O czym chcesz poczytać na blogach?

Częstotliwość

Monitorpolski's Blog

Nowych faktów odnośnie broni elektromagnetycznej, dlatego zamieszczam jego skrótowe tłumaczenie, czy raczej omówienie. Jest dość długi, dlatego rozbiłem go na kilka odcinków.

Jak wiadomo, Ziemia jest wielkim elektromagnesem, przez co jest chroniona przed naładowanymi cząstkami o wysokiej energii. Warstwa przewodząca zwana jest jonosferą, która jest na wysokości ok. 100 km. Burze z wyładowaniami elektrycznymi wywołują stałą pulsację elektromagnetyczną, z główną składową 7,8 Hz zwaną Rezonansem Schumanna. Okazuje się, że podobną częstotliwość wykazuje ludzki mózg w stanie czuwania, co zapewne nie jest przypadkiem – zapewnia to harmonię współistnienia człowieka z biosferą i polem magnetycznym Ziemi.
Niestety, od pewnego czasu jonosfera jest manipulowana przez wielkie macierze anten nadawczych tzw. HAARP, z główną stacją na Alasce. Fale o dużej mocy nagrzewają jej warstwy, która przez to wibruje. Te wibracje mogą służyć m.in. do manipulacji pogodą na wybranych obszarach oraz powodować zmiany nastroju ludności. Moc docelowa HAARP na Alasce to 1,7 gigawata(!).

_+**+_Konie ... Życiowa pasja_+**+_ - Onet.pl Blog

# KONIE-PSY-I-JA#

Pierwsze wrażenie : 9/10

bardzo ładnie , wszystko do siebie pasuje , tylko po bokach sa jakieś nieładne, białe przerywane linie.

adres : 5/5

Mówi sam za siebie. ;)

Kolorystyka : 9/10

Tu znowu te białe linie ...

szablon : 10/10

ładny. Wszystko pasuje. Nie  mam zastrzeżeń.

Notki : [częstotliwość pisania , czy ciekawie pisane ... itp.]  20/20

Piszesz bardzo często , ciekawie . ;)

Menu : 4/5

Jest menu. Długie, wszystko można znaleźć . Tylko skoro jest menu, to po co po bokach bloga są jeszcze ramki z twoim avkiem , KSg itd. ?

Linki :5/5

Dużo linków i avki blogów. To wystarczy.

Układ strony : 8/10

Troszkę za duża . Trudno się połapać . I nagłóek trochę za mały w stosunku do szerokości bloga.

 

Suma : 70 / 75 - Ocena celująca . ! Brawo !

Alaneiz's Blog …Gwiezdne dzieci…

Przynależeć do tej czestotliwości musisz posiadac fizyczne ciało i wnim zamieszkać. jedna z dróg aby je uzyskać prowadzi przez kanał biologiczny.

jedyna inna droga ,aby mieć ciało w celu doświadczenia tej rzeczywistosci to narodzenie sie przez kanał biologiczny ,utrzymanie w pełni integralności ,,ja,, i całkowite uaktywnienie organu zwanego mózgiem. kiedy całkowicie uaktywnisz mózg do jego pełnej wydajności ,bedziesz w stanie ,kiedy tylko zechcesz, nakazać swojemu ciału aby podniosło swoją częstotliwość do takiego stopnia ,że przekroczy ona częstość materii i twoje ciało przeniesie sie do egzystencji świetlnej…

… śmierć to takze droga ,aby tam dotrzeć ale oznacza że pozwolisz strukturze ciała zestarzeć sie ,umrzeć i przestać istnieć.. w ten sposób nie bedziesz miała ciała. wniebowstapienie jest zabraniem ciała ze sobą..

…kiedy jesteś wstanie zabrać ciało ze sobą to oznacza ,że mozesz podnieść czy też.

Wypisy z codzienności

Czas skoków
Częstotliwość z jaką ostatnio telewizornia pokazuje skoki Małysza wskazuje niezbicie, że kończą się wakacje i zbliża się zima ;)

Częstotliwość sopockich festiwali (w tym roku były 3) wskazuje na fakt, że jesteśmy głodni tandetnej rozrywki. A przed nami jeszcze festiwal w Gdyni - bój się Boga.

I bardziej poważnie: częstotliwość z jaką mowa w ostatnich tygodniach o tych ludziach, przypamina wyraźnie o 25 rocznicy Solidarności.

W tym ostatnim temacie refleksja: nie uczestniczyłem z racji wieku w tamtych wydarzeniach. Nie odczuwałem tego, co odczuwały wówczas miliony Polaków i innych ludzi na całym świecie. Żal mi jednak tego, co zostało zaprzepaszczone, a co z taką determinacją wywalczono. Z drugiej strony jak o tej determinacji pomyślę to nie mogę zostać obojętny wobec głosów tych, którzy drwią z.

FIRE-AT-WILL

Wiązki mikrofal (pokrywa ona sektor 60 stopni). W napotkanej na jej drodze elektronice dochodzi do zwarć, które niszczą układy scalone doprowadzając tym samym do zniszczenia pojazdu, w którym się znajduje. Ze względu na dużą ilość miejsca, jaką zajmują łącznie wszystkie elementy tego systemu, wymaga on ciężkiego podwodzia (MAZ-7910 lub MZKT-7930). Z tych względów, w przeciwieństwie do ADS 2, Ranets-E nie jest łatwy do przerzucenia drogą lotniczą.

Parametry: częstotliwość - 200 Hz(?), długość fali - 3 cm, typ fali - centymetrowa, czas trwania impulsów - od 10 do 20 nanosekund, moc wyjściowa nadajnika - ponad 500 megawatów (MW), zasięg skuteczny - ok. 13 kilometrów (niszczenie, antena 50 dBi),

Ranets-E to jeden z przykładów przewagi (wiedzy i doświadczenia) Rosjan w zakresie broni energetycznych. Nie ma żadnych informacji nt jego odpowiedników z innych.

grenkazimierz - Onet.pl Blog

Marca 2010 roku skierowanymi do przewodniczącego wydziału Pana Artura Jędrycha, prawnika, człowieka ogólnie szanowanego, skierowałem wnioski o wszczęcie z urzędu postępowania dyscyplinarnego z powodów o których napisałem powyżej.

Blisko dwa miesiące wnioski te nabierały mocy urzędowej. Jest to o tyle dziwne, gdyż członkowie wydziałów dyscypliny z reguły na bieżąco starają się rozpatrywać i wydawać orzeczenia odnośnie wpływających zarzutów. 

W międzyczasie, Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej 20 maja 2010 roku (siedem tygodni po złożeniu przeze mnie ww. pism) podjął uchwałę w sprawie określenia diet dla członków Wydziału Dyscypliny PZPN i Związkowego Trybunału Piłkarskiego, która stanowi o tym, że:

I. Mając na uwadze częstotliwość posiedzeń oraz duży nakład pracy przyznaje się członkom Wydziału Dyscypliny.