O czym chcesz poczytać na blogach?

Dallas mavericks

Kosznews - Onet.pl Blog

Cóż za pogoń!!!
Wczorajszej nocy niecałe pięć minut przed końcem czwartego spotkania serii Thunder- Mavericks na tablicy wyników widniał wynik 99:84 dla Oklahomy. I wtedy przebudził się Dirk Nowitzki, który rzucił 12 punktów z 17. Thunder zdobyli tylko dwa i po bloku Shawna Mariona na dwie sekundy przed końcem było już... 101-101! W dogrywce trójkę trafił Jason Kidd a potem było.
1-1. 1-1.
  W obu seriach mamy remis.


W konferencji zachodniej Thunder rywalizują z Mavericks. Wydawałoby się, że Dallas zmiażdżą Grzmoty w czterech spotkaniach, lecz już teraz mamy remis. Dzisiaj w nocy kolejne spotkanie. Ja osobiście kibicuję Thunder, podobnie jak każdy kibic co czasami wpadnie i pokibicuje.

W konferencji wschodniej morderczy pojedynek między Heat a Celtics. Raz dominuje.

Assist Basketball Camp

2011r. W tym roku, imprezę zaszczyci swoją obecnością Tom Sterner – trener, a także scout od wielu lat pracujący w najlepszej lidze świata – NBA. W trakcie swojej kariery pracował z tak świetnymi drużynami jak Orlando Magic, Golden State Warriors, Dallas Mavericks, Philadelphia 76ers. Teraz zawita w Warszawie, aby przekazywać swą wiedzę młodym, utalentowanym zawodnikom.
Obok Toma w campie udział weźmie wielu znanych, doświadczonych trenerów. Między innymi:

Sharone Wright, USA..

g3nakaep.blog

Rzymskie mam 16 stycznia. Luzik..
skomentuj (7)


2004-01-07 20:25:06
I Love This Game?
Hm.. w tej chwili sciagam z torrent'a mecze:
LA Lakers vs. Minnesota Timberwolves (0,8%)
Milwaukee Bucks vs. Philadelpia 76ers (0,7%)
Dallas Mavericks vs. Minnesota Timberwolves (0,3%)
Trasfer dosyc slaby, lecz w nocy powinno szybciej posc. Dziekujmy Chinom, ze urodzil sie tam Yao Ming, i David'owi Stern'owi za popularyzacje NBA w Chinach! Yeah..
skomentuj (2)

2004-01-12 12:36:36

Geek Trips

Zaproszenie do portowej tawerny, czy raczej sali wykładowej z kącikiem kuchennym. Mogliśmy się tam w spokoju ogrzać, napić, pożartować oraz porozmawiać.

Dzień 2. maja 2011 roku rozpoczęliśmy od informacji, że Atlanta Hawks wygrali 103 do 95 z Chicago Bulls, a Dallas Mavericks zwyciężyli Los Angeles Lakers 96 do 94. Aaa… no i że dzielni Marines zabili Osamę. Po śniadaniu poszliśmy na spacer, który zaowocował wizytą w kawiarni gdzie, niepomne na me przestrogi, dziewczyny ku swemu przerażeniu skorzystały z wynalazku cywilizacji, jakim jest.