O czym chcesz poczytać na blogach?

Dacia logan

mojeparanoje.blog

Bedziesz prawda? ... czesc, tu marcin prokop... sluchaj, bo dzwonie ci przypomniec ze 19 maja jest impre...

grzecznie odkladam sluchawke, i powstrzymuje sie od rzucania miesem. ale chyba czwartkowy wieczor bede mial wolny. odechcialo mi sie.

skomentuj (1)

wstydze sie... 2005-05-30 22:57:54

sa samochody kiepskie, zle, tragiczne i fatalne. jest jeszcze dacia logan, ktora jade jutro na poludniowy zachod. i jest to pierwszy samochod, ktorego sie autentycznie wstydze...

skomentuj (15)
Strona główna
maj 2005

Blog niemieckiewozy1

Nowego samochodu VW przygotowanego na rynki rozwijające się . Oczekuję komentarzy:Małe wytłumaczenie:
Sukces Dacii Logan skłonił wielu rynkowych potentatów do wypuszczenia na rynek auta który mógłby ukroić sobie kawał tortu z sukcesu Dacii Logan.Będzie to następca dla oferowanego w Ameryce południowej VW Gol(następca ukrywa się pod oznaczeniem NF co oznacza Nachfolger lub New Family).Najpierw nowy GOL ma zastąpić oferowanego tam VW Polo Classic,ale europejska wersja już została potwierdzona.Jej przygotowaniem zajmuje się centrum badawczo-rozwojowe Magna Steyr, które w ostatnim okresie wykonało z powodzeniem prace.

Fiat Nuova Bravo 2007

Styczeń 2011
Marzec 2011
Kwiecień 2011
Maj 2011
Czerwiec 2011
Lipiec 2011
Sierpień 2011
Październik 2011
Grudzień 2011
Styczeń 2012
Zakładki:
Ciekawe blogi
Citroen Xsara III 2.0 HDi
Clio GrandTour
Dacia Logan
Punto II FL
Około 400km. Mieliśmy okazje wypróbować swiatła przeciwmgielne gdyż wcześnie rano mgła była bardzo bardzo duża. Niestety nie wszyscy dostosowują prędkość do warunków. W pewnej chwili jechaliśmy za 3 tirami które siedziały sobie na ogonie, widoczność mała więc jedziemy spokojnie za nimi, a za wyprzedzanie nas i tira (podejrzewam że reszty tirów nie widzała) wzięła się dacia logan z supermocnym dci na pokładzie. Nagle z naprzeciwka nadjeżdża auta i dacia ładuje się przed 1 tira a tir po hamulcach i naczepa coraz bardziej lata z lewej na prawą... my po hamulcach, na szczęście kierowca tira opanował pojazd i chwała mu za to bo mogło być nieciekawie. Temperatura była w okolicach 1-2 stopni i był przymrozek (śliska droga). Jechaliśmy w 4 osoby,.

Samochody.

Skalę. Są prowincje, gdzie roboczogodzina to 5 centów, zaś w najbogatszych miastach sięga 30. To nie pomyłka - 30 centów za godzinę pracy to maksymalna stawka za pracę fizyczną w Chinach.

Ale spójrzmy na jaśniejszą stronę chińskiego juana. Jeśli sprawdzą się przewidywania analityków motoryzacyjnego rynku, niebawem możemy jeździć autami za 4-5 tys. euro. Chociaż... Dacia Logan też miała tyle kosztować i jakoś nie wyszło. Może dlatego, że w Rumunii, gdzie Dacie powstają, koszty produkcji są wyższe niż w Chinach. Chińczycy zadomowieni w Londynie przekonywali mnie, że skośnookie auta mogłyby być o połowę tańsze od najtańszych na świecie, a i tak dałoby się na nich zarabiać. Nam tymczasem trafiła się gratka testowania chińskiego auta z....