O czym chcesz poczytać na blogach?

Damon salvatore

Bracia Salvatore - Onet.pl Blog

Im więcej znajomych tym lepiej.
-Zobaczy się czy znajdziemy czas.-usłyszał męski głos wampira, który dosiadł się do baru.
-Dzięki za zaproszenia.-uśmiechnęła się brunetka pijąc po chwili piwo.-Wystraszyłeś go.-dodała gdy jej znajomy oddalił się. W odpowiedzi Damon wzruszył ramionami.
-Co jest?-spytał odgarniając jej włosy za ucho.
-Moja matka jest w Mystic Falls.-odpowiedziała dokańczając piwo.-Nie chce wracać do domu, bo już pewnie tam jest...rozmawia z Jakiem o tym by mi nie pozwolił tutaj mieszkać.
-Rozmawiałaś z.Jednak zły pomysł.-odparła wstając od stolika zostawiając pieniądze za piwo. Wyszła bez słowa z baru.

Trzymając ręce w kieszeni udała się nawet sobie nieznanym kierunku. W końcu weszła w bramę starego cmentarza. Przy kolejnej mijanej alejce zobaczyła młodszego Salvatore, który stał przy grobowcu swojej rodziny.
-Miałaś racje, ze jestem tchórzem...ale mam zamiar to zmienić.-mruknął odwracając się w jej stronę.
-Co masz na myśli?-spytała podchodząc bliżej z lekką obawą o swoje życie. Nie miała pojęcia co teraz.

Vampire love story - Onet.pl Blog

Odwróciłam się i spojrzałam w jego oczy..były w prawdzie inne od moich.
- Jestem Isabella Pearson.. podałam mężczyźnie dłoń a tej  ucałował ją. Mój biologiczny ojciec zachowywał się tak samo jak mój mąż .. Damon zawsze całował kobiety w dłoń jak na dżentelmena przystało.
- Przypominasz mi Jessicę..
- Moja mama miała na imię Jessica.. i tak poza tym to jestem jej córką..
- Damonie.. jeśli nie spróbujesz nigdy się tego nie dowiesz a poza tym macie przecież dziecko.
- Tylko dziecko jeszcze nas łączy. Słowa Damona zabolały Bellę gdyby to ona miała taką rodzinę jak Salvatore walczyła by za wszelka cenę aby wszystko było jak dawniej.  Dziewczyna nie mogła patrzeć na jego cierpienie więc postanowiła skontaktować się w jakiś sposób z rodziną Belli. Kiedy Damon wyszedł wyjęła z jego kieszeni Telefon i zadzwoniła do ciotki.

Bohaterowie Naszych TVD <3 - Onet.pl Blog


Miłość - Kiedyś zakochany w niej Elijah, jednak Kat nie odwzajemniała uczucia, a on nawet jej go nie wyznał. Później zakochała się w Damonie i Stefanie, jednak z czasem Stefan zapomniał o niej i zakochał się w Elenie, a wierny jej Damon został odrzucony. 

Rodzina- Przed spotkaniem braci Salvatore, była w ciąży i urodziła, lecz jej rodzina sądząc że schanbiła ich honor, zabrała jej dziecko. Później Katherine uciekając przed Klausem wstąpiła do swojego rodzinnego domu. Wszyscy jej członkowie byli martwi. Ich śmierć Katherine bardzo przeżyła. Jej.

And I will be waiting for you ... - Onet.pl Blog

Do Salvatore'ów . Poczekam na ciebie . - Powiedziała stanowczo . 
 - Dzięki , Bonnie . Czekaj pod pensjonatem . - Pocałowałam ją w policzek i kiedy wysiadła pojechałam w stronę pensjonatu . 
 Kiedy stałam już przed drzwiami zapukałam . Otworzył mi Stefan . 
 - Hej . Zastałam Damona ? 
. Gdyby Ci czegoś zabrakło , w szufladzie obok komody w naszej sypialni masz 500$ . Przyjeżdżamy 25 sierpnia .
 - Hmm .. rodzice wyjechali .. Nieźle . Cały dom dla mnie ! . - Zapomniałam o tym , że miałam iść do Salvatore'ów . Wzięłam torebkę i wyszłam z domu . Poszłam w stronę domu Bonnie , ale zobaczyłam ją po drodze . Szła z jakąś blondynką u boku. Nie znam jej . Pewnie to jakaś nowa .
 - Hej Bonnie . -.