O czym chcesz poczytać na blogach?

Czytnik kart

Blog Fotograficzny – Duffy's

SD na raz z prędkością do 10 razy szybszą niż przeciętne czytniki kart z USB 2.0.

Według Bruca Swaila z USRobotics:

“Nowy czytnik kart jest idealny dla fotografów oraz kamerzystów którzy korzystają z wielu aparatów i kart pamięci i potrzebują dużej szybkości by móc ściągnąć jak największą ilość obrazów”

Nowy USR8420 posiada  w sumie pięć slotów – jeden SD, jeden SD/MMC/MS, jeden Compact Flash, jeden MS i jeden na SmartMedia. Czytnik oferuje nieprawdopodobnie szybki transfer plików dzięki USB 3.0, więc dane mogą przepływać pomiędzy urządzenia tak szybko jak tylko pozwala na to karta pamięci. Czytnik oczywście funkcjonuje też  z gniazdami USB 2.0 1/1.

antynapadowy

Realizowanych w oparciu o centrale alarmowe SATEL INTEGRA oraz SATEL VERSA.

Czytnik kart zbliżeniowych INTCR SATEL

* załączanie i wyłączanie czuwania w strefach przy pomocy kart lub breloków
* obsługa transponderów pasywnych 125 kHz
* 3 programowalne tryby sterowania strefami
* 3 diody LED do sygnalizacji stanu systemu i komunikacji z użytkownikiem podczas obsługi
.

Bezpośrednio do magistrali komunikacyjnej)

Czytnik kart zbliżeniowych do sterowania czuwaniem w strefach INT-CR firmy Satel posiada załączanie i wyłączanie czuwania w strefach przy pomocy kart lub breloków. Czytnik obsługuje transpondery pasywne o częstotliwości 125kHz. Czytnik kart zbliżeniowych posiada także 3 programowalne tryby sterowania strefami oraz 3 diody LED do sygnalizacji stanu systemu i komunikacji z użytkownikiem podczas obsługi..

Gogels - bloog.pl

Jest na działy to będzie konieczna kontrola dostępu. Po co pracownik niższego szczebla ma zaglądać wyżej? Nie ma takiej potrzeby żeby tam wchodził. Dlatego kontrola dostępu będzie tego strzegła za nas.
Wystarczy nawet prosty czytnik kart magnetycznych i już nikt poza posiadaczami odpowiednich kart nie wejdzie na teren. Jeśli firma ma coś więcej do ukrycia to kontrola dostępu musi być bardziej profesjonalna. Wtedy można zamontować czytniki linii papilarnych albo czytnik.

deyli`s blog

Się fajna...tak jak nam się wydawała, ale kelner i kelnrka razem okradają......dlaczego tak pisze bo okradli nas, nie wiem czy im sie to opłacało bo ruszyła lawina wyjaśnien, i okazuje sie ze "miły" Pan kelner przeciągną naszą kartą przez czytnik po czym oznajmił ze nie ma papieru i czytnik nie działa.......spojrzałam na czytnik okazało się ze papier jest...więć Pan zaczął udawać idiote i coś tam po swojemu gadać do nas po czym zawołał kelnerke z którą wczesnie.

Agnieszka Sadowska - biżuteria ręcznie robiona

Opisującym obecnie stan mojego laptopa. Zawsze podejrzewałam że TP SA ma wobec mnie jakieś niejasne, mroczne zamiary, ale nie przypuszczałam, że dopuszczą się sabotażu wykorzystując do tego dodawany - dla niepoznaki zapewne - jako gratis, czytnik kart, z którego do niedawna jeszcze z powodzeniem korzystałam. Do wczoraj. Gdyż wczoraj coś w tej całej instalacji pierdyknęło, w efekcie uszkadzając wszystkie porty USB w moim laptopie. Oczywiście sama sobie jestem winna, bo trzeba było.

zapiski stanów wszelakich

Się jakie szkolenia przeszli jego pracownicy, a w szczególności panie (rzadziej panowie) w kasach. Spróbujmy:

  • obsługa kasy fiskalnej (choć niektórzy i tak mają z tym problemy)
  • obsługa czytnika kart płatniczych (tu jest jeszcze gorzej)
  • BHP (ehe...)
  • szeroko pojęta obsługa klienta (tu największe braki)

Oto szkolenia dodatkowe, które proponuję: