O czym chcesz poczytać na blogach?

Czołgi

gry strzelanki

Wpisy

 • czwartek, 20 października 2011
  • Strzelanie rakietami

   Strzelanie rakietami jest to świetna gra z serii gry strzelanki gry czołogi gdzie ty jako czołgista musisz zniszczyć wszystkie czołgi nieprzyjaciela . Oczywiście gry strzelanki gry czołgi to bardzo fajne i szybkie gry ,a więc musisz się sprawnie uwijać ,bo wrogie czołgi również do ciebie strzelają .Strzelanie rakietami jest bardzo skuteczne i wystarczy tylko jedna ,żeby zniszczyć czołg wroga . Gry online tego typu to oczywiście strzelanki dla wszystkich . strzelanie rakietami - Przedstawiona gra powinna wyświetlać się na blogu ,ale gdyby tak nie było to skorzystaj z zaproponowanego linka

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   • czołg
   • czołgi
   • gry
   • gry czołgi
   • gry online
   • strzelanie

Blog zwierzaka - Onet.pl Blog


zwierzak777 (23:05)
Skomentuj mnie
Shermany

Dwa Shermany fast. Na dobry początek.


  


zwierzak777 (23:00)
Skomentuj mnie

22 listopada 2010
Pojazdy powstańczej Warszawy

Dzisiaj, przy malowaniu oglądam sobie bardzo ciekawy program historyczny, wrzucony na YouTube, pt.: Pojazdy powstańczej Warszawy. Bardzo fajny, kilku ciekawych rzeczy się z niego dowiedziałem, myślę, że w kategorii "polskie czołgi" kiedyś znajdą się też pantery, kubuś czy chwat z powstania..

Moja Powieść - Alternatywny Świat

Energię, która niczym turbosprężarka w silniku sportowego samochodu, dodała mu, tak potrzebnych w tym momencie, dodatkowych sił...
Pędził wielkimi susami przed siebie jak lokomotywa, dając raz po raz krótkie serie w sylwetki żołnierzy wroga, kryjące się pospiesznie przy płonących wrakach. Obok niego biegli inni, którzy strzelali w biegu jak on, lub też przykucając na sekundę, pojedynczymi strzałami trafiali pojedyncze cele.


Za nimi rozległy się donośne wystrzały z luf wyłaniających się z ukrycia kilku czołgów, stanowiących ich ciężkie wsparcie...
Wybuchy pocisków odłamkowych, wystrzeliwanych przez ocalałe czołgi wroga, przelatujące nad ich głowami pociski i salwy z osłaniających  ich czołgów za nimi...Świst kul i kanonada strzelającej wokół wrogiej piechoty...Strzały z broni towarzyszy...
 Nim dobiegł do pierwszego płonącego wraku, uszy wypełniał mu potworny huk i odgłos wszechobecnego dźwięku przelatujących kul, często pod jego stopami, lub tuż obok niego...


Kryjąc się za osłoną, wyjął z podręcznej torby butelkę z benzyną, podpalił zapalnik, i szerokim zamachem rzucił w najbliższy czołg, strzelający nieustannym terkotem cekaemu broniącej się w środku załogi...
Upadając po zamaszystym rzucie, ujrzał.

variable-soul

Na nerwy nie będzie, jak ktoś mnie zdenerwuje to najwyzej uczniowie:) Albo Bielak..jak z czymś wyskoczy:):) Ale miejmy nadzieję że nie..:) Na drogę proponuję muzykę, cvhyba wezmę walkmana i posłucham,,zagłuszanie?? Moze odrobinę! I bez strachu, nie ma go w naszym fachu!!:):):)
Dość spokojna Natalia S.
Nastrój:
Kategoria: brak kategorii
tagi:
Komentarze (5), Dodaj

"Czy widział pan płonące czołgi?"

sobota, 23.kwietnia.2005, 22:32
-Czy widział pan płonące czołgi? - zapytał mnie mały chłopiec na dworcu w Krakowie. Zaskoczyło mnie to pytanie. Płonące czołgi?
-Nie, nie widziałem. A ty widziałeś? -dokończyłem z ciekawością.
-Właśnie nie, proszę pana, ale tyle mi opowiadano. Nie miałem okazji, ale myślałem, że pan tak. Bo pan ma wygląd mądry. A mądry człowiek to powinien wiedzieć wszystko, tak sądzę.
Tamte słowa schlebiły mi bardzo. Więc wyglądam na inteligenta, cóż za miła wiadomość! Zawsze powtarzałem, że w mojej twarzy jest coć takiego, jakiś błysk.

Blog InTankWeTrust

Komentarzy: 9 Młotek 2011-11-03 Misterny plan opracowany parę godzin temu, zakładał że napiszę.
Początkowo miałem dodać kolejny kawałek "Pękniętej Saperki" (eeh, ta nazwa robocza winna być zmieniona), ale znów za cholerę nie wiem co miałbym tam dodać, tak, żeby trzymało się kupy.

Oczywiście, zawsze można dodać scenkę z wybuchającą Panterą, albo Tygrysem (o człogach mówię), i tym załamać Trainmakera- "Je**ć czołgistów! Ratuj czołgi!".
Albo pójść w stronę czystej fantastyki...

 Polną drogą pośród pól sunęły powoli radzieckie kolumny... Pośród wielkiej ilości T-34-85 czasem pojawił się IS-2, o czym wiedzieli wszyscy w promieniu parudziesięciu metrów, bo silnik jego wył cholernie. Gdzieś w dali majaczył las, a czerwonoarmiści na ciężarówce raczyli się wódką.
 Nagle z lasu wyłoniły się jakieś dziwne, niewidziane dotąd konstrukcje.. Na pancerzach widniały krzyże.. Część czołgów podobna była do Panter, jednak masywniejsza, a część.

FIRE-AT-WILL

Działo elektromagnetyczne lub elektro-chemiczno-termalne; + (tylny człon) wyrzutnia kierowanych pocisków przeciwpancernych lub działko kal. 20-57 mm ?

Źródło/Więcej info (RU)

W tym przypadku 2- lub 3-osobowa załoga miała znajdować się w tylnym członie. Takie rozwiązanie na pewno byłoby dla niej korzystniejsze, ponieważ przedni zawsze jest bardziej narażony na ostrzał. W tym projekcie zwraca też uwagę podnoszone ramię z umieszczonym na nim zasobnikiem z bronią i (optycznym) środkiem detekcji. Dzięki niemu taki czołg mógłby także wykrywać i atakować cele, sam będąc ukryty za przeszkodą, podobnie jak “żyrafowe czołgi”, posiadające jednak lepsze predyspozycje do tego.

8.  2-członowy niszczyciel czołgów, armata w tylnym członie. (“czołg wołgogradzki” Rosja)

Uzbrojenie: widoczna jest tylko armata kal. 125 mm.

Źródło/Więcej info

Projekt ten jest oparty na niszczycielu czołgu 2S25 Sprut-SD, będącego samobieżną wersją działa przeciwpancernego Sprut kal. 125 mm. Z rysunku wynika, że z przodu skróconego kadłuba pojazdu bazowego, miał być dołączony drugi człon. Widać, że miał być on mniejszy niż w.

Blog Charliego Bibliotekarza

I przyznam się, że zabolało to mię jako człowieka, jako Polaka. Bo przecież skoro po Szatanie jest Wódka to musi być ona wymysłem tegoż. To przez Wódkę Szatan obejmuje władzę nad ludzką duszą, upadla ją i zniewala. Ale przecież już nie raz Anonimowy Twórca udowodnił, że jest osobą skomplikowaną oraz nie myśli liniowo. I tu zaświtała iskierka nadziei – Wódka przecież jest środkiem do walki z Szatanem. To dzięki niej człowiek, jako istota na wskroś uduchowiona zyskuje nowe siły, nowe pokłady energii by walczyć ze Złym. Jednak ostatnie słowo drugiej części tetralogii znów położyło cień na mej duszy, są to bowiem Czołgi. Czołgi to wojsko, wojna, narzędzia zabijania i zniszczenia. I właśnie tutaj Anonimowy Twórca zgrabnie nawiązał do ostatniego słowa z części pierwszej czyli zniszczenia. I znów widzimy jak głęboki jest przekaz Anonimowego Twórcy – znów zatacza krąg Szatan–>Wódka–>Czołgi. Zło – walka ze Złem – znów Zło.

Trzecia część tetralogii i jej pierwsze słowo daje nadzieję i otuchę. Cipa czyli vagina, żeński narząd, miejsce skąd pochodzi życie. To kobiece łono jest źródłem cudu jakim jest nowy człowiek. W starożytnych kulturach kobieta i jej łono były czczone nawet bardziej niż fallus..