O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Damen

miłość przezwycięży wszystko - Onet.pl Blog

Robię to dla zabawy. Widzisz gdy wnikasz możesz bez problemu odczytać myśli, uczucia i wspomnienia tej osoby, a tak  trzeba się meczyć i męczyć.

- Po co potrzebna mi twoja pomoc? Skoro to ty jesteś tym czymś co penetruje jej organizm?

- Bo jeśli nie dasz mi z nią normalnie rozmawiać, dotykać i spędzać z nią czasu to mogę ją zabić zanim zdążysz pstryknąć palcem trzy razy.

- A nie pomyślałeś że ona nie chce się z toba widywac, rozmawiać a tym bardziej nie che być dotykana?

- Damen, ja nie jestem głupcem. Powiesz jej to co ja powiedziałem tobie, że wystraczy mała rana, ja mogę przez nia wniknąć i zabić Ever. Z resztą ciebie też mogę zabic. Mam tyle możliwości.

- Pogadam z nią jutro, ale nie licz na sukces. Jeśli byłbyś tak miły to być już wyszedł..

- Na sukces? Źle to ująłeś, ty musisz ją przekonać, bo zginie.

- W miłości nie ma szantaży!

- Jaki sprawiedliwy i jak zawsze uczciwy głupiec. Nie dociera do ciebie że mogę ją zabić w każdej chwili?.

Blog xmplotkaraxm

Obrazy z życia dotykanej osoby. Jak łatwo się domyślić, w swoim mniemaniu dziewczyna staje się dziwolągiem, który znalazł się na uboczu życia towarzyskiego. Pod opieką ciotki rozpoczyna nowe życie w Kalifornii. Całkowicie nowe, bowiem z dziewczyny sprzed wypadku nie zostało prawie nic. Powierniczką i towarzyszką Ever staje się duch jej zmarłej siostry. Bohaterka ukryta w bluzie z kapturem, rodem z „Młodych gniewnych”, zagłusza cudze myśli głośną muzyką z iPoda.

Niespodziewanie do zamkniętego świata Ever wdziera się niezwykle przystojny chłopak. Nowy uczeń Damen budzi powszechne zainteresowanie wszystkich dziewczyn w szkole i co poniektórych chłopaków. On jednak zdaje się dostrzegać w dziewczynie coś, czego nie zauważa nikt inny. I właśnie przy tym bożyszczu nastolatek Ever czuje się całkowicie naturalnie i normalnie.

Damen zdaje się być tak idealny, że aż nierzeczywisty. Przy nim właśnie bohaterka nie słyszy natarczywych głosów i to właśnie zaczyna budzić jej podejrzliwość. Damen jest również zdecydowanie zbyt zamożny jak na chłopaka w jego wieku przystało. W dodatku wokół Ever zaczynają.

Miłosc nigdy nie umiera - fan fiction zmierzch - bloog.pl

Tych, i tych.

- Gdy zmieniono mnie w wampira miałam osiemnaście lat. Od tamtego wydarzenia minęły trzy lata. – trzy lata czekania na spotkanie tego jedynego.

- A mogę wiedzieć, jak to się stało? – był bardzo dociekliwy, ale przy tym delikatny, jak nikt inny. Widziałam, że interesuje go moje życie, ale nie wyciągał ode mnie wszystkiego siłą.

- Moja historia jest dość skomplikowana i długa, a teraz nie mamy na to czasu. Muszę iść się wyszykować na bankiet. – niestety, obowiązki wzywały. Szybko wstałam i chciałam już się pożegnać, gdy odkryłam, że Damen stoi tuz przy mnie.

- Czy uczyniłabyś mi ten zaszczyt i towarzyszyła mi na dzisiejszym przyjęciu? – spytał się swoim słodkim tonem dodając do tego piękny francuski akcent.Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328506884,trackback

komentarze (9) | dodaj komentarz

Kolejny rozdział

poniedziałek, 10 stycznia 2011

bloog o książkach dla młodzieży . - bloog.pl


- data premiery w Polsce - 12.01.2011

- wydawnictwo - Dolnośląskie

- tłumaczenie - Dobromiła Jankowska

- liczba stron - 317

- cena - 29,90 zł.

- opis - Ever i Damen towarzyszyli sobie w poprzednich niezliczonych wcieleniach: wspólnie zwalczyli najpotężniejszych wrogów, by zawsze móc być razem. I kiedy już szczęście jest w zasięgu ręki, na Damena spada okrutna klątwa. Teraz każdy dotyk czy muśnięcie ust może oznaczać jego nagłą śmierć i wtrącenie do Shadowlandu – krainy cieni. Pragnąc ocalić ukochanego, Ever zaczyna interesować się magią. Pomaga jej nieoczekiwany sprzymierzeniec – surfer o imieniu Jude. Mimo że ci dwoje dopiero się poznali, czują, że spotkali się już wcześniej, dużo wcześniej. Choć Ever.

Nie zniszczysz mnie.. Jak feniks z popiołu powstanę! - Onet.pl Blog

Www.anime-szablony.blog.onet.pl
Tytuł: Ever.
Opis: Pewnego dnia Ever Bloom traci w wypadku samochodowym rodzinę. Od tej chwili staje się medium - słyszy myśli ludzi a za pomocą dotyku może poznać ich przeszłość. Nadprzyrodzone umiejętności sprawiają, że dziewczyna jest postrzegana jako dziwaczka. Zamyka się w sobie i odgradza od świata. Wszystko się zmienia kiedy poznaje Damena. Jest on nieziemsko przystojny i tylko jego myśli Ever nie potrafi odczytać. Dzięki niemu wchodzi w świat alchemii i magii, dowiadując się rzeczy, o których zwykły śmiertelnik nie ma pojęcia. Kim jest Damen? Skąd pochodzi? Jakie sekrety skrywa? Na te pytania Ever nie zna odpowiedzi, wie jedynie, że zakochała się w nim bez pamięci i wkrótce jej życie całkowicie się zmieni.
Moja Ocena: Książka zajmuje honorowe miejsce w mojej biblioteczce. Zaczynając czytać myślałam, że to kolejna historia stworzona na podstawie "Zmierzchu", ale się pomyliłam. "Ever" to zdecydowanie jedna z.

Damen und herren

Wojenko, wojneko czyli lifestylowo i popkulturowo o historii i II wojnie światowej

Erika po raz pierwszy Polsce

Nie chodzi o Erykah Badu ni też o wokalistkę o ksywce Erika, autorkę dyskotekowego hicoru "I don't know". Meine Damen und Meine Herren - Erika Steinbach już za tydzień wpadnie do Polski. Tak, kontrowersyjna szefowa Związku Wypędzonych w Niemczech, która stwierdziła m.in., że "Polacy są odpowiedzialni za wybuch II wojny.

"Nikt nie zniszczy mnie bardziej niż ja sam."

  • Jak zwykle bez sensu.

    HELL YEAH.
    Tak, Panie i Panowie, Ladies and Gentlemans, Damen und Herren – Mei, czy jak to ją inni zwą w sieci, powraca do blogowej społeczności. Och, miło, że aż tyle osób (czyli: nikt) wita mnie z taką radością~
    To istny cud,.