O czym chcesz poczytać na blogach?

Damage inc

Blog Cliff Burton

Sposób bycia.Miał swój własny styl.Nie rozstawał się z niemodnymi wtedy spodniami-dzwonami.Uczył się grać na pianinie.Dorastał w pobliżu San Francisko w towarzystwie gitarzysty grupy Faith No More-Jima Martina.Był typem człowieka,który nie lubił dużo mówić,jeśli jednak już coś mówił,to każdy go słuchał.Pod koniec trasy Damage Inc.(27 wrześnie 1986r.),gdy zespół wracał z Kopenhagi z koncertu w Sztokholmie zdażył się straszliwy wypadek.Dużo jest wersji wydarzeń opisujących tamten tragiczny dzień.Oficjalna wersja brzmi tak:Cliff spał na jednym z ośmiu miejsc w busie,kiedy o 5:15(nad ranem) samochód wpadł w poślizg.Cliff zostaje wyrzucony prze okno.A koziołkujący autobus.

...

Good day to be alive, Sir!”. Możesz mieć poczucie bezsensowności w głowie, rozpacz i smutek, ale ani myślisz o tym, żeby się poddać. A kiedy przyjdzie wieczór i wycieńczony rzucę się w kubeł, fajnie gdy akurat shuffle wylosuje flegmatycznie rozkręcające się „Battery” lub zabrzmi „Orion” albo najlepiej „Damage, Inc.”, które nadzwyczaj łagodnie i bardzo znienacka potrafi roztrzaskać mi łeb, niczym młotek owinięty dla niepoznaki aksamitem. „Yeah, I feel you too…” zlewające się z cichym, stłumionym pisknięciem opon to najlepszy dźwięk jaki sobie potrafię dzisiaj wyobrazić. Uśmiech na twarzy, celowo poskromiona moc, ujawniająca się w.

jaga.blog

Przypadlosc 2002-05-11 14:16:13

potupalam do apteki, bo mnie obtarl pasek lewego buta.
-poprosze plaster z opatrunkiem.
-dac pani taki w kawalkach? w sam raz na paluszki, buty obcieraja?
no jak nic - ogolnonarodowa przypadlosc, obcierajace buty na wiosne hehe

skomentuj (0)

damage inc. 2002-05-12 08:21:36

bosz jestem zmasakrowana. ta impreza przypomniala mi imprezy licealne. wszedzie walaly sie zwloki. zawloklam swoje cialo do pracy i nie mam sily. znow sie modle o 14:00. chce do domu, od dzisiaj nie pije. przez tydzien! smiesznie bylo. wygralo pan, ktory zapytal: "kiedy ty bedziesz miala dzieci, bo chce byc chrzestnym?" nieno, jakie.

dziennik garcona

Szał miłosny kontra fińska technologia
The Nokia Corporation Inc. will in no case whatsoever be resposible for any damage being the result of ill-use, abuse or neglection.

...and throwing your mobile against the wall when you're pissed off...

Jak myślicie, czy Nokia 3310 ma szansę w starciu ze ścianą z porządnie palonej polskiej cegły? Bo ja właśnie mam zamiar wypróbować jej trwałość po otrzymaniu sms-a nieodpowiedniej treści. Chociaż podobno.