O czym chcesz poczytać na blogach?

Dave navarro

See Boys Eyes

Tacy mężczyźni mnie pociągają.
Musze coś zmienić “Czas na zmiany pośpiech wskazany” czy to nie było hasło PO !?
Nowy szablon z moim ideałem piękna męskiego koczyki (w sutkach hmmmmm), tatuaże, bródka .
Dave Navarro
see-boys-eyes 2006-02-23 12:02:11
skomentuj (5)

Let me keep dreaming... - Onet.pl Blog

Między innymi to, że zmienił mi sie troszkę gust muzyczny:P tzn dalej słucham wszystkiego po troszku:P ale najczęściej takich zespołów czy ludków jak Dishwalla, Blackfield, Apocalyptica, Maroon 5, Sunrise Avenue, Marquess, Mattafix, Dave Navarro itd itp:P
Dużo też ostatnio rozmyślam....nie wiem czy to dobrze, bo kiedyś bywało tak, że gdy rozmyślałam to jednocześnie dołka łapałam... ale teraz w sumie to nie wiem co by się działo a ja i tak kochać będę życie:).

intymne.mylog.pl - mój dziennik internetowy

30-letnia aktorka rozebrała się charytatywnie, a pieniądze przeznaczone zostaną dla osób, które cierpią na schorzenia skóry.

Aktorka nie jest osamotniona w tej idei. Na taki sam krok zdecydowały się także inne gwiazdy: Rocker Dave Navarro, Amanda Bynes, czy też Leila Ali, córka legendarnego Muhammada.

Zdjęcia Sarah'y cieszą się największym powodzeniem na aukcji internetowej. Ich cena przekroczyła już ponad tysiąc funtów.

komentarze [0]

Rock size XXL - bloog.pl

Również, że zespół zawdzięcza przetrwanie uporowi i cierpliwości Flea oraz Chada Smitha. "Flea był bardziej niż cierpliwy i pełen współczucia. Ja miałem problemy z narkotykami, odszedł od nas John, nie mogliśmy się dogadać z Dave'm. To niewiarygodne, że tak długo miał ochotę wszystko ciągnąć, że nie zrerygnował. Podobnie Chad." Oryginalnego gitarzysty zespołu - Hillela Slovaca, który zmarł w 1988 roku po przedawkowaniu narkotyków oraz późniejsze zmian na stanowisku gitarzysty - (1989-1992 - John Frusciante, 92 - Arik Marshall, 1993 - Jesse Tobias, 1993-1998 -Dave Navarro i od 1998 do dziś-John Frusciante), nie wspominając o wcześniejszych przetasowaniach składu w okresie embrionalnym zespołu lub o odejściu pierwszego perkusisty-Jacka Ironsa, wstrząśniętego śmiercią Hillela i przyjściu na jego.