O czym chcesz poczytać na blogach?

Cztery osiemnastki

Powrót Vexosów - Onet.pl Blog

Mz: Kto%
DS: Richie! On był zawsze lepszy z polskiego! A ja z matmy.
Mz: No trudno! Zapytam kogoś i się dowiemy!
DS: Dobra!

Znowu tymczasem:
Telefon: 4 osiemnastki tylko w moim samochodzie...*

V i S i IA i M i L i Sh: (zwiewają)
DS: No dobrze że poszli! A * (czyli piosenka mistrzunia Spectry: dopisek Gusa) to T. Niecik "Cztery osiemnastki"
R: ...Cztery osiemnastki tylko w moim samochodzie! To jest teraz trendy, to jest teraz w  modzie! Cztery osiemnastki tylko w mojej furze...
DS: ... lubią być na dole kiedy ja na górze!
R i DS: Hahaha....
Shasta (17:27)

.emotional yo-yo.


♥ żyć swoim życiem i moim osobno


taki. będzie? a może jest?


komentarze [3]

.expo' >> , 15 VI 2010 23:42:35


.can you see?'


pomieszane z poplątanym. wszystko. uczucia, sytuacje, wydarzenia. od wakacji dzielą mnie zaledwie cztery dni, w ciągu których muszę dać z siebie wszystko. staram się, próbuję. wychodzi. choć ambicje przerażająco nisko spadły.


i po osiemnastce. było... mega było (: i kochani nie zawiedli, i dobrze się bawiłam. nie czuję 'pożegnania' z dzieciństwem. raczej rozpoczyna się jego druga część.


muszę się trochę pozbierać. jest... magicznie. nie wiem, jak to nazwać inaczej. ale boję się, że znów zranię, że nie podołam.

waga.blog

Umysłu. ha ha ha !!! 2004-02-10 23:18:06

jest cała płyta Jeden Osiem L. jest czego posłuchać. wyładowana komórka. 'sto lat samotności' domaga się dokończenia. cały dzień spędzony w domu. dzień pełen lenistwa. przyszedł sms z zaproszeniem na kolejną już osiemnastką. data tejże osiemnastki koliduje z osiemnastką przyjaciółki [kto czyta uważnie wie o jaką przyjaciółkę chodzi]. GG nie działa. szkoda. mam ochotę porozmawiać z Ma. fiodor dostojewski złowrogo spogląda przypominając że 'zbrodnia i kara' powinna być przeczytana do marca. panie dostojewski ! kto kazał panu pisać taką.

Podejmuje
c)Za duzo razy sie juz sie przejachałem na dwulicowych ludziach i teraz podachodze do tego wszystkiego z dystansem
d)Przyjołem to do wiadomosci , i nie robiłem z tewgo nie wiadomo czego ...
[tu genialna waga miała pretesje że M. najpierw namieszał mi w głowie a potem w czasie rozmowy w cztery oczy unikał tematu jak ognia]
e)wiesz , ja mam co robic , a nie mieszac dziewczyna w głowach .
Nie miałem takiego zamiaru ...
f)Sorry ze tak wyszło ,
[byłam pod wrazeniem - przeprosił ! ]

a na koniec jego optymistyczna puenta:
[Ja sobie zawsze powtarzam : Jedno jest.

Człowiek boi się czasu...strona główna
2008-05-28 19:14:05
Im wunderschönen Monat Mai - Kapitel 2
Wiosna. Przypływ chęci do życia, zdolności do podejmowania wyzwań i nadziei, że doba tak naprawdę jest dłuższa, tylko jeszcze o tym nie wiem. Pasmo osiemnastek, parapetówek, poprawin osiemnastek i imprez z okazji braku okazji. Przełączenie się na tryb scarlettoharyzmu (pomyślę o tym jutro), przy jednoczesnym wzroście wydajności i opanowaniu co pilniejszych spraw. Nieco odpoczynku i mnóstwo dobrej zabawy na Konkursie Gier Strategicznych Colegium Civitas. To tak w ramach backgroundu. Miłego, owszem, ale jednak backgroundu. Przede wszystkim jednak...

Wiosna. Dwa długie i parzyste weekendy, urodzinowo - rocznicowe w dodatku. Twórcze lenistwo, cztery pory fochu/foku, włoska knajpka, francuskie wino, nadprogramowe kwiaty,  praski park, huśtawki ("Jak tak po latach patrzę, to się zastanawiam, jak te dzieci mogą się tak dobrze bawić bez alkoholu"), oswojony wiewiór, nadbużańskie klimaty, wykorzystywanie praw fizyki w sposób.