O czym chcesz poczytać na blogach?

Przejdź do wyników poniżej

Czarodzieje z waverly place

monikamosor | e-blogi.pl

Disney Channel.

Muzyka
Nagrała trzy piosenki dla Hollywood Records. Śpiewała także kilka razy podczas Barney & Friends ze swoją najlepszą przyjaciółką Demi Lovato. Przed swoimi szesnastymi urodzinami podpisała kontrakt z Hollywood Records. Sama mówi, że nie.Kopciuszek: Roztańczona historia (2008)
\"Bang A Drum\" - soundtrack Kopciuszek: Roztańczona historia (2008)
\"Not What It Seems\" - Czarodzieje z Waverly Place
\"Cruella de Vil\" - soundtrack \"101 dalmatyńczyków\"
\"One and the same\" feat. Demi Lovato - Program.W 1997 roku jej rodzice wzięli rozwód. Największą popularność przyniosła Selenie rola Alex Russo w serialu Disneya \"Czarodzieje z Waverly Place\", Mary w filmie \"Kopciuszek: Roztańczona historia\" oraz Carter Mason w filmie \"Program ochrony Księżniczek\". Obecnie mieszka w Los.

Selena and Lily show =) - bloog.pl
Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,5655773,trackback

komentarze (1) | zaloguj się, aby dodać komentarz

Cudne fotki.

Seriali dla młodzieży, zdobywca nagrody Emmy, już 12 marca ukaże się w na DVD. Teraz każdy wielbiciel młodych czarodziejów będzie mógł śledzić ich niesamowite przygody w swoim domu. 1. sezon „Czarodziejów z Waverly.

Ostatnio na planie serialu “Czarodzieje z Waverly Place” doszło do ciekawego wydarzenie, gdyż pojawiła się figura woskowa Seleny Gomez. Niestety nie.

Zendaya Coleman - bloog.pl

ur. 25 sierpnia 1998 w Altancie.China Anne McClain pochodzi z artystycznej rodziny. Jej ojciec, Michael McClain, to producent muzyczny, wokalista, pisarz i inżynier dźwięku, a matka, Shontell, jest.

Rolę w drugim sezonie w Nie ma to jak hotel jako Gwen w odcinku Koszmar letniej nocy, a następnie główną rolę w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Wystąpiła także w filmach: Kopciuszek: Roztańczona historia, Program ochrony Księżniczek

Dorastała w Teksasie . Zaczeła grać w rolach epizodycznych , po których stacja Disneya postanowiła dać jej rolę w Czarodziejach z Waverly Place jako Alex Russo.W 2008 roku podpisała kontrakt płytowy z Hollywood Records.

Blog selcia1718

W odcinku Koszmar w środku lata. Disney postanowił "zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena zagrała główną rolę w filmie Kopciuszek: Roztańczona historia, Disney Channel Original Movie Program ochrony Księżniczek.

Blog selenasuper11


Kiedyś bała się plotek teraz ma je w nosie!
 
Jeszcze nie tak dawno temu Selena całymi tygodniami unikała wychodzenia z domu.dlaczego?
''nie było dnia,żeb w internecie albo w gazetach nie ukazała sie jakaś.Hannah Montana Mikayla rola okresowa / 3 odcinki główna rola
Czarodzieje z Waverly Place Alex Russo
Horton słyszy Ktosia córka Burmistrza dubbing
.
Selenę? W takim razie nie możecie przegapić filmu "Program ochrony księżniczek"! Zobaczcie, co gwiazda serialu "Czarodzieje z Waverly Place" powiedziała nam o najnowszej roli i przyjaźni z Demi Lovato!

Blog andziaa1232

W odcinku Koszmar w środku lata. Disney postanowił "zainwestować" w młodą gwiazdkę. Dziewczyna gra Alex Russo w serialu Czarodzieje z Waverly Place. Selena zagrała główną rolę w filmie Kopciuszek: Roztańczona historia, Disney Channel Original Movie Program ochrony Księżniczek.

Blog selciagomez12345

Rain (EK's Future Classic Remix - Radio Edit) oraz A Year Without Rain (w wersji hiszpańskiej). Dodatkowo w pakiecie znajdzie się DVD z "Girl Meets World", "Girl on Film",  plus zdjęcia z planu i tzw..

Original Movie Program ochrony Księżniczek kręconym w Puerto Rico z Demi Lovato i w Czarodziejach z Waverly place Film. W 2008 wzięła udział w Igrzyskach Disney Channel.

Dorastała w Grand Prairie w Teksasie. Obecnie gra Alex Russo w serialu "Czarodzieje z Waverly Place". Od września 2009 roku pełni funkcję ambasadora UNICEF

Czarodzieje z waverly place sezon 4

t h e - t r a s h.blog.onet.pl - Onet.pl Blog

Najlepsza przyjaciółka właśnie stara się spełnić swoje największe marzenie. Zachowuję się jak cholerna egoistka, ale nic nie poradzę, że tak się cieszę na.Size=1>-Myślisz, że jak grasz w jakimś durnym serialiku dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat, to jesteś lepsza? Spójrz prawdzie w oczy, nigdy nie będziesz tak sławna jak.Nagrać płytę, a dwa właśnie podpisałam kontrakt na kolejny sezon Czarodziei z Waverly Place.- Wiem do czego zmierzała i jak najbardziej się z nią zgadzam. Tak,.

**Miley Cyrus** - bloog.pl

Znacznie lepiej. Jeśli przytrafia mi się jakaś trudna sytuacja i nie wiem, jak się zachować, mówię sobie: Weź przykład z Jennifer, Miley. Ona ma taką klasę

I bardziej dziecinna. Zamierzamy nakręcić jeden krótki, pożegnalny sezon i zakończyć serial.


Nie obiecuję...

 

 Podziel się:
Trackback: http://bloog.pl/id,4427046,trackback

komentarze (2) | dodaj.

Warszawy
Ulubione Filmy: HSM, HM, Nie ma to jak statek, Czarodzieje z Waverly Place...

O.