O czym chcesz poczytać na blogach?

Dahl roald

Czytanie jest fajnie

Swiat dziecinstwa, w ktorym magia dobroci i przyjazni tworzy wyjatkowa aure.

Polecamy:

Czarodziejskie malowanki Dinozaury
Zeszyty z cyklu Czarodziejskie Malowanki to doskonala i bezpieczna zabawa dla najmlodszych dzieci. Po uzyciu pedzla z woda, przed oczami maluchow jak za dotknieciem rozdzki powstaje kolorowy basniowy swiat.

Czarodziejski palec – Dahl Roald
Gdy nasza bohaterka na kogos sie pogniewa, pokazuje swoj czarodziejski palec, a skutki tego sa nieoczekiwane. Jej nauczycielce wyrosly wasy i ogon, a nie uwierzycie, co sie stalo z rodzina Greggow…

Czarodziejskie przygody Franka – Zaciura Lech

johnnydeppkapisz

Jak nie jest nią oryginał książkowy. Jest jednak hołdem dla dobroci, miłości, odrobiny fantazji i zypełnie bezproduktywnej ale niezastapionej- przyjemnosci wcinania słodyczy.

Autor bajki "Charlie i fabryka czekolady" sam był dziwakiem. Dobrą adaptację mógł zrobić tylko inny dziwak.

Jesli chcecie wiedzieć coś wiecej o twórcy tej opowiesci- Roaldie Dahlu to dajcie mi znać a poataram sie dać o nim następną notkę.
To po prostu Johnny Depp!!!
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (27), Dodaj

czytamksiazki

Wykupiło ponad piec milionów czytelników w Rosji. Również wielką popularność zyskały one w dziesięciu państwach na obu półkulach, między innymi w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, Francji, Izraelu... Więcej o Anastazji, książkach, ideach, które już zmieniły życie wielu osób znajdziesz na Polskiej...

Fantastyczny Pan Lis - Dahl Roald
Każdego wieczoru Pan Lis podkradał z którejś z farm kurczaka lub jakiś inny smaczny kąsek. Farmerzy Boggis, Bunce i Bean z wściekłości wprost odchodzili od zmysłów. Wszyscy trzej powszechnie byli uznawani za najpaskudniejszych mieszkańców doliny, Pewnego dnia obmyślili przebiegły plan, żeby wywabić Pana Lisa z nory i raz na zawsze rozwiązać problem. Pan.