O czym chcesz poczytać na blogach?

Czarna perła

Pirates of Caribbean - Legend of Malakavian

Parskając. Ragetti pomógł jej wstać i uśmiechnął się przyjaźnie, ale w zamian za życzliwość usłyszał kwiecistą wiązankę przekleństw w kilku językach, kiedy Sparrowówna starała się związać włosy i nie wypaść przy okazji za burtę. Kiedy Perła zachwiała się niebezpiecznie, dziewczyna przylgnęła do ramienia pierwszego oficera.
- Teraz obowiązuje cię kodeks SR, a on wyraźnie mówi, że nie można dopuścić do samowolnego uszkodzenia okrętu przez kapitana. Albo wydasz rozkazy,.Do niezwykle nonszalanckiego stylu bycia.
- A tak, to… Patrick i my oskrzydlaliśmy, a Sparrow miał ich przywitać salwą burtową, jak było ustalone.- niebieskie oczy mówiącego zwęziły się nieco. – I wszystko byłoby świetnie, gdyby Czarna Perła wykonała swój manewr. Ale nie, Najlepszy Kapitan Na Karaibach wpadł na lepszy, jak zawsze, niezawodny pomysł. – mimo że mówił wciąż tym samym tonem, czuło się jego rosnąca irytację. – Niezawodne pomysły Jacka znamy.

Piraci z Karaibów - Onet.pl Blog

Nie zaginę i zacznę pisać coś nowego. Pozdrawiam was kochani i żegnam.

Ola
5 Czarna Perła wypełniona po brzegi!

02 listopada 2008

POLSKIE HOWRSE!

Pisz blog
Dodaj blog do ulubionych
Wersja mobilna
Kategorie: Wszystkie | Czarna Perła | Czarny Rynek | Karma | Ow | Staż
RSS
sobota, 26 marca 2011
Moja maść!

Mam 4 kupony i czekam, aż w sprzedaży będzie Czarna Perła... Oto początek :

11:05, xdniuniaxd , Czarna Perła
Link Dodaj komentarz »

Zwierciadło duszy - Onet.pl Blog

I kazała pamiętać, że przychodzi moment, kiedy słońce zachodzi i po blasku pozostaje wspomnienie, ale i ponownie wschodzi aby znowu nadać jasności naturze.
Dotknęła ją ustami, językiem, ogrzała swoimi wargami i trwała w uczuciu bliskości. Moja czarna perła ... błyszczy się za dnia, ciemna w nocy. Jak życie, raz w blasku, raz w cieniu, ale trwa ...

  
Czarna perła ...
Pierwsi poznali ją Chińczycy - uważali za symbol mądrości.

..::Życie dziewczyny z XVII w, opisane w dzienniku, znalezionym w XXIwiecznym NY::..

Jakimś czasie wyschły.
Zwiedzałam przez dłuższy czas miasteczko, gdy gdzieś niedaleko mnie usłyszałam jakieś zamieszanie. Odgadłam, że zostało spowodowane przez kapitana Sparrowa. Postanowiłam ruszyć w stronę portu, żeby zdążyć, zanim Czarna Perła odpłynie. Nie wzięłam jednak pod uwagę, że jestem w obcym miejscu i nie znam drogi. Błądząc po uliczkach i klnąc na własną głupotę zauważyłam, że zaczęło dziać się coś dziwnego. Już ciemne niebo zrobiło się atramentowo czarne,.

wrzesieńbiżu

21:13, nika1002 , Swarovski / cyrkonie
Link Dodaj komentarz »
Czarna perła

Tagi: perły srebro Swarovski
21:11, nika1002 , Perły
.