O czym chcesz poczytać na blogach?

Czarodziejka z księżyca

Czarodziejka z Księżyca Powrót Chaosu - Onet.pl Blog

Udamy się na Ziemię.
Czarodziejka walki spojrzała na księżniczkę. W jej ciemnych niebieskich oczach rozbłysła nadzieja.
Healer to wyczuła. Blask Gwiazdy Walki znowu rozbłysł jasnym światłem.
*Gdzieś w kosmosie*
- Cholera. Te wojowniczki mają szczęście. Ale i tak nie rozumieją sytuacji w której się znalazły -.Za krzakami. Kiedy z nich wyjrzeli zauważyli potwora, który siał panikę wśród ludzi. Spojrzeli na siebie wszyscy i wyciągneli talizmany przemiany.
- Wieczna potęgo Księżyca!
- Gwiezdna potęgo Walki!
- Gwiezdna potęgo Uzdrowienia!
- Gwiezdna potęgo Tworzenia!
- Działaj!
Zmienili się.
- Stać! - powiedziała Czarodziejka z Księżyca - Ten park to piękne miejsce! Spotykają się tu zakochane pary i przyjaciele! Nie pozwolę ci tego zniszczyć! Piękna wojowniczka o miłość i.

Sailorki-Całkiem nowa historia - bloog.pl

Długo i pomogły Czarodziejce z Ziemi.Walczyły ile mogły.A zamyślona Mitsuki patrzyła na nie.

-Skoro Usagi Chiba jest Czarodziejką z Księżyca to inne czarodziejki kim są?!

 

-Ognista Mandala!-krzyknęła Sailor Mars

Czarodziejki walczyły,potwór wyglądał na zmęczonego ale nie można było go zabić.Wtem podniosła się Czarodziejka z Ziemi.

 

-Uzdrowicielska Pałeczka Ziemi!-krzyknęła czarodziejka

Złote opowieści srebrnego księżyca - Onet.pl Blog

Go wzięłam do reki nic się nie stało. Wtedy pierwszy raz rozmawiałam z Kronosem w przeszłości. Dużo nie powiedział ale wyjaśnił, że medalion już jest całkowicie zbędny ponieważ przyszłość się zmieniła i tamte wspomnienia już nie istnieją. Chodziło mu o to, że ja zostałam zabita podczas powrotu w przeszłość ale moja.Się z ciałem z przeszłości i ponownie pozwolono mi żyć. Po tym wydarzeniu nie było żadnej przyszłość. Była przeszłość, w której ponownie walczyłam jako czarodziejka z księżyca i była teraźniejszość z moim martwym ciałem zawieszonym gdzieś w czasoprzestrzeni. To spowodowało wielkie anomalie i wywołało moje spotkanie z Nami,.

Lamiane, Fryderyk i reszta wesołej hordy

Szlaban na Sapkowskiego??!!?? Przecież to jest zupełnie bezsensowne. Co jednego autora moge czyta a drugiego nie?? przecież to jet alogiczne!!!! grrrrrrrrrr. A poza tym co ludzie moją do Sapkowskiego. Nigdy nie nawet na oczy nie widzieli a sie rzucają. Inni z kolei przeczytają 10 stron i to ze srodka sagi i to nawet nie początek konkretnej części tylko środek i sie pienią. Przecież to jest ksiązka jak każda inna tylko zę ciekwsza, bardziej rozwuijająca wyobraxnie, wciągająca, inteligentna a przy tym.Że będzie to krupnik i pierogi zaraz sprawdze i wam powiem w kolejnej nmotce. Bo u nas jest tak ze wystarczy spojrzeć w kalendarz na dzien tygodnia i ma sie 40-90% szansy ze sie trafi co to też będzie dzisiaj na obiadk...
dobra ide

CZARODZIEJKI Z KSIĘŻYCA I MOTOMYSZY Z MARSA GÓRĄ!!!
arc 2005-05-06 14:42:45 || skomentuj (6)


STRZEŻ SIĘ NIEZNANEGO!!
dobra doaje nowa notke bo tamta ma już troche komentarzy.
więc na poczatku chciałabym was.

Hayley Williams

Czarodziejka z księżyca... 2009-06-12 13:52:39

[czwartek,.

Mam taką nadzieję... nie będę siebie oszukiwać, kocham go,ale jednocześnie marzę o czymś innym, jak na ironię...wrr. Nie chcę tego! :(

Zasłuchana jestem: sailor_moon_-pozytywka.mp3

Pięknie... Uwielbiam tą melodię...

Tagi: wspomnienia, dzieciństwo, czarodziejka z księżyca

skomentuj (0)
20:47
Sama nie wiem,co się dzieje. Chaos panuje w moich myślach i w moim sercu. Boję się,zbyt wielu rzeczy się boję. A ból zmaga się. Niestrudzenie, prze wiecznie.Sprawiam Ci ból, którego nie chcę sprawiać. Ranimy siebie ciągle. Od nowa, na przemian.
Źle się czuję, raniąc Cię,.