O czym chcesz poczytać na blogach?

Części ford

kfiatuhh blog

Falochronie (to było genialne, ja chce jeshcze raz!)
~podziwiałam bardzo mocno rozwiniętą sztukę graffiti (:P) więkshość na cholernie wysokim poziomie (yeah...)
~moja matka awansowała do stopnia eksperta od kibli publicznych:P
~Firma Ford (tak ta od autek) nie uwzględniła przy produkcji komputerów pokładowych do samochodu Ford Focus, ze ktoś moshe jeździć tak taktycznie i oshczędnie jak mój stary (oszczędnie nie znaczy wolno...)
~objadałam się fenomenalnymi lodami.Się ukrywa tam, gdzie się go nie spodziewasz. Tam, gdzie zaboli najbardziej. Tam, gdzie kiedyś ufałeś. Tam, gdzie mogłeś złożyć w depozycie swoje życie. I wychodzi pomału. Przeciekiem. Przeciekiem dowiadujesz się, gdzie będzie premiera kolejnej części. Premiera specjalnie dla ciebie. Wychodzi spod płaszcza obłudy. KŁAMSTWO. Jak ktoś wam kiedyś powie, że nie boli to… to nie wierzcie. NIGDY. Bo boli. Bardzo mocno boli. Mam moje własne upiory z szafy, które właśnie wyszły z cienia, bo.

mojakultura.blog

Raz drugi w odtwarzaczu. Podoba mi się brzmienie płyty, podoba mi sie głos Pana Jonesa, oszczędnośc w instrumentarium i w grze muzyków. Wyobrażam sobie drogę, po jednej stronie nic i po drugiej stronie nic. To nic w kolorze żółci i pomarańczu. Ja w fordzie mustangu, obok mąż i ta płyta w odtwarzaczu. I droga do Wielkiego Kanionu w milczeniu, w zasłuchaniu.

Tagi: muzyka, kultura, płyta

skomentuj (0)
Byłam zmęczona przyswajaniem sobie tej wiedzy światło nastało. " Człowiek, który dzięki spontanicznej aktywności urzeczywistnia swoje "ja" i w ten sposób wiąże sie ze światem, przestaje byc izolowanym atomem; on i świat stają się częściami strukturalnej całości; jednostka zajmuje należne jej miejsce i to uwalnia ją od wątpliwości co do niej samej i sensu życia. Owe watpliwości wywodziły się z odosobnienia i zablokownia życia; jesli człowiek nie musi żyć ani pod.

In torque we trust

Archiwa

 • Tagi

  4x4 Audi bmw Calendar carbon citroen commercial DR Drift Drivers republic Dubai essen Fabulous Fiat ford FWD Girls gt-r gtr heavy hitters honda isuzu lambo Lamborghini Lexus mag MAXI tuning Mercedes Mpower Nissan nonsens pickup renault SEMA Styling syrena Szybcy i wściekli Top Gear Toyota tuning Turbo V8 VIP vw WojnaPP
 • Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać, ale nie zrażamy się
  POSIADA WSZYSTKIE ORYGINALNE CZĘŚCI (POZA MAŁYMI PRZERÓBKAMI MOJEGO TATY – ALTERNATOR, “GRUBE” ZDERZAKI)
  czyli posiada pewną ilość oryginalnych części.
  Czas na zdjęcie:

  Hm, cudo. Nie posiada ani jednego elementu oświetlenia, nie ma również (co widać na zdjęciach z tyłu) zamka klapy silnika oraz, co ciekawe, kierownicy. No dobra, trudno, mogę dać 150 zł, może jakieś.

  Kefir 2010 – szczepionki, pneumokoki, HPV, terroryzm władzy, media i społeczeństwo, NWO i polityka

  Biznesową w Kanadzie, to ona jest bardzo ograniczona, ponieważ niestety, Kanada jest traktowana przez firmy międzynarodowe jako kraj kolonialny. Jeśli Toyota zakłada tu swoją fabrykę, sprowadzają całą automatykę i wszystkie komputery z Japonii. Jeśli Ford Motors robi modernizację swojej fabryki, robią to samo, wszystko przychodzi z Ameryki.
  Tak że dla nas, lokalnej firmy, możliwości partycypacji w tego rodzaju projektach są bardzo małe.
  Poza tym mentalność urzędników w lokalnych.Do Azji?
  - To jest już pies pogrzebany.
  Tak się stało, że przez ostatnie dwadzieścia lat myśmy przyjęli do pracy dużo Chińczyków. Połowa tej firmy to są Polacy, połowa Chińczycy, i dzięki temu, że mamy Chińczyków, większość części kupujemy z Azji, mamy możliwość komunikacji z naszymi dostawcami po chińsku, to nam bardzo pomaga. Już się nie muszę wysilać w rozmowach z kimś w Tajwanie, kto nie mówi dobrze po angielsku, poproszę jednego z inżynierów, których tutaj.

  Trzy dziewczyny, którym spełniły się najskrytsze marzenia...;

  Żyjesz? – usłyszałam głos mojego partnera na wesele.
  - Jeszcze. Mało brakowało abym odeszła na tamten świat.
  - Nie rób sobie jaj. Kurde! Wiesz jak ja się o ciebie bałem! Cholerstwo jedno leżało na tej drodze! Pewnie te żule z tego Forda przed nami coś wywalili na drogę!
  - Dobra, może wyjdziemy z samochodu? Żeby sobie ludzie nie pomyśleli, że maja dwa trupy na miejscu. – otworzyłam drzwi i wyszłam na asfalt. Spojrzałam na samochód i mocno się zdziwiłam. Podrapany,.Będziemy mieć dziecko...
  - Dziecko... – prawie już zapomniałam, iż kiedykolwiek byłam „w ciąży”... – To już nie twoje dziecko. Niczyje. – z całej siły walnęłam telefonem w wannę. Obudowa się rozpadła na dwie części. Nie mogłam po prostu prosto w twarz, a raczej słuchawkę, powiedzieć, że nie jestem w ciąży. Że nigdy nie byłam. Niech trochę pocierpi. Tak jak ja przez niego. Spojrzałam w lusterko. Wyglądałam jak siedem nieszczęść. Obmyłam twarz.