O czym chcesz poczytać na blogach?

Darmowe programy do ściągania

.:|Embarcation - Twój poradnik blogowy|:. - Onet.pl Blog

To bardzo wazna część bloga. Można
odrazu zobaczyć o czym jest blog i jeśli sie
nam nie spodoba, wyjsć. Zaś jeśli szablon
jest źle skrojony i nie pasuje do tematyki,
odrazu nas to zraża. Najczęściej niestety te
blogi są najbardziej wartościowe.

Dlatego, poczatkujacy blogerze uczulam Cię na to
abyś.remontując swój blog. Pamiętał że to twoja
wizytówka i szanować inne, nawet te nie udane
szablony.

ZASADY DOTYCZĄCE SZABLONU
1. Nigdy, przenigdy nie kopiuj go z innej strony,
ale jeśli jest to blog z szablonami do ściągania
to droga wolna
2. Nie popędzaj osoby u.

Wiedzieć?
Layout - graficzny projekt strony internetowej
głównie robiony w programie do grafiki rastrowej
Adobe Photoshop lub też darmowym GIMP.

To nam powie Wikipedia, ale ja nie będę się
trzymać Wikipedii. Szablon dla niektórych
blogerów to w ogóle nie potrzebna rzecz. Ja zaś

Komputerek nie trudny

Pobrać czy kupić? 2007-12-10 W wielu miastach funkcjonują programy do ściągania programów płatnych, bezpłatnie i to jest ściąganie nielegalne. Jak by ktoś (np.: policja, milicja) przyłapał was na tym, to już jest grzywna, nie wiem.Osoby pobierające muzykę. Tych programów jest dużo, oto pare z nich:
- Ares
- DC++
- BitTorrent
I tak można wymianiać ich setki. Więc zostaje nam samym do powiedzenia sobie czy pobieramy czy kupujemy? Dodam tylko jeszcze to, że muzyka pobrana może czasem mieć wartość w sklepie od 30 do 200zł.Anty-Spayware (program przeciw odmianie wirusów zwanej adware i spyware. Innym znanym programem jest Norton Internet Security, który też ma wiele takich opcji. A z darmowych antywirusów (według mnie i testu Komputer Świat) najlepszy jest Avast. Jest on abardzo często spotykany w domach normalnych osób, ale płatne programy też są często spotykane. Ja na ten przykład mam Kaspersky 6.0 Internet Security, dlatego tak dobrze go znam :) Polecam go razem z testem Komputer Świata, gdzie.

Internet? Nie dziękuję.

Możemy skorzystać z linku ed2k. Czym jest ed2k?Jest to adres pliku w sieci P2P z której korzysta emule. Wklejamy taki link w specjalne okienko w Emulu, po czym zostajemy dołączeni do kolejki osób ściągających plik od razu.

Zalety:
-Łatwy dostęp do zasobów sieci. Dzięki stronom w internecie nastawionym na zbieranie linków ed2k możemy szybko znaleźć to czego nam potrzeba.

Wady:
-Zanim zostaniemy dopuszczeni do ściągania pliku musimy “odstać” swoje miejsce. Oznacza to ,że zanim zaczniemy ściągać plik musimy poczekać!
-Dość niskie prędkości ściągania.

Ściągania dużych plików (stabilne połączenie + brak fake’ów)

Wady:
-Nie opłaca się udostępniać na nim mniejszych plików. Dlatego wszystkie np programy typu freeware lub darmowe zdjęcia zgrupowane są w jedne archiwum ,które jest udostępniane.
-Starsze lub mało popularne pliki trudno ściągnąć ponieważ mało mają mało osób.

ALLPlayerlive.com – ALLPlayer z wbudowanym skanerem do poszukiwania kodekow i napisow do filmow | Blog dla milosnikow kina, ktorzy szukaja rozwiazan pozwalajacych ogladac bezproblemowo swoje filmy z napisami

Z redtube, wreszcie jest dostępny w LiveUpdate.  Zasada działania jest banalnie prosta.  Najpierw trzeba mając aktywny kod wejść w toolbar ALLPlayera i wybrać Programy:

następnie należy…

wejść na stronę redtube.com – ale uwaga tylko poprzez Explorera (Użytkownicy Firefox i.

“RedTube to ALLPlayer” i go nacisnąć aby zacząć ściągać filmik…

Dostaniemy na końcu okno w którym będzie widać progres (efekt ściągania). I już mamy na twardym dysku… pamiętaj jak masz LiveUpdate, to masz i kodeki które pozwolą odtworzyć ten filmik.  Już niedługo w ramach nowej.

Share this:

Dodaj do ulubionych:

Lubię
  • ALLPlayer

    • RT @mimitorrent MimiTorrent.pl | ALLPLayer 4.6 nadchodzi z darmowymi filmami ala hulu.com http://bit.ly/edr4qMNajnowsze wiadomości1 year ago
    • http://bit.ly/eS5K6h superballs by ALLPlayer is out !!!Najnowsze.