O czym chcesz poczytać na blogach?

David beckham

Futbol moim okiem

Kilkoma akcjami i bramkami w tym finale wylądować, a zasług Ronaldo żadnych. Obaj piłkarze są liderami, tylko, że Kaka jest mózgiem, a Ronaldo - sercem. W ogóle jego wizerunek został wykreowany przez media... Sam by tego zrobić nie umiał, tak jak David Beckham. Porównywałem już Ronaldo z Torresem i Kaką, teraz czas na Anglika... Reklama na Cristiano wpływa ogromnie na Beckhama... no może minimalnie, ale jego gra w Milanie udowodniła, że jest nadal wielką gwiazdą. Gwiazdą futbolu i showbiznesu..

NA MOJEJ FLANCE

Supergigant
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
RSS
wtorek, 17 lutego 2009
DAVID BECKHAM...POŻERACZ ŻYCIA
I zachwyt. Kiedyś go ignorowałem, nawet nie lubiłem za to, co prezentował całym sobą, dziś staje się dla mnie niemal idealnym wyznacznikiem zasady, którą w piłce nożnej sumiennie wyznaję - „game for play, play for game" - panie i panowie: David Robert Joseph Beckham.
    Mniejsza o daty, statystki i inne zbędne liczby. Przedstawmy pewne istotne fakty, które pozwoliły mi wysnuć taką tezę.
David Beckham jak przystało na prawdziwego Anglika swoją karierę rozpoczynał na.

Sexy Short. - Krótkie opowiadania ;) - Onet.pl Blog

Nos.
- Ok., tylko zadzwonię do Ryana bo będzie się denerwował. Nie masz pojęcia jaki on jest. Normalnie mój drugi ojciec. Tego mi nie wolno, tamtego mi nie wolno. Masakra. Dobra, jest sygnał. Cześć, brat, jest taka sprawa. Ja  dzisiaj nocuję u Davida. Nie no, tragedia. Tobie to już całkowicie mózg w***li na tym boisku. Będziemy tylko gadać, jeść i może pić wino. Pomyliłeś mnie ze sobą, debilu. Mi po procentach nie odbija. Będę rano i tyle w tym temacie. -.Głowę na jego ramieniu.
- Umarłabyś z nudów i gościu by dostał liścik na pożegnanie i tyle byśmy go widzieli. Nie jesteś stworzona  do życia zwyczajnej pani domu. To nie ta bajka. Ok. , jesteśmy na miejscu. - Zatrzymał samochód.
David Beckham nie zatrzyma się w jakimś podrzędnym hoteliku, gdzie nie mają nawet kablówki, o nie. My, moi drodzy, stanęliśmy przed Hiltonem. No i oczywiście zajmował penthouse'a, a jak. No, ale dla mnie to żadna nowość. W końcu jestem siostrą Ryana.

Z zamiłowania do piłki - blog Halusia

, Własne przemyślenia
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 marca 2010
Wspominamy legendy: David Beckham

 

Precyzyjny niczym chirurg. Swoimi przerzutami wywoływał ból głowy u obrońców drużyny przeciwnej. O kim mowa? Oczywiście o Davidzie Beckhamie.

Swoją.

citek blog

Zwinnością i dynamiką. Do tego dochodzi niespotykany instynkt strzelecki, dzięki któremu zaskakuje nawet najlepszych bramkarzy.

Takiego zawodnika Anglia potrzebowała. Po kilku kontrowersyjnych gwiazdach takich jak Paul Gascoigne, David Beckham czy Tony Adams jest on idealnym pierwowzorem dla nastolatków: nie jest alkoholikiem, na boisku zawsze uznaje zasady fair play, nie poniża, ani nie bije innych, a przy tym fantastycznie prezentuje swoje umiejętności na boisku.

skomentuj.

perfumomania

To dla mnie wygląda na tani i to mi się w nim nie podoba.

Moim zdaniem powinieneś zrobić odrębny wpis poświęcony temu, jakie zapachy najbardziej lubisz i jakie najbardziej chciałbyś posiadać na własność (wszystkie te, które oprócz David&Victoria Beckham Homme znajdują się aktualnie na Twojej liście AMH)- jestem pewna, że nie tylko mnie ucieszyłby taki wpis

Piłka Nożna

Występ na Mundialu spowodował, że o pozyskanie Brazylijczyka zaczęły starać się najlepsze wówczas kluby piłkarskie w Europie. Walkę o Ronaldinho stoczyły Manchester United, Real Madryt i FC Barcelona. Angielski klub potrzebował następcy dla Davida Beckhama, Real szukał kolejnej gwiazdy, a Barca musiała się wzmocnić po nieudanym sezonie. Ostatecznie Brazylijczyk zawitał w klubie ze stolicy Katalonii, a do kasy paryskiego klubu wpłynęło 25 mln euro. Jak nietrudno było przewidzieć, szybko stał.