O czym chcesz poczytać na blogach?

Czterdziestolatek

Women in red

poniedziałek, 12 marca 2012
Mam kolejny super cwany plan

CZTERDZIESTOLATEK parobkuje na jakimś ranczo u Niemców i ja w związku z tym, nie mam się z kim "powymieniać poglądami na temat życia". Ale za to grzecznie zbieram mu bilety z Widzewa.

Jedni dają te bilety bez szemrania, drudzy oddają za piwo, innych trzeba nastraszyć, ale generalnie jakoś sobie radzę w tym kibolskim świecie. Oczywiście, że nie robię tego wszystkiego bezinteresownie. Po pierwsze CZTERDZIESTOLATEK ma mi przywieść żelki, po kolejne ma poświęcić chwilę swojego starego czasu i kupić mi spodnie. Te same, co to im osobistą notatkę poświęciłam jakiś czas temu( bo pięknie schudłam na żądanie i mogę je mieć :). No i jest jeszcze coś, o czym nie wie :] a ja za to kopa potężnego mogę na dupę przyjąć. Znaczy się, ciekawa jestem, czy bardzo się wkurwi jak mu nie oddam pieniędzy za te spodnie. No bo ostatnio taką fajna torebkę widziała i TEŻ MUSZĘ JĄ MIEĆ. Koniecznie.

Myślę nawet że te spodnie, to może być zaległy prezent za.

trzydzieścidziewięćipół - Onet.pl Blog

Pamiętam czterdziestkę mojego Taty.Były życzenia jakieś , nieodzowny tort był( zrobiony zresztą przez Tatę bo ma zacięcie cukiernicze ), byli goście z rodziny ( a rodzina duża , więc i bibka była niezła)i był Tato . Trochę markotny choć nadrabiał miną. Było żartowanie jakieś ,że teraz to już z górki i na niektóre rzeczy to zdecydowanie może być za późno(w podtekście seks był oczywiście), i jakieś takie dostojne to było chyba wszystko . No bo jak to, czterdziestolatek wtedy ( patrz Inżynier Karwowski ;)) .. )to już ktoś poważniejszy, nie żaden młodzik nawet trzydziestoletni. Taki to już bez mała na wnuki powinien czekać, a nie uganiać się z kolegami za piłką i jakieś jaja sobie stroić z dzieciakami. I pamiętam ,że książkę miałem dla Taty ; ''Mężczyzna po czterdziestce”- do dziś ją trzyma w swojej szafce. Nie wiem tylko czy ją przeczytał , czy też leży jak jakaś przestroga, bo dużo tam było o zachowaniu zdrowego trybu życia i zagrożeniach nie tylko zdrowotnych dla takiego matuzalema ;)). I pamiętam.

gandalfbialy.blog

Sensacja! W Sandomierzu nawet niemowlaki kradną!

Nawet w Wilkowyjach bohaterowie musieli toczyć walkę z mafią. Zaraz, zaraz. W jakiej polskiej wsi rządzi mafia? No cóż. Bywa i tak. Nawet Vito Corleone nie miał takich wpływów.

To jakie seriale są w Polsce realistyczne i dobrze obrazują naszą rodzimą rzeczywistość? Bez wątpienia moge powiedzieć, że sa to seriale z PRL-u : „Alternatywy 4”, „Czterdziestolatek”. Miło się oglądało stanie w kolejce, łapówki, czy chociażby epizod z „Misia” (tak, wiem, że to jest film), w którym bohater wędruje z podwawelską ( kiełbasą - dla mało wtajemniczinych) do Londynu.

Tagi: miś, czterdziestolatek, ranczo, m jakk miłość, alternatywy 4, ojciec mateusz

skomentuj (0)


Strona główna
maj 2010

pijanyfilozof blog

2004-03-16 17:03:20
skomentuj (0)


przemiana pokoleń

Statek turystyczny podczas burzy tonie.
NA bezludnej wyspie znaleźli się cudem ocalali rozbitkowie:20-,30-,40- i 50latek.
Rankiem już po ucichnięciu awantury niebios rozrzedzają się mgły ujawniają leżacą nieopodal wyspę pelną nagich a pięknych(myślę że to jest najważniejsze) kobiet suszących swe mokre ubrania.
Dwudziestolatek: Ach! Płyńmy tam natychmiast!
Trzydziestolatek:Poczekaj! Znajdźmy jakieś pnie, tak bezpieczniej dopłyniemy na drugi brzeg.
Czterdziestolatek: Spokojnie...W wodzie mogą być rekiny, albo wiry.Jak już zbieracie pnie to zbudujmy tratwę i w ten sposób udajmy sie na drugą wyspę.
Na to pięćdziesięciolatek:No ludzie... Gdzie wy się spieszycie? Przeciez stąd też dobrze widać!
JAko że ostatnio czuję się pijany trochę(halny osłabia głowę niemiłosiernie) postanowiłem że troche tu pofilozofuję sobie.
Proszę zauważyc, że właściwie wszyscy mają rację.20latek dopłynąłby zapewne o wlasnych siłach i jeszcze starczyłoby mu na seks.Trzydziestak już.

mzk.blog

skomentuj (0)

odchodzą nasi ulubieńcy 2011-03-03 20:23:02

Irena Kwiatkowska

              Właśnie dotarła do nas wiadomość o śmierci nieodżałowanej pamięci Ireny Kwiatkowskie. Pewnie większości Szanownych Czytelników pozostanie ona w pamięci jako Kobieta Pracująca i wróżka mieszkająca po sąsiedzku w serialach telewizyjnych „Czterdziestolatek” oraz „Czterdziestolatek – 20 lat później”. Natomiast ludziom mojego pokolenia zapisała się w pamięci z „Kabaretu Starszych Panów” i kultowej „Wojny domowej” ale przede wszystkim z występów w polskim radio, gdzie czytała „Anię z Zielonego Wzgórza”,  „Ptasie radio” i „Przygody Plastusia”. Właśnie Irenę Kwiatkowską poznałem podczas przygotowywania tym razem dla telewizji,  kolejnego odcinka „Przygód Plastusia”. Było to wiele lat temu, w.

pichciugeniuszem - Onet.pl Blog

Starość też radość :)

Na wyspie znajduje trzech rozbitków: dwudziestolatek,czterdziestolatek i siedemdziesięciolatek. Na sąsiedniej jest piękna, naga dziewczyna. Dwudziestolatek rzuca się w fale i krzyczy:

- Płyńmy do niej!

Na to czterdziestolatek:

- Spokojnie Panowie, zbudujmy najpierw tratwę.

A siedemdziesięciolatek:

- Panowie, po co?! Stąd też dobrze widać.

pichciu (18:21)
nie ma śladów na mojej drodze

Copyright 1996-2012 Grupa Onet.pl SA (system)

" Smutna codzienność Klary " - Onet.pl Blog

Modą i muzyką.

Kasia:
Zielonooka rówieśniczka Klary o blond włosach, interesuje się modą, przyrodą, książkami. Najlepsza przyjaciółka Klary oraz Anity. Słynie z dobrych rad i wiecznego optymizmu. Jej marzeniem jest przezyć pierwszą miłość. A tu przysłuży jej radą Klara.

Anita:
Rówieśniczka Klary i Kasi. Szatynka o piwnych oczach. Interesuje ją sztuka, języki obce, podróżowanie oraz moda. Jest nieśmiała w porównaniu do swoich przyjaciółek. Ale po jakimś czasie to się zmienia.

Artur:
Ojciec Klary. Ciemnooki i ciemnowłosy czterdziestolatek. Interesuje sie sportem ale najwięcej wagi przywiązuje do biznesu, bankietówm i wyjazdów przez co mało czasu poświęca córce. Po dwóch latach od smierci żony na nowo zakochuje się, lecz nie może zrozumieć dlaczego Klarze tak trudno jest to zaakceptować.


10 stycznia 2009