O czym chcesz poczytać na blogach?

Darth vader

ja jestem gwiazdą gwiazdą, ludzi fantazją :P

Się mnie strzec. Albo jeden powiedział, aby kupili na mnie czosnek. Doprawdy, głupszym być nie można. A nie, można, przecież jestem głupsza od nich.
Przed wczoraj i wczoraj objerzałam cały koncert Metallici. Czyli S & M. Tylko na Bleeding Me trochę przerywało.
Anka, błagam cię, przestań mi dokuczać pytaniami "Gdzie jest lista ignorowanych na gg"!
OOO Matko Boska! Darth Vader ma własną stronę WWW !Jak widać nie jestem jedyna taka głupia. O, nawet mam ładne zdjęcie.


Darth Vader, Dark Lord of The Sith, was once known as Anakin Skywalker. Anakin was the best Starfighter pilot in the galaxy, trained in The Jedi Arts by his friend and mentor Obi-wan Kenobi. Greedy for power Anakin was seduced by The Dark Side of The Force and.

asfodel blog

Się z tym uporać. Jestem żabą czy królewną? Wygram czy przegram? I czy rzeczywiście niezbędny jest mi książę ze złotymi jabłkami?

asfodel 2002-06-18 01:22:09
skomentuj (0)

Brakująca scena z Imperium Kontratakuje

Nadesłane przez Vavę na Wawasapki:

Trwa szaleńczy pojedynek na świetlne miecze. DARTH VADER zmusza LUKE'a SKYWALKER'a do cofania się na koniec pomostu. Szybki pociągnięcie Vadera ucina Luke'owi rękę. Wirując ręka spada w dół szybu wentylacyjnego. Luke rozgląda się, ale dochodzi do wniosku, że nie ma uciec gdzie indziej niż prosto w dół.

DARTH VADER: "Obi Wan nigdy nie powiedział ci co się stało z twoim ojcem."
LUKE:

Dobrze poinformowane źródła donoszą - Onet.pl Blog

Teraz pobaw się trochę moją bronią - wiem, że bardzo lubisz duże kalibry...
Tymczasem na scenę wchodzi Longinus Podbipięta i patrzy zdumionym wzrokiem na całe towarzystwo okupujące łoże.
Zaś po przeciwnej stronie sceny ląduje krążownik Imperium - wysiada z niego sam lord Darth Vader.
Darth Vader
- Hrrrr... hrrrr...
Longinus Podbipięta
- A waść czego chrychasz?
Darth Vader
- Hrrrr... hrrrr...

Blog Luka

Zaryzykujmy...
Pierwszy nie chciał się zgodzić, ale po kilku krokach wpadł z impetem na robota sprzątającego, którego nie zauważył przez źle zaprojektowane wizjery w masce. Przewrócili się z łoskotem blach. Szturmowiec wstał z trudem, przeklinając i masując sobie różne części ciała.
- Dobra, drugi. Daj te kluczyki...


* * *

Vader i Beyre zdążyli się jeszcze kilka razy pokłócić, zanim wreszcie drzwi rozsunęły się i do komnaty weszła Nessie, holując za sobą półżywych szturmowców. Jeden miał powgniatany hełm, drugi kulał zauważalnie.
- Uważaj, teraz próg... daj mi rękę... tak, dobrze... schyl głowę, tu jest nisko...
- Ty rebeliancki skunksie, coś zrobiła z moimi ludźmi?! -.Na nią oblicze przystojnego blondyna w typie Leonardo DiCaprio - to był Anakin, jakiego pamiętała z dawnych lat, lecz jakże koszmarnie zeszpecony! Na policzkach namalowane miał liczne różowe odciski uszminkowanych ust, a na czole napis: "Ależ ja jestem sexy!"
Beyre parsknęła zduszonym chichotem.
- Nie możesz tego zmyć? - zapytała Nessie.
- Nie mogę! - Darth Vader prawie zapłakał z wściekłości. - To tatuaż! Próbowałem rozpuszczalnikiem, pumeksem, papierem ściernym - nic nie pomaga! Nie schodzi! To jakaś cholernie trwała farba!
- Ale w jaki sposób?...
Łypnął na nią ponuro niebieskim okiem.
- Sylwester '99, mówi ci to coś?
- Pewnie - Nessie uśmiechnęła się do swoich wspomnień. - Byłam wtedy w.

Akjam87's Blog

A nam w głowie zaroiło się od…

To w jaki sposób rozwija się teraz cybernetyka i jak może wyglądać świat na prawdę za kilka lat początkowo przedstawiane było  na wielkim ekranie. Jednym z najsłynniejszych cyborgów kina jest Darth Vader z „Gwiezdnych Wojen”- pokonany przez Obi-Wana Kenobiego, wpadł do lawy, przez to stał się połączeniem człowieka i maszyny – tylko specjalny kostium i hełm podtrzymywały jego procesy życiowe.


Kolejnym przykładem może być „Robocop” –.

Przydatna. Uwolni się od ograniczeń, jakie powoduje ciało ludzkie – tak kruche, łamliwe i delikatne w kontekście maszyny. Osiągnie możliwości do tej pory nieosiągalne, pozostając przy tym sobą, bo przecież cała świadomość ludzka kryje się w mózgu…