O czym chcesz poczytać na blogach?

David haye

CHELSEA- SPORT - widziany okiem kibica - JACK 76

D.Chisora pobil Narzeczona !!


Takie rewelacje w prasie na wyspach. The Sun dotarl do bylej dziewczyny Chisory która siedem miesiecy temu zostala dotkliwie pobita przez Del Boya !!!
Zapytana co sadzi o ostatnich wybrykach bylego chlopaka po walce w Monachium gdzie zrobil zadyme z Davidem Haye powiedziala ze nic ja nie zaskoczylo bo on taki jest. Najgorsze jest to ze jak zobaczyla wyraz jego twarzy to od razu wrócily zle wspomnienia a mianowicie kilka miesiecy temu Del Boy przeczytal w jej telefonie sms od innego faceta i wpadl w szal. 25 letnia Yalda Kontratchy pochodzaca Iranu zeznaje ze Derek wybuch w sekunde dostala kilka ciosów w twarz pózniej rzucil ja na.

Enter My Mind

środa, 31 marca 2010
Jak Dawid z Goliatem

-Witalij powinien pokonać przeciwnika jedną ręką. Powinien to zrobić z obiema rękoma związanymi z tyłu. To nie jest nawet walka, to sparing - mistrz świata kategorii WBA, David Haye, o prognozach dotyczących walki Alberta Sosnowskiego z Witalijem Kliczko.

Nie wiem dlaczego media nazywają ten komentarz złośliwym. Dla mnie to po prostu realna ocena sytuacji:] Żartuje natomiast Kliczko, mówiąc, że szanse rozkładają się 50 na 50… Nie bardzo rozumiem też dlaczego Ukrainiec na walkę z takim.

komentarz aktualnych (i nie tylko) wydarzeń sportowych

Mu całkiem nieźla biorąc pod uwagę jego gabaryty. Mimo to uważam, że taka walka miałaby 2 oblicza. Pierwsze dwie minuty i furia Pudziana, która mogłaby zmieść Litwina, później już to co z Sylvią i Thompsonem.
Teraz czekam już na 2 lipca i starcie unifikacyjne bokserskich championów- młodszego Kliczki (mylą mi sie imiona, chyba Władka) i Davida Haye'a. Trzymam za Hayem, bardziej przemawia do mnie jego charakter i podejście do sportu. No i mistrzostwo Haye'a byłoby korzystniejsze z perspektywy ewentualnej walki z Adamkiem o wszystkie pasy mistrzowskie. Bo Góral pierwszy pas zdobędzie przecież już we wrześniu... ;)

.

Absolutnie Queen - Newsy ze świata KRÓLOWEJ!

Brian pomaga dzieciom

Brian otrzymał list od dzieci, które wystawiają musical o losach Mojżesza z prośbą o wkład muzyczny do przedstawienia. Gitarzysta po chwili zastanowienia zgodził się i przesłał do szkoły CD z muzyką zawierającą m.in. solo gitarowe na potrzeby intra do musicalu.
Przedstawienie było wystawiane 1 i 2 kwietnia w szkole w Layer de la Haye Primary School.

2009-04-03 10:40:49, skomentuj (3)


Piosenki Queen w filmie

W filmie Observe and Report pojawią sie dwie piosenki Queen It's late i The Hero. Premiera 10 kwietnia w USA i Kanadzie.


2009-04-03 19:04:18,.


2009-04-18 21:00:49, skomentuj (0)


Chart

Top 40 Rock Singles UK

10 (8)
Don't Stop Me Now
27 (30)
We Will Rock You/We Are The Champions
iTunes UK
140 (135) Don't Stop Me Now - Queen
225 (229) Bohemian Rhapsody - Queen
226 ( --) Under Pressure - Queen & David Bowie

69 ( 63) Greatest Hits - Queen
124 (176) Greatest Hits II - Queen
279 ( --) We Will Rock You (Music from the Rock Theatrical) [Live] - Ben Elton & Queen

2009-04-20 19:06:18, skomentuj (0)


Kolekcja Queen - tom 23 Flash Gordon

Dziewiąty, studyjny album zawiera muzykę z filmu "Flash Gordon",.