
Hyewon siedziała skulona w fotelu i rozmyślała jak bardzo zmieniło się jej życie od momentu, kiedy poznała DBSK. To już 4 miesiące... Z nimi nigdy nie było nudno. Stali się jej najlepszymi przyjaciółmi, ufała im całkowicie. Od kiedy wyjechała do Japonii starała się stłumić w sobie dwie myśli. Wymazać je tak, by już nigdy nie wróciły. Pierwsza dotyczyła Shinhwa. Zaczęła zauważać różnicę w łączącej ją z nimi przyjaźni. Z DBSK łączył ją zupełnie inny rodzaj przyjaźni, bardziej głęboki. Świadczył, o tym choćby fakt, że zbytnio za Shinhwa nie tęskniła. Właściwie to tęskniła tylko za Hyesungiem. Drugą myśl starała się stłumić jeszcze bardziej niż pierwszą. Robiła tak, aż do tego szalonego dnia z Uno, który zmienił wszystko. Wtedy, gdy Uno ją całował czuła się wyjątkowo. Wtedy, też zrozumiała, że jest w nim zakochana. Od chwili, gdy się poznali w Sm, zawsze, kiedy z nim rozmawiała, wygłupiała się lub po prostu była obok niego, czuła, że jest dla niej kimś ważnym..

yuycia.mylog.pl

Się więcej, ponieważ cię ochronię

W punkcie istniejącego bólu (moje serce)
Ta miłość jest piękna (nie bój się)
Nawet, jeśli tylko chwilowo (dałem ci poznać moją miłość)
Ten czas jest piękny (wiesz... dałem ci poznać moją miłość)

Ponieważ ktoś kto chcę być przez kogoś kochany
Daję mu życie w tym światowym blasku
Jeśli byłbym to ja, jeszcze raz dałbym ciepło twojemu sercu
Z wieczną czułością

Mam nadzieję, że się wam spodobają :D

Ostatnimi czasy dostałam fazy na DBSK dlatego też przetłumaczyłam tekst piosenki z ich najnowszego koncertu^^ Mam zamiar więcej przetłumaczyć, ale wszystko w swoim czasie.

I to by było na tyle. Trochę chyba bez sensu ta notka, ale czas mnie goni XP~~

Ja ne!~~
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (1), Dodaj...I'm to sexy...for Mizuu...

Wczoraj można było widziec popis strzałów na bramke Lee Chun-Soo, a potem pod koniec meczu także Ahn Jung Hwan`na... Jestem zdania, że najbardziej załamamy to jest Lee Chun-Soo i przede wszystkim bramkarz, który był totalnie zdezorientowany tym co sie dzieje naboisku. Tu podniesiona chorągiewka sedziego liniowego świadcząca o spalonym, a tu zawodnik ze Szwajcarii strzela jeszcze w bramke... Za to kurwa żółtka kartka sie należała albo wywalenie z boiska a nie kurwa uznanie spalonej bramki!!!!!!

Loczek, Junjin z ekipa Shinhwa, którzy byli ma meczu Korea - Togo, i DBSK, ponownie Loczek, Kim Jong Min i reszta na meczu Korea - Francja, byli bardzo niemile zaskoczeni przebiegiem ostatniego meczu... Nie ze wzgledu na gre swej reprezentacji, tylkoze względu na bardzo krzywdzące błędy sędziego... ehh... Ale na banksa z nich dumni jak ja... Korea zasłużyła na ogromny podziw. Jestem z Wami... ;___;

No to by byłona tyle, juz juz mam corazwiekszą kurwice jak sobie przypomne wczorajszy mecz... Dość z meczami..Juz sramna ten jebany mundial... Uprzedzenia do Azjatów se zostawcie w domu!! A nie Kawaguchiemu zółta kartke wlepiasz bo za.