O czym chcesz poczytać na blogach?

Dawid woliński

...verba volant...scripta manent... - Onet.pl Blog

Cóż... Nie można mieć wszystkiego...
    Eh... Wakacje przed nami. Czas beztroski i zabawy. Pobudka o 12:00 ( w porywach do 13:00)... Obozy, kolonie, wczasy z rodziną, wycieczki samochodowe, rowerowe, piesze... Góry... Morze... Mazury... Puszcza Niepołomicka... Woliński PN... Dwoma słowami - TOTALNA NUDA !!!! Przez większość wakacji nie ma co robić. Kumple (kumpele) w rozjazdach. Nie ma się z kim spotkać. Na kompie sę siedzieć nie chce bo i po co... No i pod koniec wakacji perspektywa rozpoczęcia nowego roku szkolnego w LO w.Wszystkim wyniki egzaminu (99 pkt na 100 możliwych - 7. niebo) no i koniec ostatniego roku szkolnego w gimnazjum. Został mi jeszcze tylko tydzień... Eh... Co ja zrobię bez tych super osób które opuszczam: pani Jola, pani Bożenka, pani Ziernicka, pani Jasia, pani Olga Karolina, Dawid... Co ja zrobię bez tych osób które nie idą do X LO: Kasia P, Lidwin (chyba), Maciek S, Maciek N itp...
    Przesrane będzie ale pociesza mnie fakt że do X idzie strasznie dużo znajomych... :)

Seriale Online za darmo

Pomagają im fotografowie, styliści i projektanci cenieni na całym świecie. W rolę prowadzącej wcieliła się znaną modelka, Joanna Krupa. Postępy początkujących w branży modelingu dziewczyn śledzi Jury, w którym zasiadają: fotograf - Marcin Tyszka, projektant mody - Dawid Woliński, dziennikarka Karolina Korwin Piotrowska i gość specjalny. To oni wraz z prowadzącą, co tydzień decydują, która z dziewczyn wypadła najsłabiej i musi odejść z programu. Dodatkowych atrakcji dostarczają Michał Piróg i Magdalena Mielcarz występujący w programie.

koszulka-puma.blog

2009-05-01 09:04:53

Te garmets są drogi, produkowany masowo omlet z szynką odzież 4 im marynarki. Z upływem czasu, jakkolwiek, pojęcie z 'moda podstępny' obejmować inne rzeczy taki jak modne dodatki taki jak biżuteria, torby, obuwie, etc marynarki jak. Dawid Woliński dla MOOD " Najnowszym pomysłem jest zachęcenie właścicieli showroomu polskich projektantów do stworzenia kolekcji akcesoriów wyposażenia wnętrz 4 im marynarki. * Fuchsia Red: czerwony jest kolorem który odbija intensywność i potęgą marynarki spodnie. [citation.

Fashion State of Mind

Bottega Veneta
Boudicca
Burberry
Calvin Klein
Carolina Herrera
Chanel
Dawid Woliński
Derek Lam
D&G
DKNY
Donna Karan
Fendi
Giorgio Armani