O czym chcesz poczytać na blogach?

D3100

duzy-misiu.blog.pl

 

 

 

 

 

duzy-misiu.blog.pl

             

 

2011-12-18 21:01:41
300mm

zdjęcia zrobione nikonem D3100 z obiektywem 300mm (okolice mojego domu)

Art is the weapon - Moje fotografie i dzieła artystyczne - Onet.pl Blog

Strony nawet sa z napisami i mini historyjkami jak to w czasopismach.

  
U gory, to ja :D Napisalam nawet takie pierdoly jak 'nosze na sobie Chanel' itp. ^^

 
Powyzej, moja ukochana przyjaciolka, ktora nazywam moja siostra. :)
Te historyjki maja w sobie duzo contextu z naszych wakacjii.

 

 

 

 

Jak juz skoncze skladac ta 'gazete' to mam nadzieje ze uda mi sie ja wydrukowac ze slizka okladka, aby wygladalo to jak najbardziej autentycznie. xD Do zrobienia tych zdjec uzylam Nikon d3100, jest dobry dla poczatkujacych takich jak ja. Potem retouch w photoshopie... :P Well, it's fun isn't it?

-------------------------------------------------------------------

On another topic - ide teraz do roku 12, co w PL jest pierwszym liceum. Tutaj sie wybiera tylko 4 przedmioty i liceum trwa 2 lata. Jak narazie to jestem pewna ze biore fizyke, matme i biologie. Jeszcze nie wiem co wybrac na czwarty, mysle pomiedzy chemia, psychologia, plastyka i wiedza o religii. Hmm, art mnie juz denerwuje, boje sie ze jak go wybiore to przestanie to byc moim hobby bardzo predko. Chemia jest nudna i ciezka,.

Stock

Atutów warto wymienić duży, 3-calowy, uchylny wyświetlacz LCD, czas otwarcia migawki do 1/8000 sekundy i zdjęcia seryjne, które możemy rejestrować z prędkością do pięciu kadrów na sekundę.

Źródło: Olympus Polska

22:54, stockowo82
Link Dodaj komentarz »
Witam na blogu poświęconym fotografii sockowej

Firma Nikon opublikowała na swojej stronie internetowej

pierwsze przykładowe zdjęcia, wykonane nową, amatorską

lustrzanką D3100. Fotografie rejestrowano przy użyciu dwóch

{I'm touching hands with someone seriously beautiful . . .}

Kupował], a ja chcę nim profesjonalne zdjęcia makro robić... hahaha. Autofocus robi swoje i się z nim nie wygra. Ani go nie wyłączę, ani sama ostrości nie usawię... dupa. Niby taka mała rzecz, a jak potrafi wszystko zepsuć... na nic się zda ustawianie przesłony, czasu naświetlania, ISO czy innych dupereli, trybów itd... Autofocus wszystko za przeproszeniem schrzani...

Wkurzona weszłam na allegro, na google i czytam o jakiś lustrzankach Nikona. D90 podobno fajny. Patrzę na ceny na allegro i A.Y.F.K.M ? Taaaa, bo ja mam ponad 2 tysiące...
Następny, podobno też świetny - D3100. Oglądam ceny, najtańczy za 1 800. WTF ??
Wiem, lustrzanki są drogie, ale myślałam, że jakaś się znajdzie w miarę tania. Owszem, znalazłam coś za złotówkę, ale jakbym przeczytała opis, to bym się dowiedziała, że pewnie to jakieś baterie są do niej, albo Bóg wie co. Bo w końcu chyba nie istnieje lustrzanka za 1zł?

Na takie jakby pocieszenie mam w domu lustrzankę analogową, którą sobie kieeeedyś kupił tata. Hm... jakby się kupiło klisze i baterie, to może by coś wyszło... ale znając moje szczęście, to nic nie wyjdzie. I nawet tego do komputera nie.