O czym chcesz poczytać na blogach?

Daniel radcliffe

Blog Madzia55

2 2006-06-04

KONKURS!!!
Jak ma na drugie imie daniel radcliffe?
Na odpowiedzi czekam do 18 czerwca
Każdą dobrą odpowiedź nagradzam siedmioma gifami!!!
Prosze o zostawienie swojego numeru gg bym mogła wysłać gify
POWODZENIA!!!

IJK w internecie - Onet.pl Blog

Uczęszczał do męskiej szkoły podstawowej. To właśnie tam związał się kółkiem dramatycznym.


   Daniel Radcliffe
Daniel Radcliffe - odtwórca roli Harry'ego Pottera. Daniel Jacob Radcliffe urodził się 23 lipca 1989 w Londynie jako syn agenta lierackiego Alana Radcliffe’a i agentki do spraw obsady Marcii Gresham. Na początku dzieciństwa chciał być kaskaderem.Blog HarryP5

Młodego czarnoksiężnika, chciał mieć pewność, że będzie się wyróżniać na tle tysięcy dzieci walczących o rolę Rona Weasleya, więc przebrał się za swoją nauczycielkę aktorstwa. Producenci byli bardzo zadowoleni z jego występu i wkrótce Rupert dołączył do Daniela Radcliffe'a i Emmy Watson.

Po udziale w pierwszej części filmowej adaptacji przygód Harry'ego Pottera Rupert pojawił się w komedii dla dzieci "Marzenia do spełnienia" (2002). Produkcja opowiada o dziesięcioletnim chłopcu o imieniu Patrick, który marzy o.

Daniel Radcliffe - bloog.pl

Radcliffe obecnie nagrywa sceny do filmu Harry Potter i Książę Półkrwi. Wytwórnia filmowa obsesynie dba o jego bezpieczeństwo. W sobotę wieczorem aktor w drodze z planu do domu zmieniał samochody trzykrotnie. Jego dotychczasowy kierowca, pracujący u Daniela od siedmiu lat, został tymczasowo zastąpiony przez ochroniarza. Na dodatek za samochodem aktora zawsze podąża inne auto, które na wypadek niebezpieczeństwa ma wkroczyć do akcji.

Wynajęci pracownicy są szkoleni w ucieczkach samochodowych i ścisłej ochronie. To nie zabawa w unikanie natrętnych paparazzi. Ci faceci mają o wiele poważniejsze zadanie.

Ochronę Daniela Radcliffe'a można śmiało porównać do tej przydzielonej brytyjskiej rodzinie królewskiej.

Pozostaje pytanie: kto tak nie lubi Harry'ego Pottera?Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,3137500,trackback

Daniel Jacob Radcliffe - Jedyne polskie źródło informacji. - Onet.pl Blog

Dzięki uprzejmości strony DanRadcliffe.co.uk mamy możliwość obejrzenie wywiadu, jaki Daniel udzielił prowadzącym wyżej wspomnianego programu.Gospodarze TBS byli bardzo zadowoleni z tego, że to właśnie z Danielem mogą porozmawiać.Wywiad trwa prawie 13 minut.Dan opowiada przede wszystkim o TWiB oraz H2S.Swoją drogą podziwiam go, że tyle poświęca grając w musicalu.To praca na pełny etat.

  
|The Better Show - VIDEO I VIDEO II|

Ta sama strona opublikowała również dwa zdjęcia związane z wizytą Daniela w TBS.

  
|The Better Show - PHOTO I.
Przedstawić nasz kraj w zupełnie innym świetle niż do tej pory.Video przedstawia pochlebne wypowiedzi kilkunastu artystów na temat naszego państwa.O swoich skojarzeniach związanych z Polską opowiada między innymi Tom Hanks, Natalie Portman, Morgan Freeman, Robert Duvall czy Daniel Radcliffe.Wczoraj zupełnie przez przypadek wpadłam na ten filmik.Całkowicie nie spodziewałam się, że zobaczę tam Daniela :D.Dziwi mnie, że z salutujący generał to pierwsza myśl jaka przyszła mu do głowy kiedy pomyślał o Polsce.Daniela znajdziecie od 3:24 do 3:40.