O czym chcesz poczytać na blogach?

Daily telegraph

w-poszukiwaniu-czasu - Onet.pl Blog


12 kwietnia 2008
Handel narządami

Prawicowy Daily Telegraph podaje w artykule "Serb Prisoner's were stripped of their organs in Kosovo war" autorstwa Herry'ego de Quetteville o zbrodniach jakich dopuszczali się Albańczycy z Kosowa wobec Serbów podczas toczącej się wojny w latach 1998-1999. Argumenty.

Grypa666's Blog

Rebeliantów z  rządem Libii, fakt istnienia takich rozmów jest całkiem prawdopodobny.
Chociaż brytyjscy przywódcy nie wydali oficjalnie podobnych oświadczeń, to jednak w brytyjskiej prasie ukazały się artykuły, mówiące wyraźnie o faktycznym fiasku kampanii w Libii. Daily Telegraph opublikował artykuł Kampania zbudowana na piasku nt. operacji wojskowej w Libii, prowadzonej przez niektóre kraje europejskie. Artykuł zauważa, że zbliża się muzułmański święty miesiąc Ramadan, który doprowadzić może do całkowitego.

SpOrT pOn@d WsZyStKo!! - bloog.pl

"Okradzeni przez rękę Zaga" - pisze "The Daily Mirror" i publikuje wielkie zdjęcie Inzaghiego, którego piłka trafia w ramię.

 

"Złamane serce" pisze "The Times", dwa lata po "Cudzie w Stambule".

"Daily Telegraph" daje poetycki tytuł "Grecka tragedia Liverpoolu".

"Napad z bronią w ręku" - taki tytuł znalazł się na pierwszej stronie "The Sun". Brytyjska bulwarówka nawiązuje do gola Filippo Inzaghiego, od którego ramienia odbiła.

Świat według Jacka Pawlickiego

Zirytowani szkolni pryncypałowie poprosili władze lokalne o  zmianę wytycznych. - Dla takiej szkoły jak Kelmscott, gdzie większość dzieci to chrześcijanie i muzułmanie nie ma potrzeby wprowadzanie wolnych dni w diwali czy urodziny Guru Nanaka - tłumaczy w rozmowie z „Daily Telegraph” Lynette Parvez, dyrektor Kelmscott School z Waltham Forest.

W gminie tej jeden na sześciu mieszkańców to muzułmanin, ale hinduistów jest tylko 1,8 proc. a sikhów ledwie 0,6 proc.

Władze argumentują, że ta nowa polityka ma na celu promowanie.

HARRY POTTER

Daniel w musicalu?

 

Brytyjski dziennik The Daily Telegraph donosi, że Daniel Radcliffe (Harry Potter) chciałby po raz kolejny spróbować swych sił na deskach teatru, tym razem w musicalu. Po tym gdy aktor zebrał bardzo entuzjastycznie przyjęty po swoim występie w kontrowersyjnej sztuce "Equus" i.

Blog o Pussycat Dolls

Obecnych". Otóż były członek PCD, Ashley Roberts, wydaje swoją pierwszą solową płytę . Premiera jej pierwszej solowej płyty jest dopiero planowana na przyszły rok , więć jak przyznaje sama zainteresowana  tym wydarzeniem w wywiadzie dla Australia's Daily Telegraph przyznaje , że :
" Mimo,że byłam częścią grupy tańczącej i śpiewającej ,publiczność nie miała okazji posłuchać mojego wokalu, zobaczyć mojego występu. Oczywiście zależy mi na zaskrobieniu sobie.

KELENDRIA KELLY ROWLAND - Onet.pl Blog

Oto występ:

  
 
Kelly Rowland w Czwartek 5 Czerwca pojawiła się na imprezie MTV’s Xbox w Sydnay w Australii. Kelly wyglądała pięknie. :)

     

Kelly Rowland udzieliła wywiadu dla australijskiej gazety The Daily Telegraph. Zobacz wywiad i zdjęcia TUTAJ. A poniżej ekskluzywne video z wywiadu.

  

Zdjęcia do gazety: