O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Dane techniczne

au2a*Download - blog4u.pl

Burnout Revenge i...
czytaj więcej

16/04/2007 17:46:47 [komentarzy 0] Komentuj

Honda Civic Type-R (2006)


Dane techniczne:
Segment :C
Typ nadwozia :hatchback
Silnik:
Poprzedni model :Civic 6 (1996-2000)
Rodzaj silnika :benzynowy

Admiral's log

Jeszcze jeden aspekt. Nie ma podanej prędkości atmosferycznej. Z pewnością był zdatny do wchodzenia w atmosferę i dokowania na specjalnych pylonach (może przy włączonym repulsorze). W końcu w takiej sytuacji spotykamy go na Nar Shaddaa w Jedi Knighcie.

Porównując jego dane z XWA w stosunku do Mobqueta i przeliczając na standardy Sluis, wychodzi 107 ru i 50 sbd. Za takimi statystykami bym oponował. Pancerz jeszcze bardziej bym mu przyciął. Jak przy tym ostatnim koreliańskim na niekorzyść działała chałupnicza modularność kadłuba, to jak.

NLoriel Powiedział/a:

Trochę mści się na mnie teraz nie opisywanie w dawnych czasach, skąd wziąłem dane techniczne… Widzę, że po cyklu koreliańskim trzeba będzie zrobić cykl uzupełniania tabelki z danymi i weryfikacji jednostek z gier…
Ale tymczasem dla poprawy samopoczucia możesz porównać BFF-1 z Actionami albo z tankowcem bacty – tu parametry już tak.

Super Blog Bartka

Biegów w podłodze. W marcu 1975 r. wprowadzono model MR (zmodyfikowany przód i tył, oraz wnętrze). 8 lat później cofnięto licencję i zmieniono nazwę na FSO 125p. Zakończenie produkcji nastąpiło w 1991 r. Łącznie wymrodukowano 1220000 sztuk.

Dane techniczne:
-Prędkość maksymalna 145 km/h*
-Przyśpieszenie 0-100 km/h 12,8 s*
-Spalanie około 9,5 l/100km*
-Moc maksymalna 60 KM*

Zdjęcia:
1) Fiat 125p 1974r.

Kant Story - Onet.pl Blog

Systemu "Uniball" ( łączniki działające na zasadzie łożysk, które stosuje się w miejsce wszystkich połączeń gumowych). W zawieszeniu tylnym jednego z prototypów zastosowano system zmodyfikowanych stabilizatorów typu "Panhard" dla jeszcze więkrzego usztywnienia pojazdu. Dane techniczne , model pierwszy: Silnik szesnastozaworowy, czterocylindrowy o pojemności 1840cm o mocy 190KM Skrzynia biegów 5-cio stopniowa z bezpośrednim przełożeniem 5-go biegu bez synchronizacji o zębach prostych Tylny most o przełożeniu 4:1 nowego typu z mechanizmem.

karolak

Za nowościami na rynku sportowym. Specjaliści z wybranych branż towarów stale śledzą trendy w technologii sportowej. Ciągły wzrost sprzedaży, już od wielu lat zapewnia firmie czołowe miejsce na liście największych sportowych sklepów internetowych w Polsce.

DANE TECHNICZNE POSZECZGÓLNYCH MODELI iSKATE:

iSkate Soldier: 1450 zł
Dane techniczne:
Prędkość max: 20 km/h
Zasięg: 18 km
Moc silnika: 400W
Max załadunek: 50 kg
Baterie: 2 x 7Ah 24V
Żywotność baterii: 250 -300 ładowań
Czas.

Motek - bloog.pl

Dzieję.
Owszem, coś tam uda mi się skrobnąć
Ostatnio pisałem o prezencie-szaliku z Carmen-ki
Teraz mogę się śmiało pochwalić, że go skończyłem... (jeden prezent odhaczony)
Wyprany, zablokowany, prezentuje się tak
Dane techniczne:

Włóczka: Carmen Color 80m/50g
Zużycie: 150g (3 motki)
Wzór: Patent
Wymiary: Długość: 160cm Szerokość: 15cm
Druty: zalecane.

polferries - Onet.pl Blog

(B) 27,63 m Zanurzenie (D) 6,52 m Prędkość maks. 19 w Pojemność 25 275 RT Dane napędu 2 x Sulzer 7RLA56

Pasażerów nie został ranny, nie doszło do rozszczelnienia kadłuba a w jej wyniku powstało jedynie niewielkie wgniecenie w części rufowej jednostki. Pomerania ukończyła podróż do portu docelowego o własnych siłach.

Na pokładzie, oprócz 478 miejsc pasażerskich w kabinach, znajdują się również sklepy, kawiarnia, restauracja, bar, Karczma Polska, dwie sale konferencyjne oraz sauna i jacuzzi. Długość linii ładunkowej wynosi 468 metrów i prom może jednorazowo zabrać na pokład do 273 samochodów osobowych lub 26 TIRów.


Dane techniczne:

Dane techniczne audi

ostro-porypana

 

Strona główna

 tak ze zyje nie umarlam.
Boski sylwester.

Kiedys opowiem;]
2007-01-03 16:24:48 skomentuj (2)


technicznie

W jakiś pokrętny sposób uszło ze mnie życie.

Potrafie się śmiać, by za chwilę wybuchnąć płaczem.

Tak, ja placze.
Ostatnio często z.

Niesamowity. Zarejestrowac się nie udało. Coz... nie można miec wszystkiego. ;]

Zatem wracam do upajania się moim modelem co to dopieszczam mu 17 stronę;] A zaraz czeka mnie doświadczenie wręcz orgazmistyczne albowiem dane mi będzie tłumaczyć 24 stronicowy tekst o niczym co ładnie ubrano w słowa "praca zaliczeniowa z informatyki II".

By ten jakże poetycki tekst skończyc z fasonem, a niestety nie mam chłopaka jak Natalia co to.Owocow..."

"No wiem..Samochodem jestes..."

"Taaa... a niby od kiedy masz za corke pudziana co to doniesie???"

"Oj dasz rade."Nie i to nie byl koniec zakupow.

Audi jest za male na zakupy mojej mamy. Kefirki jechaly ze mna na przednim siedzeniu.

Spoko. Miesnie mam ze stali.

Z nowinek edukacyjnych. 23h do egzaminu a ja nic nie umiem;] Radosnie;]
2007-01-30 11:59:55

wieczny seks - łowca - bloog.pl

To minęło kolejne kilka lat. siedzę sobie w aucie służbowym, uzupełniam dopiero co zrobione przed chwilą zamówienie w spożywczaku, a tu kasia bierzy przed siebie uśmiechnięta od ucha do ucha żegnając się przed chyba swoim audikiem z koleżanką. zamarłem. wzrokiem śledziłem granatowy samochód, aż zniknął za odrapaną kamienicą skręcając w lewo. dlaczego nie wyszedłem jej naprzeciw? opakowanie. bowiem ważne jest opakowanie. tak ważne, że dziś wszystko co się przystroi staje się godne uwagi. jakież to przecież złudne. jak to się stało, że ja i kasia zaprzyjaźniliśmy się? i że ja żonaty "stateczny pan" (piszę w cudzysłowie, bo chyba nigdy nie będzie mi dane być poważnym;Jesteście dupkami? nieekologicznymi dupkami! i nie wspomnę, że dziwnymi!bo o co chodzi z tym samochodem? otóż owszem mam auto. sprawne. w bardzo dobrym stanie technicznym. z nowymi oponami. i letnimi, i zimowymi. nówki. w bagażniku kombika znajduje się niewielki warsztat. dzięki niemu mam możliwość dopracować jeszcze kilka dodatkowych złotówek do pensji. bo jestem.

Dane techniczne bmw

Jak to robią w Malmö

Dello Sport” jest najlepiej opłacanym graczem Serie A - zarabia 5,72 mln euro rocznie (dla porównania: wybrany wczoraj piłkarzem roku FIFA Brazylijczyk Kaka z AC Milan ma „tylko” 5,3 mln euro na rok). Te dane uwzględniają tylko płace klubowe, pomijają indywidualne kontrakty sponsorskie.

Zlatan jest piłkarzem równie.

1,2 tys. osób. Sam dok zalano, tworząc osiedlową marinę.

Na przeciwległym brzegu stanął m.in. budynek wydziału techniczno-społecznego Wyższej Szkoły w Malmö (nowa, powstała w 1998 r. uczelnia ma już 20 tys. studentów). Wnętrze jest - na pamiątkę byłej stoczni Kockums - zaaranżowane jak pokład statku. Jest nawet coś w rodzaju.

Jednak przemyśleć, czy opłaca się na siłę upierać przy lotnisku w Dąbiu?

Wśród starych pojazdów jest np. NRD-owski trabant, oraz takie bardzo dziwne autka:

Czerwony to BMW Isetta z 1958 r., biały – Heinkel Trojan 200 z 1963 r. Między nimi stoi motocykl MV.

.:::Dangerous Game:::.


> czwartek, 21 sierpnia 2008 22:38:54


Kilka słów od Autorki: Witam. Miałam dodać kolejny rozdział już jakiś czas temu, ale uniemożliwiła mi to przerwa techniczna myloga. Nie skomentuje lepiej tego faktu. Swoje odczucia lepiej zachowam dla siebie ;D Ale już jest wszystko ok i mam nadzieje, że już tak pozostanie i serwis nie zaskoczy mnie kolejnymi przerwami technicznymi. Jest.Na Matthew. Spojrzenie dziewczyny nie miało wyrazu. Miała ogromną ochotę wykrzyczeć mu prosto w twarz: Ty cholerny hipokryto!, ale nie było jej to dane, bo pospiesznie ich zostawił. Zwróciła, więc wzrok na swojego chłopaka i dostrzegła uśmiech na twarzy szatyna. Przyglądała mu się dłuższą chwilę w zupełnym milczeniu. Przez ten czas zadawała sobie tylko jedno.Dla Stefanie. Nie miała teraz głowy dla tak błahych spraw. Pobiegła, ile sił w nogach do drzwi wejściowych. Otworzyła je z bardzo silną gwałtownością i wybiegła do ogrodu. Na podjeździe nadal znajdowało się czarne BMW Matthew, ale chłopak już wyjeżdżał. Ruszyła biegiem w jego stronę. Chyba ją zauważył, bo zatrzymał samochód i wysiadł, a Sean spojrzał na swoją dziewczynę zaskoczony.
- Matthew! – zawołała z trudem.