O czym chcesz poczytać na blogach?

Czujnik halla

Szok Kulturowy

O nasze bezpieczenstwo. Spotkanie trwalo pol godziny, nie dowiedzialam sie niestety co mam robic w razie pozaru. Na szczescie caly hall oklejony jest plakatami 'co robic, kiedy zobaczysz ogien'. Dodatkowo w kazdym pomieszczeniu zainstalowany jest czujnik dymu. Bardzo czuly czujnik dymu, sadzac po tym, ze co druga noc srednio ktorys z halli obowiazkowo wybiega na trawnik i stoi tam na mrozie w kapciach i w pizamach, dopoki nie przyjada strazacy i nie powiedza, ze pozaru nie ma i juz mozna wrocic do.

Biegu przelajowego przebiega policja. Aha.

17.40 Podbudowane moralnie ww scenami postanawiamy jednak udac sie na dworzec. Po drodze do Piccadily eskortuja nas policjanci. Milo z ich strony. Ale chociaz bedziemy wczesnie w hallu i sobie odpoczniemy.

17.58 W ostatniej chwili udaje nam sie zlapac pociag do Stoke-on-Trent. Nie jedzie do/z Londynu, jak poprzedni, wiec mamy miejsca siedzace. Hurra!

18.05 Pociag okazuje sie.

Niecodziennik szkocki

Whisky - jedyne 6 tys. funtow za buteleczke. Drobiazg ;)

Troche zdjec z Paisley:


Magda i Jola przed uniwersytetem.


Magda po pracy. Na przystanku. Czeka na autobus. Autobus nie przyjezdza.


Paisley Town Hall (wieza po lewej), Paisley Abbey (wieza po prawej), znak nakazu jazdy prosto (po srodku) :)

Jedno zdjecie z highlandow (czyli gor) ;)

Jak widac, czasem w Szkocji nie pada. Ale nie podczas robienia tego zdjecia :]
Hotelowy, czyli biurko, łóżko, szafę, szafkę, szafkę nocną, szafeczkę, szafeczunię, biurko, zlew (!) i lustro, jedno okno, 4 gniazdka, lampkę nocną, grzejnik. Jak ktoś ma szczęście, to miał wieszaki na ubrania (my mamy). No i najważniejsze - czujnik przeciwpożarowy.

Ale najważniejsze jest to, że mamy znajomych:]

U mnie mieszka Niemiec, dwóch Francuzów i rodzony w Południowej Afryce Szkot. Podobno też mieszka jeden Chińczyk, ale nie miałem okazji go poznać, bo bywa.

SToMaG Co. unlimited

Drobnej, lecz czytelnej przemalówce. Zalecono załatanie spiralnego pęknięcia podmiotu. Uświadomiliśmy sobie ze zdziwieniem, że powierzony nam byt sponsorowany jest nadzorowany. Z zewnątrz. Kto ma u NAS wtyki?

SYTUACYJNEJ RAMY DEWIACJA: oto w hallu CSP wykryto biurko Mańka z kalendarzem? Jak to?

RTG warstwowe: >>>Bjorkowa wydobywa się z piwnicy i lezie "Pod Pępek", organizując sobie po drodze schludne odzienie, czyli ceratowy pokrowiec od eNeN. >>>Marian, w hali,.

Usłyszał szelest. Chrobot. Rozpaczliwie przeskanował mrok. Nic. Szmer. Syk jakby. Coś podkradało się do ślepego. Jaki Nikt? Wykrył zagęszczenia powietrza, ruch... a to tylko kurz tańczył browna w liniach wiązki światła emitowanej przez zielonooki czujnik kości, w środę. Gapił się w odrętwieniu na drobinki doznając silnej paramnezji jądra.

DRUGI CZWARTKOWY KONIEC TKANIA

"Cholercia" zabrzmiało ślisko i bezzębnie w predystynowanych do dźwięczności ustach Mariana.

Bycie dziewczyną w tym fachu nie jest takie proste... - Aileen Neveu

Pomalowano na srebrno. Całe wnętrze MSR przywodziło Aileen na myśl statek kosmiczny. Inni myśleli podobnie.
Dziewczyna doszła do zamkniętej bramy. Przytknęła kciuk do czytnika, wbudowanego w ścianę, a brama się otworzyła, ukazując szeroki hall, w którym znajdowało się pięć drzwi. Nad każdym widniał inny napis. Aileen weszła tam, gdzie pisało ‘I: Strzelnica’, znalazła się w małym pokoiku, w którym było kolejne przejście. Wzięła słuchawki tłumiące dźwięk od.– Co się dzieje? Czemu akurat tam?
- Zobaczysz. Do zobaczenia.
Hologram znikł. Leen ruszyła korytarzem, aż dotarła do najbliższej windy. Znajdowały się co kilka metrów w każdym korytarzu. Jej drzwi automatycznie się otworzyły, gdy czujniki w podłodze odnotowały nowy ciężar.
Dziewczyna spojrzała na panel. Zamiast numerów pięter, były nazwy. Teraz znajdowała się na tym, które było oznaczone jako ‘Sale treningowe’. Wcisnęła przycisk.