O czym chcesz poczytać na blogach?

Czesław mozil

vconvblog

Natalia Kukulska. Ja to mam życie, no nie? Jak ktoś chce autograf któregoś/którejś z nich to piszcie . Jezu, ale ja jestem szczęśliwy teraz … Czesław Mozil to była jedna osoba, ale już są 3! W dodatku to dwie najpopularniejsze gwiazdy (Natalia Kukulska i Czesław Mozil), ale z  uwagi Karoliny Cygonek na mnie, też się bardzo cieszę!

 

Pozdrawiam

Michał Piotrowski

Dotykaj

Ostatnie wpisy
 • Czesław Mozil
 • Jeden
 • Ale kiedyś byłem głupi....
 • Zmarł wójek
 • Sa znajomi?
 • polityka
 • Odblokowalem blog
 • jestem
 • No chyba jestem skazany na ...
 • życie
Tagi
 • czesław mozil gra
Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
.

lululu at ownlog '11

Jaką może popełnić Polak, to powiedzieć innemu Polakowi "nie lubię Szopena". Dlaczego? Bo Polak musi kochać Szopena. Polak musi uważać, że polscy mężczyźni są szarmanccy i kulturalni, a polskie dziewczyny są najpiękniejsze na świecie.


Kiedy Czesław Mozil (Czesław Spiewa) w programie Kuby Wojewódzkiego mówi o tym, że miał problem, bo Polki kiepsko robią laskę i są przy tym smutne, słyszy gwizdy i buczenie. A może taka jest prawda, że jest różnica między Dunkami a Polkami, i może to te pierwsze są.

bzdury z muzyką w tle.

PWNu – konfrontacji jest kilka, ale dwie najbardziej interesujące kładą nacisk albo na porównanie albo na spór. Moim marzeniem byłoby postawić na to drugie, przy czym wizja organizatorów obejmuje raczej to pierwsze. Stąd taki a nie inny dobór wykonawców; Czesław Śpiewa, happysad, Męska Muzyka panów Waglewskich oraz Kult. Zachowawczość ponad ryzykiem oraz rutyna nad pazurem.

Względem WFF także nokautuje.

Wreszcie gromadka, bo o tłumie nie można było jeszcze mówić, tłocząca się pod sceną zapiszczała z radości, a na scenę wkroczył Czesław Mozil z zespołem. I, zgodnie z nazwą swojego projektu, zaśpiewał.

Napompowany do granic możliwości hype, zabawna i natrętna promocja oraz marketingowy szpagat (z jednej.

dobranasza | polska dobra muzyka – Dobra Nasza

Na przykład nominowana aż w dziewięciu kategoriach Monika Brodka odebrała trzy statuetki w kategoriach: wokalistka roku, album roku pop oraz produkcja muzyczna roku (Bartek Dziedzic oraz Marcin Gajko za album “Granda”). Dla porównania, 7 nominacji otrzymał Czesław Mozil, a po 6 nominacji: Acid Drinkers (i aż 4 statuetki), Raz Dwa Trzy i Wojciech Waglewski.
Nagrody przyznawane są podczas trzech części Gali: muzyka rozrywkowa, muzyka poważna oraz jazz.

A oto niektórzy laureaci Fryderyków 2011 z kategorii, która.

Shawa

sobota, 14 lutego 2009
Czesław (za)Śpiewa! Teksty internautów specjalnie dla Kaczyńskiego.

 

Czesław Mozil ukazał się na polskiej scenie muzycznej jako wybitne - jedyne w swoim rodzaju - zjawisko. Chociaż koncertuje od dobrych kilku lat, dopiero teraz został zauważony i doceniony. A w konsekwencji zaproszony na off festival z czego ogromnie się cieszę, ponieważ jeśli nie zobaczę go na koncercie we Wrocławiu to  najprawdopodobniej, pojadę do Mysłowic.  

O co chodzi z Czesławem? Na czym polega jego fenomen? 

Tajemnica poliszynela tkwi w tym, że podaje on utwory napisane (jak każdy powinien chcieć wiedzieć) przez psychicznie chorą społeczność internetową*, owinięte w formę, która jak wierzy trafi przynajmniej do.

Klątwa

A no dziś w sql nawet było OK ale jutro nie ide do sql więc mam dobry humor

Teraz dodam jakieś fikóśne obrazki

Czesław Mozil w swoim wykonnaniu

Tak powinno wyglądać menu a nk


łłłłłłłłłłłeeee :P

Ja XD

Na koronie