O czym chcesz poczytać na blogach?

Czapki zimowe

Ubranka dla niemowląt

 • Czapki dla niemowląt

  Witam serdecznie,

  Zapraszam na wyprzedaż czapek zimowych do naszego sklepu internetowego www.beebaby.pl - sklep z ubrankami dla niemowląt.

  Na zdjęciu czapka Milusia, bardzo cieplutka i milutka z dotyku.

Nasze ubranka dla niemowląt

Prześliczny, cieplutki i ładniutki kombinezon dla niemowląt. Łatwy w ubieraniu dzięki podwójnemu zamkowi. Czapka również do kupienia w naszym sklepie internetowym http://www.beebaby.pl do którego serdecznie zapraszamy.
Więcej »
 • Styczeń 2012
 • Luty 2012
 • Marzec 2012
 • Kwiecień 2012

Kategorie

 • Wszystkie
 • Body
 • Czapki dla niemowląt
 • Kaftaniki

...Warto marzyć w marzenia...

Wiecie co mam na myśli. :)....Potem na facebooka w domu gdy wróciłem i z Wami pisałem. Nastepnie szybko do Gosi na kręcenia filmu ..o jezu Mesjasz ( to nasz kolega Michał tak go nazywamy od dzisiaj, bo ma długie włosy i nie potrzebuje czapki zimowej na uszy:D)..Teraz wróciłem i idę się komyczenia treba po wysyłeli zapomne o kimś to przepraszam Was bardzo..Jutro następny dzień a w poniedziałek do szkoły.Ciekawe o, której jutro wstane, bo po zeszłorocznym sylwestrze wstałem.

na skrzyżowaniu słów, niewypowiedzianych

Czekają.
pozdrawiam
Zaknafein
2004-08-06 21:35:57 skomentuj (0)


a jak nie masz sił to spływaj
plecak pękający w szwach od niebieskich worków z ciepłymi swetrami letnimi bluzeczkaim czapkami zimowymi szalikiem i emulsją do opalania
gdzieś jeszcze wala się śpiwór
sztormiak
i soczek

a jak nie masz sił
to spływaj

szeherezada
2004-08-07 00:42:22 skomentuj (2)

moda i styl 2011-2012

19:19, sabcia576
Link Dodaj komentarz »

Wiele z nas pamięta z dzieciństwa jak mama nalegała na zakładanie czapki. W związku z tym niektóre panie mają już na zawsze niechęć do tego typu.

Na skandynawskie motywy.

Norweskie wzory jak dotąd zdobiły najczęściej zimowe dodatki i ewentualnie swetry lub tuniki, które pakowałyśmy na ferie w górach. Ostatnio jednak moda na motywy skandynawskie zyskuje coraz większą popularność, a niektóre ubrania i dodatki tym stylu są doprawdy zachwycające.

Stylish's Blog

Miała lepszy humor!

2.Z bąbelkiem -

Masz bąbelek? – Masz widzów! na taką czapeczkę każdy się załapie , na targu czy w firmówce to jest obojętne byle tylko miała bąbla i kilka kolorków a od razu będziesz szczęśliwsza! takie czapki noszą też gwiazdy – noś je i ty!

3.Poboczne  -

Oto jedna tego typu czapka , jest ich wiele i to naprawdę bardzo wiele.Noszą je górale i góralki , mieszkańcy Zakopanego a także wielu innych miast! ta czapka jest już modna.

  Reply

Leave a Reply Cancel reply