O czym chcesz poczytać na blogach?

Czas present simple

                                  asian lady       &nbs


Pomocy i zrozumienia potrzebie
Wołają, lecz nikt ich nie zobaczy,
Bo każdy w Polsce martwi się o siebie.
Przez los skrzywdzeni,
Społeczność ranieni,
Podążają ścieżką jedną...
Czasem ktoś się wydostanie,
I przedstawi własne zdanie,
Czasem można coś sprostować,
By im życia nie marnować...
Zrozumcie, to ludzie! Są tacy jak my!
Przez wszystkich ranieni, bardziej niż. skomentuj (4) NO I SUUUPER!!!
Jutro mamy spr. z anglika, a ja się właśnie skapnęłam, że wszystko zapomniałam! Ale jak mogłam!!! Nie, no bez przesady, jak można nie pamiętać czasu PRESENT SIMPLE!!!??? No, ja chyba już wiem jak... ALE TO NIEMOŻLIWE!!!!! No, przynajmniej napisałam wypracowanie z polaka... Nie, no dziwne jest troszkę, ale... Przynajmniej jest. ? Ja nie mogę!!! Kto znajdzie we mnie coś, co jest.

Żona Zarobiona

Poprosze. Przeraża mnie.


Wczoraj nasza córka skończyła siedem miesięcy. Nie wiem, naprawdę, nie wiem, ile to pieluch temu, ale śmierdzą coraz bardziej. Dorasta.

Dla zainteresowanych - nie mam czasu ani serca do gotowania. Praca zabiera cały mój dość mały umysł i go pożera. trawi, a na weekendy wypluwa jakieś zwłoki, które usilnie probuję reaktywować niedzielnie. Zatem jutro coś ugotuję. Najlepiej takiego,.(samemu przez to majac niewiele), to choć to docenią. O, naiwności.

Dzisiejsza rozmowa z klasą czwartą (grupa top level, moi uczniowie oddani pod opiekę innej lektorce w tamtym roku):
ja: powtórzenie z Present Simple
oni: ??????????
ja: no przecież mieliście z p. A.??
oni: ??????????
ja: a co robiliście na lekcjach w takim razie?
oni: ogladalismy filmy przez 3 lekcje.
ja (już wściekła, bo.

O wszystkim - bloog.pl

Druga lekcja to Religia. Zanudzające....  Pani pytała z katechizmu :| Trzecia lekcja to j. polski. heh kartkowka ze słówek bardzo prostych, dostałam z tej kartkówki 5. :)) Czwarta lekcja to j. angielski. Temat: Present Simple. bleee... nie lubie tych czasów. I po angielskim na przerwie było najlepsze, Piotrek- kolega z kasy zabierał dziewczynom plecaki ( mi oczywiście nie) bo miałam plecak na plecach. I on te placeaki przywiazywal, że placak był przywiazany do plecaka..

zjbs.blog

Kończynę inną trzymający. Skupiony na nie-daniu-się-wywieźć, wyciągnąć ani wsadzić. Lekko smutliwy. Bardzo cnotliwy, choć już z procentem we krwi silnie wibrującym. W ogólnym rozrachunku, w poczuciu złego miejsca i czasu, ratowanego tylko moją uspokajającą obecnością.

Fade in, fade out - nie tak znowu zimna Stal w niewybrednych  fikołkach na samiuśkim środeczku parkietu. Wg luster, wyglądająca niżej przyzwoicie, ale.Licząc baranki.

Nastaje sobota, so, bo ta stal to wtedy nie do życia jakaś. Joga z miotłą, pilates z mopem, inhalacje nad zmywaczem do paznokci i domowy salon spa o zapachu na niedzielę ciasta.  Nieustające Present Simple, wszystko już było, więc wymyśla się jakiś IWENT, olaboga w popłochu wyskakuje się z tiszerta I love Taiwan ( w średnich czasach) na korzyść superpuszapa i biegnie się tu lub tam, licząc na absolutnie cokolwiek,.