O czym chcesz poczytać na blogach?

Darmowy internet

Samorządowy Blog Sebastiana Gajewskiego, Kandydata SLD do Rady Dzielnicy Praga-Południe

Lektura czasem prowadzi do odkrywczych obserwacji dotyczących stosunku radnych do wyborców oraz sprawowanej funkcji. Za przykład niech posłuży radny Platformy Obywatelskiej w prasko-południowej Radzie Dzielnicy, Maciej Bogucki, który w jednej ze złożonych interpelacji skarżył się, że darmowy Internet, z którego korzystają radni dzielnicy ma zbyt wolną prędkość.

Jeśli uzyskam mandat radnego, zobowiązuję się rzetelnie pracować na rzecz Nas wszystkich, mieszkańców Pragi-Południe!

W opozycji do panującego systemu niewolniczego - Onet.pl Blog


12 października 2011
Przeklęty mit
Palikot wyleciał z pomysłem darmowego internetu. A więc dobry przykład by słowo "darmowe" zdemaskować. Pomijam fakt że pewnie będą przekręty i skorzystają z tego nie Ci co powinni to jeszcze korzystający z tego internetu będą wchodzić na NK lub Facebooka zamiast realnie rozwijać zainteresowania. Wszystko za nasze.
Naturalną nigdy jeszcze nikomu nie wyszło a nie od dziś wiadomo że socjalizm w każdym wydaniu bankrutuje co widać już po Grecji a niedługo to samo dotyczyć będzie Włoch, Portugalii i Hiszpanii. Na dodatek wysoki socjal w państwach UE przyciąga najgorszą grupę ludzi nastawioną na darmowy obiad nie palącą się do pracy. Grupa ta rozmnaża się już na terenie UE w sposób niezwykle intensywny. Kiedy to pracujący Niemiec z trudem ma dwójkę dzieci to Turek żyjąc na socjalu ma ich 6. Jak łatwo wydedukować za 20 lat tacy ludzie nas zdominują i to będzie nasz.

Goleniów – Życie miasta

Temperatury, wilgotności, otwarcia drzwi, detektory ruchu czy zanieczyszczeń, mikrofony i głośniki. Można też podłączyć sieć telefoniczną wszelkich miejskich instytucji (urzędów, szkół, policji, straży, szpitala i innych) i stworzyć miejski system łączności: wydajny, a do tego darmowy. A co najważniejsze – nie ma przeszkód, by do systemu monitoringu podłączyć urządzenia zapewniające bezprzewodowy dostęp do Internetu mieszkańcom Goleniowa. Jeden nadajnik pokrywa obszar o średnicy około 400 metrów, a do stacji bazowej można ich podłączyć aż 32.
Jak mówi obecny na prezentacji wiceburmistrz Krzysztof Zajko, możliwość równoczesnego stworzenia sieci monitoringu i bezprzewodowego.

Edukacja Mobilna

To zdążysz kupić Kindle na amazon.com! Dzisiaj ostatni dzień darmowej, superszybkiej wysyłki zamówień!

Kup czytnik już dziś!

Kindle 4 Touch (109 USD) http://amzn.to/vSU335

Kindle 3 Keyboard 3G z klawiaturą i darmowym internetem (189USD) http://amzn.to/qyQgGE

Kindle DX 3G z ekranem o przekątnej 9,7 cala i darmowym internecie (379USD) http://amzn.to/nVVLyR

Kindle 3 Keyboard jest niedostępny, a Kindle 4 z ofertami specjalnymi nie są wysyłane do Polski, podobnie jak tablet Kindle Fire.