O czym chcesz poczytać na blogach?

David villa

Que Viva España! <3 - Onet.pl Blog

Na wyniki.
-No to już wszystko jasne co Ci jest..

***
Macie! ;d
Mamy nadzieję, że się podoba.
Pozdrawiamy. ;*
`madz^^ i lalla. <3
Paula (23:39)
12 Jesteście świetni ;d.

22 sierpnia 2010
Część 7.
-Iker coś się stało? - krzyknął z pokoju Villa.
-Yy.. No wiesz.. Te głupie szklanki! Gerard! Weź kup sobie w końcu tą zmywarkę!

-Co tu się stało? Huragan jakiś przeszedł? - skomentowała wygląd pokoju i reszty mieszkania.
-Oj, bo wiesz.. Wczoraj urządziliśmy sobie 'małą' imprezę i tak jakoś wyszło. - tłumaczył Pique.
-Rozumiem, że mam Wam pomóc to ogarnąć, bo biedni chłopcy nie potrafią po sobie posprzątać, tak? - powiedziała z uśmiechem na twarzy.
-Noo.. Tak jakby. - odezwał się David.
-David idź po odkurzacz. Chyba wiesz do czego służy, więc nie muszę mówić co masz zrobić. Cesc i Gerard pościelcie łóżka i ogarnijcie na tych kanapach. Andres z Xavim pościerajcie kurze na meblach i z tych stolików. Iker pozbieraj wszystkie śmieci i je wyrzucisz, a ja idę zmywać te nieszczęsne naczynia. - rozkazała i ruszyła w stronę kuchni.
-Ale.. Ja.

Blog marzycielka285

Grupke. Stali tam wszyscy piłkarze min. Torres, Alonso, Navas. Wszyscy byli wpatrzeni w Marinę.
Cesc się żadnemu z nich nie dziwił. Marina była naprawde piękną, utalentowaną i mądrą kobietą. Tyle, ze wiedział o czym kazdy z nich myśli patrząc na nią. Mieli tylko jedno w głowie:sex. To go najbardziej denerwowało.Dochodziło do tego jeszcze to, że był między nimi Villa.  Po 10 minutach gromadka się rozeszła tak, że przy stoliku siedział tylko Gerard, Cesc, David. plus Marina:
-Mów co u Ciebie słychać. co u Digera?-zapytał
-Co ty gazet nie czytasz?! Diger to juz historia.
-Co?! Czemu co sie stało?
-Nie będe z kimś kto mówi mi co mam robić!
-Rozkazywał ci?
-Tak! Nie wiem co mu odbiło.
-Ale w czym ci rozkazywał?
-Czepiał się moich.

Barcelona Love Story - Onet.pl Blog


- nie, tak się pytam – uśmiechnął się do mnie.
- jak tak bardzo chcesz wiedzieć to miałam rok temu, byłam z Philipsem którymnie zdradził, jednocześnie okłamywał ze nie ma dziewczyny a miał narzeczoną. Wmoich oczach pojawiły się łzy, widziałam przed oczami te upokorzenie jakzastałam go w moim łóżku z nią. Łzy pociekły mi po policzkach. Nagle poczułamjak David mnie objął. Wytarłam łzy.

- eh, kochałam go, bardzo. Ale stało się jak stało.– popatrzyłam na niego a on pocałował mnie w policzek i usiadł na swojemiejsce.
- nie martw się, to przeszłość, może będziesz miała inne szczęście..

Mi David.

Po chwili zjedliśmy, Popiliśmy winem uśmiechając siędo siebie. Zakochałam się, jak dziecko, po 2 dniach znajomości zakochałam się.

- Idziemy na spacer ? – zapytał mnie.
- jasne – uśmiechnęłam się.

Kelnerka zabrała nam wszystko i David zapłacił.Wyszliśmy. Idziemy chodnikiem w stronę najbliższego parku. Villa objął mnie aja nie przestaje się uśmiechać. Już jest ciemno, drogi oświetlają.

- Nobody's perfect. My name is nobody. - Onet.pl Blog

Ustawionymi na ulicach Madrytu. Przeróżne zapachy mieszały się- począwszy od warzyw, przez owoce, na słodkich wypiekach kończąc. Zatrzymała sie przez chwilę obok stoiska z prasą. Przez chwilę patrzyła na tytuły pierwszych stron gazet. Zauważyła ciekawy nagłówek...Pomyślała, iż ktoś z pewnością będzie chciał to zobaczyć.

David Villa zaręczony? -

zaczęła czytać.

Wczorajszego wieczoru David Villa(27) widziany był w jednej z najelegantszych madryckich restauracji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ale towarzyszyła mu tajemnicza brunetka. Nasi informatorzy donoszą, iż spotklali się oni z przyjaciółmi oraz między parą doszło do pocałunku.

- Wyglądali na bardzo zakochanych. Na palcu dziewczyny widziałam pierścionek. Pięknie.