O czym chcesz poczytać na blogach?

Daily mail

Poczuł dojmującą tęsknotę za tym, by o wszystkim zapomnieć, by przestać cokolwiek odczuwać, osunąć się w nicość. HP i Insygnia Śmierci <3 - Onet.pl Blog

Dziękuję za bezinteresowne wstawianie :)
Name: Feraverto
Host: blog.onet.pl
Alias: ----
Type: Harry Potter graphic and informations
Webmiss: Minerwa_
Best view: Mozilla Firefox
Person: Rupert Grint
Session: Daily Mail Magazine
Photographer: Ian Derry
Fonts: DaFont
Action: ---
Style:.

Się niedługo uzupełnić :)

Prosiłabym Was o wsparcie.

Potrzebuję wszelkiego rodzaju dodatków, tj. tekstur, akcji, czcionek itp. Sama szukam, ale pomoc zawsze się przyda :) Proszę Was o przesyłanie linków do nich na mój mail: feraverto@vp.pl, gg: 5817117 lub po prostu pisanie w komentarzu :)

Pragnęłabym Was również poprosić o małą reklamkę u siebie. Chodzi mi tylko o takie małe wspomnienie o tym, że blog znów funkcjonuje. Jeśli więc nie sprawiło by Wam to kłopotu, byłabym bardzo wdzięczna :)

Wszystko o MENCHESTER UNITED!!!

2008-05-28


Micah Richards z Manchesteru City oraz Luis Fabiano i Dani Alves z Sevilli znajdują się na szczycie listy życzeń szkoleniowca Manchesteru United Sir Alexa Fergusona - podaje Daily Mail.


50 milionów funtów - tyle na zakup trójki zawodników ma przeznaczyć Ferguson. Mieliby oni zająć miejsce odchodzących z Old Trafford Louisa Sahy, Mikaela Silvestre'a i Gerarda Pique.

27 - letni brazylijski napastnik Luis Fabiano strzelił w ostatnim sezonie 34 gole w 44 meczach dla hiszpańskiej Sevilli. Obrońca. Komentarzy: 0 Interwencja Kuszczaka "paradą sezonu"! 2008-05-14 Według brytyjskiego dziennika "Daily Mail" interwencja Tomasza Kuszczaka w meczu z Birmingham City - 29 września 2007 roku - była najlepszą paradą sezonu na angielskich boiskach. "Czerwone Diabły" wygrały po golu Cristiano Ronaldo, ale kluczem do zwycięstwa była postawa Polaka.
Przy stanie 1:0 dla MU pomocnik "The Blues" Gary McSheffrey uderzył z narożnika pola karnego, tor lotu.

W obronie WOLNOŚCI - Onet.pl Blog


17 marca 2009
Poprawność językowa w Unii Europejskiej

Kilka polskich serwisów internetowych powołując się na gazetę Daily Mail podało do wiadomości informację, że „UE zakazuje zwrotów Pan i Pani”. Link do artykułu w oryginale:

http://www.dailymail.co.uk/news/worldnews/article-1162384/EU-bans-use-Miss-Mrs-sportsmen-statesmen-claims-sexist.html

Dowiadujemy się z niego, że Parlament Europejski zaleca politykom używania „neutralnego płciowo języka”.

Grypa666's Blog

Aśka powiedział/a

http://wiadomosci.onet.pl/2122975,12,transmisja_meczow_euro_2012_zagrozona,item.html
Daily Mail, Kle/14:36 03.02.2010
Transmisja meczów Euro 2012 zagrożona
Burze na Słońcu mogą zakłócić Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, oraz Igrzyska w Londynie. Podczas Euro i IO 2012, telewizory na całym świecie mogą przestać odbierać program, ostrzegli wczoraj fizycy – podaje Daily Mail.
Najnowszy satelita NASA, który zostanie wystrzelony 9 lutego, ma za zadanie obserwować zmiany zachodzące na Słońcu. Będzie przekazywał zdjęcia Słońca dziesięciokrotnie lepszej jakości niż przeciętny telewizor HD. Ma to pomóc uniknąć sytuacji, w której przestaną działać kanały telewizyjne na skutek jednego z wybuchów na Słońcu –.

Praska - Onet.pl Blog

6.12: W anglikańskim kościele wybrano lesbijkę na biskupa
Diecezja anglikańska w Los Angeles (USA) wybrała na urząd biskupa 55-letnią lesbijkę, Mary Douglas Glasspool - podaje BBC. Z kolei również brytyjski "Daily Mail" przytacza reakcje na decyzję diecezji zza Oceanu. Jeden z konserwatystów z Wysp stwierdził nawet, że wobec tego schizma (rozłam w Kościele anglikańskim) wydaje się "nieuchronna".
"Daily Mail" podkreśla, że we wspólnocie szykuje się nowy kryzys. To druga otwarcie homoseksualna osoba w tym Kościele wybrana na biskupa. Pierwszy był Gene Robinson z New Hampshire -.

Premier League

Sheffield United, ale 32-letni snajper w nowym sezonie chce walczyć o miejsce w pierwszej jedenastce Stoke i przekonuje że między nim a Pulisem nie ma żadnego konfliktu.

- Cokolwiek wydarzyło się między mną a managerem jest tylko i wyłącznie wymysłem mediów, tak samo jak to że chcę odejść z klubu – powiedział Beattie Daily Mail – Słyszałem o zainteresowaniu ze strony Blackburn, Wolves i Sheffield, ale chcę zostać w Stoke, bo jestem tu szczęśliwy.

Tagi: news Premier League Stoke
16:39, pan.ado.skywalker
Link Dodaj komentarz.