O czym chcesz poczytać na blogach?

Daft punk

Onagrus


Sade - Soldier of Love (z najnowszej płyty grupy)

Sade - Cherish The Day

Tagi: sade, lounge, hird, soft rock

mallpighii 2010-04-18 11:52:17
skomentuj (2)


IV

Dziś zzacznę trochę bardziej klubowo, ale nadal nie techniawkowe łup łup :)

Grupa Daft Punk, w skład której wchodzą Guy-Manuel de Homem-Hristo i Thomas Bangalter. Powstała ona w roku '93. w ich dorobku znajdują się trzy albumy studyjne i około 5 albumów z remixami oraz nagraniami z koncertów. Francuska formacja jest latwo rozpoznawalna za  przyczyną hełmów/masek (jak zwał tak zwał) jakie noszą jej członkowie. ich styl to house, funky.

Prosumpcja

Przez pryzmat konwencji.

Wstrzymując lejce mojej galopującej weny i wspominając pokrótce o miłej dla oka animacji i przyzwoitym poziomie technicznym filmu, przechodzę od razu do moim zdaniem najważniejszego aspektu filmu – czyli zgrania z albumem, który był jego inspiracją. Jako wideoklipy do poszczególnych kawałków Daft Punk (którzy także pojawiają się w filmie!) fragmenty Interstellii nadają się wyśmienicie. Obydwa dzieła stanowią tak integralne połączenie, że ciężko byłoby mi wskazać, czy to muzycy wpierw widzieli animację, czy to filmowcy tworzyli obraz w oparciu o dźwięk. Połączenie zaiste idealne.

A aby każdy mógł sam ocenić, czy i jego losy.

undisclosed

), koczując jakiś czas pod drzwiami do czasu, kiedy mama mi ich nie otworzyła. Tak, byłam trzeźwa i jestem z siebie zadowolona. Nie zachwyca mnie całonocna popijawa i kac morderca następneg dnia.
Mimo całego podłego stanu w jakim się znajduję, nocowanie u Kim było świetne! Nie zamulałyśmy, wręcz pzreciwnie i śpiewałyśmy piosenki Daft Punk.

Kiedyś pojedziemy na ich koncert, ha! Mam nadzieję, że ten utwór to wystarczający powód.

♥ Daft Punk - Television Rules the Nation/ Crescendolls (Alive 2007)
[0] | dodaj

2010 maj [2] czerwiec [1] lipiec [1] sierpień [9] wrzesień [1] październik [5] listopad [1] grudzień.

Nocnychmysligonitwa's Weblog

Dodaj do ulubionych:

Lubię
Bądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych.

Odpowiedzi: 3 to “Work it harder. Make it better. Do it faster. Makes us stronger.”

Punk & Speedway! Emil Sayfutdinov - bloog.pl

Arounda. Co  w nim takiego jest, że 'pochłania dusze setek milionów dzieci'? Co ciekawego jest w techniawie z niezbyt ambitnym tekstem?
Ja nie wiem, ale Arounda (tak, specjalnie piszę z dużej litery) jest dla mnie takim oderwaniem od muzyki, której słucham. Takie zapoznanie z rzeczywistością. Chociaż wątpie żeby ktokolwiek w mojej szkole znał Daft Punk`a, ale mniejsza z tym. Techno zazwyczaj jest dla mnie muzyką bez przekazu, ale jak widać są wyjątki. Around ma dla mnie przekaz, bo wracając przez 8 godzin z obozu, wpatrując się w okno i na błyskawicznie przemijające krajobrazy te niby głupie słowa 'dookoła świata' mają jakiś sens. Bo często ludzi dzieli od czegoś/kogoś spora odległość i.