O czym chcesz poczytać na blogach?

Daily news

carpe diem

12:44, jasminum72
Link Komentarze (4) »
poniedziałek, 26 grudnia 2011

Edytor Mainichi Daily News sprawił mi pod choinkę nie lada niespodziankę. Ukazało się moje haiku wysłane wieki temu.

 

wigilijny wieczór

Świat Harrego Pottera - bloog.pl

Kiedy będą mogli wziąć w swoje dłonie książkę "Harry Potter and the Deathly Hallows" – siódmą i ostatnią część cyklu J.K. Rowling, która odniosła niebywały sukces na całym świecie. W oczekiwaniu na książkę fani przerzucają się spekulacjami i plotkami dotyczącymi losów ich ukochanych bohaterów." 

   Jak dalej pisze w newsie czytelnicy prześcigają się w domysłach na temat zakończenia książki i losów boaterów. "Chociaż fani uwielbiają snuć własne teorie dotyczące zakończenia książki na podstawie informacji zawartych w poprzednich częściach serii oraz wywiadów z autorką, zgodnie potępiają osoby, które twierdzą, że posiadły stuprocentową wiedzę na temat zakończenia.

Apel: "Chcę, aby czytelnicy, z który wielu wychowało się na Harrym Potterze, wyruszyli z nim w jego ostatnią przygodę nie wiedząc, jak ona się zakończy." ".

   Jednak mimo wszystko niektórzy chcą sobie dorobić na cudzej popularości, i tak było przed wydaniem Zakonu Feniksa, kiedy to przed publikacją 5 częśći, bulwarówka "The Daily News" zakupiła jej egzemplarz w sklepie ze zdrową żywnością na cztery dni przed oficjalną premierą i opublikowała wizerunki dwóch stron książki. Rowling jak można było się spodziewać pozwała "The Daily News" do sądu, żądając odszkodowania w wysokości 100 milionów dolarów. Skończyło się na ugodzie. Natomiast członkowie.

Dobra książka to rodzaj alkoholu - też idzie do głowy - Onet.pl Blog

Bohater Frito, gotowy - a może tylko przymuszony przez czarodzieja Goodgulfa - do podjęcia misji, która ocali Śródziemie Dolne przed napaścią złego Sorheda... a także smok na wrotkach, paskudne rośliny zacałowujące nieostrożnych na śmierć - to tylko niektóre składniki tej fantastycznej mieszanki..."

Harvard Daily News o książce:

"Arcydzieło komizmu... Genialna parodia słynnej trylogii J.R.R.Tolkiena "Władca Pierścieni", błyskotliwa i całkowicie pozbawiona szacunku... "Paragraf 22" dla miłośników fantasy"


    Na samym początku muszę zaznaczyć, że to chyba jest książka dla.

eminemek

EMINEM
Ten pan niemal dyżuruje w tej robocie! Kłopty ciągnom sie za nim na kilometr. Eminem wpadł w depresję po kolejnym rozstaniu z żoną i po śmierci zastrzelonego na ulicy przyjaciela Proofa. Od kwietnia- kiedy oba wydażenia się na siebie nałożyły, Em nie wychodzi z dołka. Jego menadżer, Dennis Dennehy wyjawił w wywiadzie dla ,,New York Daily News'', że artysta jest w kiepskie kondycji psychicznej. Przypomnijmy, że Proof zginoł od kul 11 kwietnia, a awanture rozpętał on sam. Strzelił pierwszy raz raniac jedną osobę, w obronie której stanoł ochroniarz Mario Etheridge. Ponoć strzały oddane przez niego śmiertelnie zraniły Proofa, jednak nie postawiono mu jeszcze oficjalnie zarzutu zabójstwa.