O czym chcesz poczytać na blogach?

Dbgt

dragonball blog

Tam Songo obrywa lecz na pomoc mu idzie Vegeta a także stary Bubu którego Songo namówił by z nimi współpracował. Goku za ten czas robi Genki-Dama lecz Bubu ją odbiła. Na Namek został przywołany smok który daje Goku pełną moc. Vegeta zajmuje go a Son Goku tworzy ponownie Genki-Dama którą zostaje zgładzony Bubu. Dusza Bubu odradza się w ciele chłopca którego Goku postanawia trenować. Gohan żeni się z Videl i mają Pan.





Żródło: www.cinekball.pl
2007-09-13 21:24:47 skomentuj (1)


Streszczenie DBGT

Saga Bebi



Pilaf wypowiada życzenie i Goku zmienia się w dziecko. Kule te są inne, po życzeniu lecą w kosmos i jeżeli w rok się ich nie zbierze spowrotem Ziemia wybuchnie ... Mały Goku (ale z tą samą siłą), Tronk który wydoroślał a także Pan, młoda dziewczynka, szukają kul które zostały rozrzucone po kosmosie. W podróży przeżywają wiele niezwykłych historii (między innymi potwór który "wywoływał" trzesięnia ziemi czy choćby wizyta na MI2 - planecie zamieszkanej przez roboty). Dołącza do nich.

Dragon Ball

Zgubiły one jednak Gotenksa podczas walki z Buu, powodując jego porażkę. 

18:15, jaras.oska , Postacie Fuzyjne
Link Dodaj komentarz »
Gogeta

 

Rasa: Saiyan-jin
Pochodzenie: twór powstały w tańcu fuzyjnym
Moc: 360.000.000 jednostek

Przypuszczalnie Gogeta jest najsilniejszym osobnikiem fuzyjnym w serii DBZ i DBGT. Ponadto jest jednym z najrozsądniejszych wojowników tego typu, ponieważ w tej parze wiodącą rolę sprawuje Son Goku. Na zdjęciu widoczna jest fuzja Son Goku i Vegety, którą obaj stworzyli będąc na poziomie Super Saiyan-jin 4. Pomimo faktu, że to scalenie właściwie nie trwał zbyt długo, bezsprzecznie jest to najpotężniejsza postać w całym Dragon Ball. 

18:13, jaras.oska , Postacie Fuzyjne
Link Dodaj komentarz »

Blog Ravis

2007-03-19 Jak sama nazwa wskazuje DBAF ma toczyć się 600 lat po wydarzeniach z DBZ, Bulma jako idealny inżynier przy pomocy kryształowych kul odbuduje planetę Vegeta i przywróci życie sayjanom którzy zgineli wraz z zniszczeniem planety przez Freezę. Wraz z sayjanami ożyją ojcowie fuzjowców którzy będą od nich o wiele młodsi i słabsi. W DBAF mają być 2 nowe postacie Goku Jr i Vegeta Jr ci z ostatniego odcinka DBGT. W nowej serii mają się także zmienić poziomy ssj : Vegeta ma osiągnąć ssj3, Gohan ssj4, Future Trunks ssj4, Ten-shin podobno poprosi smoka okrew super wojowników i osiągnie ssj 2, Raditz osiągnie ssj 2 zaś Goku ssj5!! Ma być także nowa fuzja Vegety i Trunksa z której powstanie Vegetunks. To na razie tyle informacji o DBAF jednak gdy czegoś się dowiem napiszę na pewno.

Komentarzy: 1 .

Kaziik-pl - Onet.pl Blog

Najszybszym z nich wszystkich, natomiast jego poziom mocy wynosił 62 tysiące. Był wysoki, niebiesko-skóry, gadokształtny. Został pokonany przez Goku, ale to Vegeta go dobił, skacząc mu na szyję. Po śmierci został zaproszony na planetę Kaito, gdzie został pokonany przez Tenshinhana (w polskiej wersji Tenszina). * Majin Buu, Okrutny Buu (w polskiej wersji anime Bu Bu) – demon stworzony przez Bibidiego i uwolniony przez Babidiego, jego syna. Jako Majin (Kid) Buu zostaje pokonany przez Genki Damę stworzoną przez Gokū z energii Ziemian. Jako Majin (Fat) Buu łączy się w DBGT z Uubem (reinkarnacją Majin (Kid) Buu). Posiada zdolność do regeneracji. * Cell (w polskiej wersji anime Komórczak) – stworzony przez Doktora Gero, twórcę wcześniejszych Androidów #13 – #19 i nieznanych #1-#12, które próbowały ziścić plan złego doktora, zabić Son Gokū. Z Cellem związana była cała saga. Przybył z przyszłości w czasy, w których rozgrywana jest akcja za pomocą wehikułu czasu, odebranego podstępem Trunksowi. Miał zdolność wchłaniania ciał. Jego głównym celem było zaabsorbowanie Androidów #17 oraz #18, by uzyskać.