O czym chcesz poczytać na blogach?

Dallas cowboys

Kolekcja autografów. Blog prawdziwej kolekcjonerki. - Onet.pl Blog


23 lutego 2011
Savannah, Foremniak, Dallas Cowboys cheerleaders
Cześć. W tym tygodniu.

monikamosor | e-blogi.pl

Camp Rock. Poza aktorstwem prowadzi muzyczną karierę solową. Jej pierwszy album zatytułowany Don't Forget został wydany w USA 23 września 2008.Demi Lovato urodziła się w Dallas, w Texasie. Ma dwie siostry, Dallas Lovato, która również jest aktorką i piosenkarką, i przyrodnią siostręMadison De La Garza. Mama Demi, Dianna Lovato (panieńskie - Hart), była cheerleaderką w klubie Dallas Cowboys i piosenkarką country. Gdy Lovato miała 2 lata jej rodzice wzięli rozwód. Jej ojczymem jest Eddie De La Garza, który płacił za jej lekcje śpiewu i aktorstwa. Lovato gra na gitarze i pianinie od 11 roku życia.


Demi Lovato

[edytuj]

Demi Lovato urodziła się w Dallas, w Texasie. Ma dwie siostry, Dallas Lovato, która również jest aktorką i piosenkarką, i przyrodnią siostręMadison De La Garza. Mama Demi, Dianna Lovato (panieńskie – Hart), była cheerleaderką w klubie Dallas Cowboys i piosenkarką country. Gdy Demi miała 2 lata jej rodzice wzięli rozwód. Jej ojczymem jest Eddie De La Garza, który płacił za jej lekcje śpiewu i aktorstwa. Lovato gra na gitarze i pianinie od 11 roku życia.

.::So What??::. - Onet.pl Blog

Jeszcze fajniejszy blog...pozdrawiam cie:*

a oto jeszcze dyplomik dla ciebie:))

 

No a teraz przejdźmy do notki o Demi Lovato:))

Wczesne lata

Demi Lovato została urodzona w Dallas, w Texasie. Demi ma dwie siostry, Dallas Lovato, która ma 20 lat i również jest aktorką i piosenkarką, i Madison Lovato,która ma 5 lat. Mama Demi, Dianna Lovato, była Dallas Cowboys Cheerleaders i piosenkarką country. Bieżąco uczy się w domu. Wygrywała dużo konkursów talentów w swoim rodzinnym mieście w Texasie. Występowała w "Barney i Przyjaciele", kiedy była młodsza.

  

Kariera

Georgie-Henley-and-Willam Mosley

Muzyczną karierę solową. Jej pierwszy album zatytułowany Don't Forget wydany w USA 23 września 2008, został umieszczony przez listę Billboard 200 na drugim miejscu. Ponad 89,000 egzemplarzy sprzedano już w pierwszym tygodniu

Demi Lovato urodziła się w Dallas, w Texasie. Demi ma dwie siostry, Dallas Lovato, która również jest aktorką i piosenkarką, i Madison Lovato. Mama Demi, Dianna Lovato, była cheerleaderką w klubie Dallas Cowboys i piosenkarką country. Sama Demi gra na gitarze i pianinie od 11 roku życia.


Zaczynała grać w wieku 6 lat. Miała rolę w programie dla dzieci "Barney & Friends" razem ze swoją przyjaciółką Seleną Gomez. Demi.

Demi Lovato jest cool

23 września 2008.

Demi Lovato urodziła się w

Dallas Lovato, która również jest aktorką i piosenkarką, i przyrodnią siostrę Madison De La Garza. Mama Demi, Dianna Lovato, była cheerleaderką w klubie Dallas Cowboys i piosenkarką country, o je tacie nie wiele wiadomo, ponieważ, gdy Demi miała 2 lata jej rodzice się rozwiedli. Sama Demi gra na gitarze i pianinie od 11 roku.

~~diary-suzan.bloog.pl~~ - bloog.pl

Notka o Demi Lovato na konkurs!!!


    Tak wiec Demetria Dewonne Lovato urodziła się 20 sierpia w 1992 roku w Dallas w Texasie. Zasłynęła dzieki roli Mitchie Torres w filmie produkcji Disney'a "Camp Rock". Gra też jedną z głównych ról, mianowicie Charlotte Adams w serialu "As the bell rings". Poza aktorstwem Demi zajmuje sie również muzyką. Pierwszy album o tytule "Don't forget" (Nie zapomnij) został wydany 23 września 2008 roku w USA.
Demetria ma dwie siostry- Dallas i Madison Lovato. Mama Demi była zaś cheerleaderką w klubie o nazwie Dallas Cowboys oraz piosenkarką country- Dianna Lovato.
Demi ma też swoja prawdziwą przyjaciółkę Selenę Gomez z którą w dzieciństwie grała w filmie "Barney & friends". Poznały sie przed castingiem do filmu, gdy mając 7 lat Demi zapytała Seleną, czy.