O czym chcesz poczytać na blogach?

Data

(…)

Używamy go z przełącznikiem -J używanym do baz z włączonym logowaniem transakcyjnym.

Compact jest niczym defragmentator na sterydach – potrafi naprawić uszkodzoną strukturę bazy jednocześnie zmniejszając użycie przestrzeni dyskowej. Wywołujemy go z przełącznikami -i oraz -C.
Pierwszy wymusza kontynuację procesu kompaktowania nawet jeśli w jego trakcie znalezione zostaną błędy. Druga opcja włącza tzw. copy-style compacting umożliwiający naprawianie popularnych błędów typu database corruption.

Updall nie posiada bezpośredniego odpowiednika w programach do maintenance’u dysku. Zadaniem tego narzędzia jest przebudowanie (czytaj zbudowanie od nowa) wszystkich widoków oraz full text indexów
w bazie. Dodajemy doń flagę -r co nakazuje updallowi przebudować wszystkie widoki w bazie.
Note: Zadanie potrafi być zasobożerne na dużych bazach!!

Znając powyższe płodzimy sobie w notatniku podobną konstrukcję:
"c:\notes\nfixup" -J "c:\notes\data\mail\mailfile.NSF"
.

Strona Stowarzyszenia Papaboys w Polsce | Pamięć o Janie Pawle II w pomoc Papiezowi Benedyktowi XVI

Przy Ekumenicznej Radzie Kościołów (COE), uczestniczył w sympozjum w Alep. Według niego, ta niezgoda dotycząca daty Wielkanocy, to “wewnętrzne zgorszenie” pomiędzy chrześcijanami. “Jakiż rodzaj świadectwa przynosimy światu tym podziałem?” pytał. “Nie ma święta większego od Paschy, a my świętujemy ją podzieleni!”
W ostatnich latach wywierano nacisk na środowiska kościelne dla ustalenia przez Kościoły wspólnej daty jeszcze przed końcem wieku. Rok 2001 został uznany za idealny dla wyznaczenia wspólnej daty, gdyż w tym roku, data Wielkanocy, obliczana według dwóch metod aktualnych, będzie identyczna, to znaczy: 15 kwietnia. Propozycja z sympozjum została przesłana do Kościołów całego świata z wykazem, określającym możliwe daty Wielkanocy na pierwsze 25 lat XXI wieku, gdyby ta myśl została zaakceptowana.
W czasie spotkania w Alep, którego gospodarzem był Kościół prawosławny syryjski, poruszony m. in. objawieniami i przesłaniami w Soufanieh, były reprezentowane: wyznanie anglikańskie, Kościół prawosławny armeński, Patriarchat Konstantynopola, Kościoły ewangelickie Środkowego.

AmyDiamond.prv.pl « Strona poświęcona młodej piosenkarce Amy Diamond. Zobacz zdjęcia i informacje o niej. Znajdziesz tu także teksty jej piosenek i usłyszysz jej wspaniały głos.

Rozmiar=27KB
Rozmiar=348x400
Data dodania=Marzec 26, 2006"/>

132 odsłonMike
Rozmiar=35KB
Rozmiar=544x416
Data dodania=Marzec 26, 2006"/>

142 odsłonMike
Rozmiar=62KB
Rozmiar=685x643
Data dodania=Marzec 26, 2006"/>

200 odsłonMike
Rozmiar=25KB
Rozmiar=257x378
Data dodania=Marzec 26, 2006"/>

152 odsłon

{...Olka ...}

Konkurs religijny. W ogole sie nie uczylam, tylko dwa razy przeczytalam, ale w sumie to nie byl trudny.wiekszosci szczelalam ( i oby dobrze) ale szczerze mowiac nie chce przejsc do nastepnego etapu! 13/26 punktow gdy zdobede to bedzie ok. wiecej miec nie musze...Dzisiaj na polaku byla niezla zwala, z tego,ze prawie wszyscy dzis wzieli kropki i pani do otpytania w sumie zostaly osoby.....ktorych nie bylo! heheh

dobra, koncze na dzisiaj!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z Ih i nie tylko!! 3majcie sie cieplutko!!!pap .gif


skomentuj (1)

Temat: hehehe
Data: 2003-01-10
Godzina: 19:45:04

A oto nasza cala klasa!!!!!!!!!!!!!
skomentuj (1)

Temat: a to my!
Data: 2003-01-10
Godzina: 21:08:46

--- to ASKA.ladnie wyszla prawda??? :))

--- a to...JA.:))

MOZECIE KOMENTOWAC!!
skomentuj (4)

Temat: no i juz 14!!!
Data: 2003-01-12
Godzina: 12:45:21

Przed chwila wrocilam z kosciola i mowie wam, nie wychodzcie z domu bo jest zzzimmmnoo!!!! brrr....
Dzisij sem juz starsza a wszystko przez.

I want to find the answer...

A w pierwszy tydzień jade na tylko i wyłaćznie narty z tego sie cieshe ale nie cieshe sie bo nadal nie wiem czy ja mam jakiekolwiek u niego szanse czy mu sie podobam i wogóle..................... nie chce cierpieć więc nic mu nie moffie......... ale cały czas coś do niego czuje patrzymy sie na siebie ale żadne z nas nie chce wyciągnąć reki..............i to właśnie boli...........
komentarze [2]

°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o*°¤o,¸¸¸,o¤°`°¤o*°¤o,¸¸¸,o¤°`


Tytuł: :))))))))))))))) Chyba troche disiaj szczęścia spotkałam .....
Data: piątek, 21 stycznia 2005::18:59:51
Nabazgrała: ...::¤Patka¤::...

Dzisiaj ył fajny dzionek nawet.... kocham go i on cos o tym chyba wie .... tak mi sie wydaje.... coś jest nie tak to mnie denerwuje że on tego nie moffi wprost .... czemu nie można tego powiedziec prosto z mostu i niekt nie będzie sie z tego smiał...... Słuchałam muzy i mi sie właćzył smutny numer i poprostu mi sie zachciało płakać i... moje mam była w domu więc nie mogłam sie wypłakać a tak strasznie mi.

Szkolny blog klasy 6c ...

Warknelam to chwilowo siedza cicho ... no nie , no i znowu. Kurwa cicho tam ! To ja wracam wykonczona i daje im przysluge ze mnie nie ma w domu (bo potrafie byc upieerdliwa) a cii jak wracam to jeszcze po chamsku nie daja mi odpoczac ! Oby tylko nie bylo tak jak ostatnio ... zaczeli balowanie o 20.00 a skonczyli o 04.00 myslalam ze nie wytrzymam . I caly czas tylko : " ... i jeszcze jeden i jeden raz sto lat ...." fizia mozna dostac !No nie bez przesady ... od czasu do czasu do repertulalu wrzucili cos nowego . Dobra lece ich opieprzyc !


[x]Temat:Skasowałam dwie notki
[x]Data:sobota, 25 czerwca 2005 16:02:10
[x]Komentarze : zobacz|skomentuj
[x]Tyle komentarzy : 2... ale celowo. Bo troche draznil mnie widok 2 radkow :) . Jak widac zmienilam szablon .... moim zdaniem na lepszy . Możecie się pobawić z Zabij Radkiem. To naprawdę sympatyczny tygrysek - uwielbia sie bawic kursorem.W dziale - Zabawy Zabij Radka będą umieszczane relacje z zabaw Zabij Radka z Radkiem :)


[x]Temat:....
[x]Data:piątek, 24 czerwca 2005 17:39:23
[x]Komentarze : zobacz|skomentuj
[x]Tyle komentarzy : 0Anioleczku.