O czym chcesz poczytać na blogach?

Dark knight rises

Nowe Pogłoski

Dodając: Trzecia część będzie zakończeniem tej historii, a nie czymś innym. Przygotowujemy coś specjalnego, co będzie zgodne z poprzednimi częściami.

Zdjęcia do obrazu “The Dark Knight Rises” rozpoczną się w maju. Główne role zagrają Christian Bale, Morgan Freeman, Michael Caine oraz Gary Oldman. Światowa premiera zaplanowana jest na lipiec 2012 roku.

nowepogloski

lukibb.mblog.pl - mBlog

Ze Skonto Ryga. Wygrała przy Reymonta 2:0 jak również jest w przedostatniej rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Zmierzy się w niej z mistrzem Bułgarii - Litexem Łowecz.
FOTO: Oto Batmobil z "The Dark Knight Rises"
Paparazzim udało się stworzyć zdjęcie Batmobilu, który pojawi się w "The Dark Knight Rises". Jak widać, autobus niewiele różni się od tego, którym poruszał się Batman w "Mrocznym rycerzu"..

Culture Nook

Jack pogromca olbrzymów, Jesteś Bogiem, John Carter, Kino, Królewna Śnieżka i Łowca, nadchodzące premiery, Niesamowity Spider-Man, produkcje filmowe, Prometeusz, Przetrwanie, Róża, Skyfall, The Dark Knight Rises, Total Recall, Underworld: Awakening, Wielki Gatsby, Yuma, zapowiedzi. Bookmark the permalink. 6 komentarzy.

PLAKATY FILMOWE

21:31, mierzwiak , Plakaty
Link Dodaj komentarz »
"The Dark Knight Rises" #2
Ile to już razy widzieliśmy plakat ze stojącą tyłem, wyglądającą cool/kozacko postacią? Nawet mającą swoje źródło w konkretnej scenie wodę wyglądającą.

Ciekawostki i informacje

Humory pojechała do Katowic. Z pamiętnymi kompromitacjami w głowach - swoją ze Stalą Sanok jak również wczorajszą gdańskiej Lechii z trzecioligową Limanovią.
WIDEO: Batwing na planie "The Dark Knight Rises"
W sieci pojawiły się aż cztery klipy z planu "The Dark Knight Rises" w Pittsburghu. Możemy na nich ujrzeć nowy pojazd, którym będzie się poruszał tytułowy śmiałek - Batwing. <object.