O czym chcesz poczytać na blogach?

Datura

darc blog~~~

czy samobójstwo jest jakimkolwiek wyjściem ?

? ...

~~~2003-07-11 14:14:50 skomentuj (8)

2o lipca 2oo3

~~~

żyję

Prowokatorka

ale musiałam

~~~2003-07-20 23:00:35 skomentuj (3)

zachwyt ... niczym ?

~~~

odbiło mi, siedzę z nosem przy oknie i POCHŁANIAM zapach ... datury.

Cudnie

bosko

niewyobrażalnie

odurzająco

...

datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura datura

;-)

~~~2003-07-22 00:01:34 skomentuj (19)

czwarteczek

~~~

dziś zwyzywana od wiejskich kmiotków (no dobra.Potomków wiejskich kmiotków, bo przecież moi na szlachtę nie wyglądają (?!!!!), przecudnym sprytem poinformowana o reeewelacyjnej skuteczności działania GUAM (widziałEM!!!!), uraczona makabryczną informacją o tym, że mydło leżące na brzegu pewnej.

Magiczny kącik

Moja rada – nie wyrzucajcie przekwitłych kwiatów, dajcie im trochę czasu a w zamian za to odwdzięczą się jeszcze piękniejszym kwitnieniem :) cdn...

19:06, magicznykacik , Kwiaty
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 lutego 2011
Datura
Centymetrowej długości. Wieczorami większość odmian wspaniale pachnie. W marcu datury budzą się do życia. Okazy rosnące w pojemnikach przesadzamy do świeżej ziemi, skracając im pędy i ewentualnie korzenie, jeśli bardzo się rozrosły. Następnie wynosimy je do chłodnego, jasnego pomieszczenia i zaczynamy regularnie podlewać, choć mniej intensywnie niż latem, a po 2 tygodniach także.

mążonka - Onet.pl Blog


12 czerwca 2009
Tajemnicze Złote Miasta
Kocham Cię, gdy nie umiem. Jestem zawsze pod wycieraczką, gotów jestem, by zderzyć się z odkurzaczem. Liżę rany..świetny koleś ze mnie. Nie cierpię weekendów, bo oszukańczo patrzą we mnie. Kłamią słońcem, kłamliwie pieszczą. A ja kocham..rozwijam zwoje..roztapiam się..jestem woskiem..zlep to! Powiedz, że jak dorośniesz podlejemy kwiaty. Datura, a nie panna tulipanna..Zabrałaś je wszystkie..zmiotłaś z powierzchni ziemi..przy Daturze otworzyłem usta..i ucieleśniłem..wrzuciłem w grób, by jak Feniks..zatrzepotać skrzydłem. Chcę Cię..wiosną..nienawidzę uśmiechających się do mnie kwiatów..są martwe, martwe bez Ekotki, bez serc..uśmiecham się..w pustce == przeszedłem wiele dróg, drepczę po schodach WTC..tam i z powrotem, modlę się za Sylvię Likens. Narcystyczne wykwity, na ryjku mym prześlicznym,.

opinia.blog - mw

Liście (nieopublikowanym) do „GW”, w odpowiedzi na ankietę „Bubel i majstersztyk roku”:

„Od kilku już dni czytam zestawienia bubli i majstersztyków roku. Choć są te zestawienia autorstwa różnych znakomitości, to przecież nie różnią się wcale. Chciałbym przedstawić mój typ na majstersztyk i bubel roku.
Majstersztykiem roku jest wmówienie nam, że to, co dzieje się od jesieni to nie zamach stanu, a demokratyczny proces polityczny.
Bublem roku jest, że to kupiliśmy.”

skomentuj (0)

Tertium non datur 2007-07-31 09:58:42

Wczorajsza prasa („GW” za „ŻW”) doniosła, że lekarze odstępują od strajku. Zawierają porozumienia z dyrektorami swoich szpitali o podwyżkach płac i podpisują klauzule ich tajności.
Ponieważ wiadomo, że nie będzie żadnych „dodatków” (z budżetu) na ochrone zdrowia, więc podwyżki płac finansowane moga być tylko pieniędzmi pierwotnie przeznaczonymi na poszerzenie, a najczęściej utrzymanie (lub nawet opóźnienie spadku), poziomu świadczeń i infrastruktury, albo pieniędzmi pochodzącymi z kieszeni świadczeniobiorców. Tertium non.