O czym chcesz poczytać na blogach?

Czytanie ze zrozumieniem

Dzieciaki i my - Onet.pl Blog

Też bardzo się podobało. Chłopaki już znali to miejsce, ale Jurek miał okazję do pochwalenia się umiejętnościami rozpoznawania ptaków, motyli i czytaniem ich nazw i był bardzo szczęśliwy ciągając wujka od gablotki do gablotki. Wydaje się, że dzieci, nawet takie małe świetnie się nawzajem.Rano udało się obejrzeć prezentacje z obydwoma łosiami - z Igorem w kuchni, z Jurkiem w pokoju. Zauważyliśmy ciekawą prawidłowość. Ze mną prezentacje ogląda się generalnie szybko i to ja czytam, a z tatą powoli i to Jurek czyta. Ciekawe. Jurek czytał też sam "Moją.
Skomentuj

15 marca 2010
Czytanie ze zrozumieniem

Blog Charliego Bibliotekarza

powiedział/a

No tak, kłania się moje czytanie ze zrozumieniem – rzeczywiście emerytura pieska była dobra.
Jednak sam fakt oddania go do innego miejsca, niż to, z którym był.

17 Listopad 2011 @ 9:16

Rzeczywiście książka ma już za zadanie umocnić posiadaną umiejętność czytania i zmusić małoletniego do czytania ze zrozumieniem:)

Znaczy się przeor zesłał Barrego na dobrą emeryturę, piesek na łaskawym chlebie zszedł z tego świata. Wypchanie go wydawało mi się.

green-witch.blog

Z naszą klasą.
- Było słowo - dokończyła Kasia K. Przez klasę przebiegło chórem "uuuuuuuuu" w kontekście "ależ Kasia zacyniła!". Czytanie ze zrozumieniem na temat języka jednak zostało w pamięci.
- Był Chuck Norris! - rzucił Kuba wywołując salwę śmiechu.

Prof. K. mówiła o.

Ja i mój Brat - bloog.pl

Światem liter. Chętnie uczestniczy w zajęciach, podczas których je poznaje. Warto rozpoczynać naukę czytania jak najwcześniej, zanim dziecko odkryje, że czytanie jest trudną sztuką.

    -.
#ff99cc; font-family: comic sans ms,sans-serif; font-size: 20px;">Metoda symultaniczno-sekwencyjna jest skutecznym sposobem nabywania umiejętności czytania ze zrozumieniem. Wykorzystuje wiedzę o sekwencyjnych zdolnościach lewej półkuli mózgowej przy równoczesnym korzystaniu z symultanicznych.