O czym chcesz poczytać na blogach?

Daily mirror

Blog PamientnikGabi

Je ogląda, a podczas podróży stara się nagrywać wszystkie odcinki. Kiedy producenci zaproponowali mu gościnny występ, był zachwycony i w tym tygodniu z pewnością pojawi się na planie”, donosi brytyjska gazeta „Daily Mirror.”
Christina Aguilera poprosiła projektanta Roberto Cavalli o przygotowanie strojów na jej światową trasę koncertową Back To Basics. Cavalli, który słynie z efektownych kreacji scenicznych, zaprojektował dla Aguilery 10 kostiumów i zamierza przygotować również stroje dla występujących z nią tancerzy. Według gazety "Women's Wear Daily", wśród pomysłów projektanta znalazł się m.in. stylizowany na lata 40-te biały satynowy frak ze złotymi perłami i etolą z lisa, jedwabny gorset ze złotą spódnicą z tafty w stylu lat 50-tych, haftowany.

johnnydeppkapisz

Przy córce bez przerwy.Ekipie z Pinewood Studios pracującej przy filmie powiedziano, że stracą pracę w weekend 17-18 marca, jeśli Depp nie powróci na plan filmowy. Anonimowy informator powiedział gazecie "Daily Mirror", że aktor nie chce jednak wracać, dopóki stan Lily-Rose nie będzie jednoznacznie dobry. Ekipa powróci do pracy, gdy dziewczynce się poprawi.


Misz-Masz:Gdy nadchodzi zmierzch, rodzi się miłość nie z tego świata. - bloog.pl

dodaj komentarz

wywiad z Robertem

poniedziałek, 24 sierpnia 2009 19:52
Robert Pattinson twierdzi, że nie udzielał
 wywiadu dla tabloidu Daily Mirror.

Aktor miał zaprzeczyć w nim o doniesieniach o romansie z Kristen.
Sławny,
 chciałbym chodzić z jakąś modelką".
Niestety nic takiego się nie dzieje"


Specjalista od wizerunku medialnego Roba mówi, że to bzdura.

“Robert nie rozmawiał z gazetą Mirror,
a ich twierdzenie, że uzyskali ekskluzywne
 informacje od niego jest fałszywe.”


Podziel się:
Trackback:.

Tim Burton

Nie chce wracać do pracy, dopóki nie będzie miał pewności, że Lily Rose jest zdrowa. Kiedy będzie mógł podjąć pracę, zatrudnimy całą ekipę od nowa”, mówi pracownik wytwórni w wywiadzie dla brytyjskiej gazety „Daily Mirror”."


Pozdrawiam :*
komentarze [3]

Tim Burton i 'Sweeney Todd' w Londynie >> niedziela, 4 marca 2007 13:50:35
Tim Burton rozpoczal prace nad swoim nowym filmem " Sweeney Todd".

wszystko o manchesterze united - Onet.pl Blog

  Napastnik West Ham United, Carlos Tevez, już w przyszłym tygodniu ma zostać piłkarzem Manchesteru United! Jeżeli transfer dojdzie do skutku, "Czerwone Diabły" zapłacą "Młotom" 20 milionów funtów. Jak informuje Daily Mirror Sir Alex Ferguson ostatecznie zdecydował się na zakup napastnika i o swoich planach poinformował dyrektora wykonawczego United, Davida Gilla. Ze względu na poważne wydatki w tym oknie transferowym, w grę wchodzi również roczne.

All about United

Johnson w United? Wolne żarty!

Po raz kolejny możemy przekonać się jakie głupoty potrafią wypisywać w tabloidach. Dzisiaj "świruje" angielski 'The Daily Mirror'. 

Bo jak można inaczej nazwać informacje o tym, jakoby Manchester United wraz z Liverpoolem zainteresowani byli pomocnikiem Middlesbrough - Adamem Johnsonem. Lewoskrzydłowy ma 21 lat i jest niezłym zawodnikiem jak na swój wiek..