O czym chcesz poczytać na blogach?

Czwórka

Fuck

Tymi, które uważają, że posiadają silne uczucia nie identyfikując się z ekstremalnym, pozbawionym uczuć wizerunkiem piątek. Jednakże piątki, w przeciwieństwie do czwórek, odczuwają dyskomfort gdy przychodzi wyrażać im ich własne odczucia, podczas gdy czwórki mają skłonność do samoodkrywania się przed innymi i czują się pewnie opisując swoje emocje. Czwórki razem z dwójkami i trójkami, dążą do utworzenia próżnego i mylnego wizerunku o sobie, choć mogą paradoksalnie ukazywać zupełnie coś przeciwnego.
Czwórki identyfikują się często z wizerunkiem niepełnowartościowej osoby, zwłaszcza gdy nadaje im to cech unikalności i wyjątkowości. Czwórka może dla przykładu opłakiwać swoją niemożność osiągnięcia sukcesu każdego dnia, ale to narzekanie niesie delikatne odczucie przechwalania się tym. Czwórki mogą posiadać własne odczucia, że są tragicznymi romantykami, ale również mogą odczuwać poczucie traktowania się jako osoby bardzo wyjątkowej.

Zdrowe czwórki mają skłonność do bycia idealistami, posiadać dobry smak i doceniać wartość piękna. Patrzą na rzeczywistość poprzez pryzmat subiektywności i są dobrzy w myśleniu metaforycznym. Zdolność czwórek do widzenia rzeczy jako symbole, jest poszerzona przez ich głęboką emocjonalność. Samo wyrażanie się i dążenie do.

Musisz być sobą, przeciwstawić się tandecie... - Onet.pl Blog

Niemożność osiągnięciasukcesu każdego dnia, ale to narzekanie niesie delikatne odczucieprzechwalania się tym. Czwórki mogą posiadać własne odczucia, że sątragicznymi romantykami, ale również mogą odczuwać poczucie traktowaniasię jako osoby bardzo wyjątkowej.

Zdrowe czwórki mają skłonność do bycia idealistami, posiadać dobrysmak i doceniać wartość piękna. Patrzą na rzeczywistość poprzez pryzmatsubiektywności i są dobrzy w myśleniu metaforycznym. Zdolność czwórekdo widzenia rzeczy jako symbole, jest poszerzona przez ich głębokąemocjonalność. Samo wyrażanie się i dążenie do samo-poznania się to sąwysokie priorytety u ludzi z tym typem. Czwórka wkraczając w nowąsytuację, może dostrzec coś co dotknie ich duchowo, co z kolei pobudziich uczucia, co z kolei przywoła wspomnienia zapachu, smaku, odczućitd. Nastroje czwórek i ich odczucia współgrają ze sobą niczym farbawodna w deszczu, tworząc jak w kalejdoskopie, obrazy i wyrażające się wreakcji na najmniejsze doznania.
Zdrowe czwórki przeobrażają przykrości w coś bardziej znaczącego,poprzez kreatywną pracę wszelkiego rodzaju. Czwórki są uzdolnione wwyrażaniu odczuć i mogą być świetnymi nauczycielami ipsychoterapeutami. Mogą być również przyjaciółmi pełnymi wpółczucia,zdolnymi do zrozumienia problemów innych. Z powodu siły.

dzudi

Siebie innym jako osoba romantyczna. Jest zmienna w uczuciach. Gdy uzna, że jej partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele stara się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Taka jestem.

A teraz w połączeniu z tym co wyszło Łukaszowi wyszło tak:(dla par)

Ta niezbyt często spotykana para Dwa-Cztery przypomina romantyczny taniec dwojga zakochanych. Obydwa typy skupiają swoją uwagę na swoim życiu emocjonalnym. Dwójka skupia i przenosi swoje emocje na innych, a Czwórka skupia się na dramatyzowaniu swoich własnych emocji.
Czwórka przyciąga uwagę Dwójki swoją intensywnością emocji i poszukiwaniem silnego połączenia serc. Dwójka jest zauroczona tą intensywnością emocji okazywaną przez Czwórkę - emocje dobre, złe, wzloty, upadki, radość, rozpacz. Czwórkę pociąga Dwójka ponieważ Dwójka wysłuchuje jej problemów i rozumie wrażliwość jej uczuć. Ponadto obydwoje są tak bardzo romantyczni, że złamią wszelkie reguły byleby tylko utrzymać swój związek.
Te dwa typy są ze sobą połączone na Enneagramie, więc każde z nich dostrzega w osobowości partnera część siebie. Kiedy u Dwójki uaktywni się połączenie z Czwórką, staje się ona bardziej autentyczna i bardziej.