Z bolącymi kolanami i nie bardzo zadowolone z gry... Mam nadzieję, że następnym razem będzie lepiej.

"Carpe diem - spraw by każdy twój dzień był niezwykły ..."

Mark Twain

2004-04-11 16:44:00

Davis Cup - Delray Beach.

Mimo tego, że są święta, zawodowi tenisiści nadal grają. W Delray Beach na Florydzie rozgrywane są mecze Davis Cup'owe. Grają tam między innymi reprezentanci Szwecji i Stanów Zjednoczonych. Do ekipy tych drugich w meczach singlowych należą: Andy Roddick i Mardy Fish, natomiast w debla grają bracia Mike i Bob Bryan'owie. Ekipa "zacna", więc myślę, że wypadałoby coś o tym napisać :)

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Mardy Fish mimo zwycięstwa w.

O Dominet Bank Ekstralidze

Kysela 2, Soucek 0.

15:10, krzychtoptrendy2008
Link Dodaj komentarz »
Były gracz Astorii zagra w Kotwicy

Greg Davis, który dwa lata temu był rozgrywającym bydgoskiej Astorii podpisał kontrakt z Kotwicą.

Amerykański rozgrywający w Polsce występował w sezonie 2005/06 i był jednym z wyróżniających się koszykarzy w naszej lidze. Wystąpił nawet w Meczu Gwiazd we Włocławku. Davis miniony sezon spędził w niemieckim New Yorker Phantoms Brunszwik, w.

Momentu stopniowo powiększali swoją przewagę, nie pozostawiając Anwilowi żadnych złudzeń, co do tego, który zespół jest lepszy. Druga i trzecia kwarta była już zabójcza dla Anwilu. Ten fragment meczu Chimki wygrały 46:22.

W ostatnich minutach gospodarze tylko przypieczętowali wynik, który dla Anwilu znaczy właściwie pożegnanie z rozgrywkami ULEB Cup. Włocławianom pozostał jeszcze mecz z SLUC Nancy. Anwil musi go wygrać różnicą prawie 30 punktów, aby myśleć o zajęciu czwartego, nie gwarantującego awansu do kolejnej rundy, miejsca w grupie D.

BC Chimki – Anwil Włocławek 90:63 (22:26, 20:10, 26:12, 22:15)

Chimki: Ewing 18, McCarty 17, Lampe 12, Ponkraszow 11,.

Grucha-i-reprezentacja- Polski - Onet.pl Blog

Turniej eliminacyjny do Mistrzostw Świata w Dreźnie. Set 1: Polki rozpoczynają w składzie: Katarzyna Skowrońska, Izabela Bełcik, Małgorzata Glinka, Dorota Świeniewicz, Agata Mróz, Joanna Mirek i Mariola Zenik (L) Po stronie Amerykanek na boisko wyszły: Danielle Scott, Tayyiba Haneef, Lindsey Berg, Elisabeth Bachman, Therese Crawford, Nancy Metcalf i Nicole Davis (libero) Mecz rozpoczyna się od w miarę wyrównanej gry. Raz Polki, raz Amerykanki mają 1-2 punkty przewagi. Przy stanie 3:3 Glinka atakuje w aut. W następnej akcji dostaje piłkę na przełamanie i znowu atak jest autowy. Trzecia akcja, trzeci aut Gosi i stan meczu to 3:6. Co prawda w następnej akcji przejmujemy piłkę po skutecznym ataku z krótkiej Kasi.Się trzydniowy turniej kwalifikacyjny Pucharu CEV, w którym prócz drużyny gospodarzy wystąpią zespoły: Sampo Pielavesi z Finlandii, holenderski Piet Zoomers Apeldoorn i rumuńskie Dynamo Bukareszt. Do następnej rundy - 1/8 finału awansuje tylko zwycięzca zawodów. Zespół Sampo Pielavesi z Finlandii był gospodarzem turnieju kwalifikacyjnego Top Teams Cup, w którym zajął drugie miejsce. "Mamy nagrania wideo z tego turnieju i ze spotkania ligowego Finów. Z europejskiego rankingu wynikałoby, że najtrudniejszym rywalem będą Holendrzy. My wszystkich rywali traktujemy zawsze jednakowo poważnie a formę - jak zwykle - zweryfikuje mecz" - powiedział dyrektor sportowy jastrzębskiego klubu Zdzisław Grodecki. Z.