O czym chcesz poczytać na blogach?

Damian marley

Łap ten rap!

15:29, pawelwitecki
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 03 grudnia 2009
Damian Marley feat. Nas - Road to Zion
Dzisiejszy kawałek, bardzo esencjonalny i muzycznie wyważony, pochodzi z 2005 roku, kiedy to ukazał się na płycie Damiana Marleya pt. Welcome to Jamrock. Damian Marley znany jest także jako Junior Gong (Jr. Gong), jest najmłodszym synem Boba Marleya. Zdaje się, że nie pisałem o nim wcale na tym blogu, jest dobra okazja, żeby to dziś nadrobić.

--

Spokojnie - moje dziecko ma "tylko" autyzm - bloog.pl

www.myspace.com/rastasize ) wypisane są szczegółowo te nazwiska. Dodam tak ogólnie, że są to muzycy którzy nagrywali z takimi artystami jak: Bob Marley, Black Uhuru, Damian Marley, Gentleman, Sinead O'Connor, Buju Banton czy Burning Spear. Czyli elita muzyków, która w swoim dorobku ma genialne albumy. Kilka zostało uchonorowanych nagrodami Grammy.

DON'T DRINK AND DRIVE, SMOKE AND FLY : D - bloog.pl

011. Give me freedom, give me fire, give me reason, take me higher < 3

(c) GiveMeTheWeed.bloog.pl ; Damian Marley < 3333333333 Jakie on ma zajekurwajedwabiste dredy :D *.* ( fragment teledysku.

Wam zdjęcie, możecie mnie zobaczyć w nowym kolorze: kliknij. Gdy byłam po tą szamponetkę z Uśką, odwiedziłam również mój ulubiony sklep z dodatkami rasta <3 Kupiłam sobie 4 przypinki, jedną z jointem i marysią, drugą z Bobem Marley'em, trzecią z rastamanem i napisem 'don't drink and drive, smoke and fly' i czwartą z Lwem Judy <3 Chciałam jeszcze kupić sobie koszulkę z napisem 'One Love' i lwem, ale już ostatnio tam kupowałam koszulkę i stwierdziłam, że nie będę.

chodzący paradoks. - Onet.pl Blog

Ma wrażenie, że urwała się z przysłowiowej choinki, ale chyba zdążyła się już do tego przyzwyczaić.

Według testu jungowskiego jest ENFP i trochę przeraża ją, że to chyba prawda.

Od prawie roku zakochana w muzyce reggae; Bob Marley, Damian Marley, Natural Dread Killaz, Vavamuffin (od którego wszystko się zaczęło), Maleo Reggae Rockers, Junior Stress, Bas Tajpan, Bob One, Grubson, EastWest Rockers, Majorr, Marika, Tallib, Ragafaya, Bethel i mimo wszystko StarGuardMuffin, bo.