O czym chcesz poczytać na blogach?

Czarodzieje z waverly place sezon 4

Gwiazdki - bloog.pl

Przez Disneya w

wieku 12 lat. W roku 2006 dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar letniej nocy..

DominikaPodziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,328204102,trackback

komentarze (1) | dodaj.

Kilku drobnych ról w serialach Disneya, dostała własny serial Czarodzieje z Waverly Place. Śpiewa piosenkę z czołówki serialu "Everything Is Not What It.

Selka

By córka miała szczęśliwe dzieciństwo. Mimo to Selenie brakowało kogoś, kto by zastąpił tatę. Kiedy więc w 2006 roku matka związała się z młodszym o trzy.

Mieszka w Los Angeles.

Tagi: Poznajcie ją xdd
16:04, selka_seli1992
Link Dodaj komentarz »
Dorastała w Grand Prairie w Teksasie. Obecnie gra Alex Russo w serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Od września 2009 roku pełni funkcję ambasadora UNICEF[1].Pierwszy raz.Odkryta przez Disneya w wieku 12 lat. W roku 2006 dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar w środku lata. Disney postanowił "zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena zagrała główną rolę w filmie Kopciuszek :.

***Paoletta*** - Onet.pl Blog

Odkryta przez Disneya w wieku 12 lat. W roku 2006, dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar w środku lata.."zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w nowym serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena wzięła udział w filmie Another Cinderella.Rico z Demi Lovato. Ostatnio wzięła udział w Igrzyskach Disney Channel. Selena znalazła się na pierwszym miejscu rankingu TV Guide Najgorętszych Młodych.

  1. 2008: "Cruella de vill" piosenka z filmu 101 Dalmatyńczyków (na albumie DisneyMania 6 i Disney Girlz Rock, Vol. 2 [4] ).
  2. 2008: "Burning Up" gościnnie u Jonas Brothers.
  3. 2008: "Tell Me.
    "Perfectly"
  1. "Make It Happen" feat. David Henrie - "Czarodzieje z Waverly Place"
  2. "Brain Zapped" - soundtrack "Brain Zapped"


Georgie-Henley-and-Willam Mosley

2000, Dirty Tricks jako Rebecca
1999, Mansfield Park jako Betsey
1998, Zatoka Francuza (Frenchman's Creek) jako HenriettaOdkryta przez Disneya w wieku 12 lat. W roku 2006, dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar w środku lata. Disney.W młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w nowym serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena wzięła udział w filmie Another Cinderella.

0

W Grand Prairie w Teksasie. Bieżąco gra Alex Russo w serialu "Czarodzieje z Waverly Place


Telewizja
Pierwszy raz pojawiła się w serialu.

Miley Cyrus Demi Lovato Selena Gomez Nick Kevin Joe Jonas

Postanowił "zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena zagrała główną rolę w filmie Kopciuszek : Roztańczona historia, Disney Channel.

SelenaGomez

1 234567Odkryta przez Disneya w wieku 12 lat. W roku 2006 dostała gościnną rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar w środku lata. Disney.Publiczności znana jest jako odtwórczyni roli Alex Russo, bohaterki serialu Czarodzieje z Waverly Place. Szum wokół jej osoby wywołał przelotny.Program Ochrony Księżniczek kręconym w Puerto Rico z Demi Lovato i w Czarodziejach z Waverly place Film. W 2008 wzięła udział w Igrzyskach Disney Channel.