O czym chcesz poczytać na blogach?

Czajnik elektryczny

Klapki Kubota State Of Mind

Czyli skąd się bierze woda sodowa? 
  • Ale o co tu chodzi??
  • Marszruta
  • Fotosy
  • Muzyka i Filmy
  • Video
  • Kontakt
  • Wspierają
Napisane przez: klapkikubota | 2012/04/02

Czajnik elektryczny, a czemu nie samochód?

To XXI wiek! Wiek, w którym przyszło nam żyć.

Wyobraźmy sobie hybrydę tych dwóch!

Na moim polu papierowych kwiatków - bloog.pl

Dzień Dobry TVN! Uwieeeelbiam się budzic, zejśc na dół i przy herbatce i chlebku włączyc tv. To jest sens mojego wcześniejszego wstawiania. Dosłownie.

Dziś dowiedziałam się, że Unia nie dośc, że wycofała nam żarówki zwykłe i zamieniła na energooszczędne, to jeszcze chce usunąc z życia czajniki elektryczne. Co tu kryc, nie ubolewam nad tym faktem, bo w moim domu nie posiadamy owego czajnika. Tradycja przoduje. Poza tym przypominają mi się słowa profesora T., pasjonaty, genialnego fizyka, który od niechcenia obliczył, ile prądu rzeczywiście ściąga miesięcznie jego czajnik, bo po uzyskaniu wyniku, wyrzucic go przez okno. A biorąc pod uwagę umysł owego profesora (on naprawdę był mega mądry i inteligentny), nie mam co wątpic w szkodliwośc czajników elektrycznych wobec zasobności portfela.

Cóż jeszcze...

W programie była mowa o zdradzie. Nie tylko damsko-męskiej, ale też przyjacielsko-przyjacielskiej. Nad tym nie będę się rozwodzic, ale zacytuję panią Grażynę Wolszczak:
"Mężczyzna jest tylko mężczyzną. Nie można od niego zbyt.

Dymy i Lustra

Się, iż nasz subiektywny czas płynie coraz szybciej. Jednym z wytłumaczeń tego zjawiska jest fakt, iż pomiędzy, powiedzmy 7 a 14 rokiem, długość naszego zwiększyła się dwukrotnie, pomiędzy 14 a 21 już tylko o 1/3. W wieku 10 lat jeden rok to 1/10 naszego życia. W wieku 40 lat, to już tylko 1/40. W przykładzie z naszym czajnikiem 100% „dodatkowy” zysk sprzedawcy (25 złotych doliczone do 25 złotych wartości czajnika) wydaje nam się niesprawiedliwe, podczas, gdy ze spokojem akceptujemy 0,5% „dodatkowy” zysk sprzedawcy w przypadku telewizora kosztującego 5000 złotych.  

A łatwo nam będzie zrozumieć dlaczego ekonomia nadal boryka się z pytaniem, czy w ogóle jest nauką.

Problem z racjonalnym konsumentem ilustruje klasyczny już test zakupowy. Powiedzmy, że masz do kupienia czajnik elektryczny. W Twoim lokalnym sklepie kosztuje on  50 złotych. W gazetce reklamowej elektronicznego hipermarketu, który znajduje się na drugim końcu miasta znajdujesz informację, iż ten sam czajnik kosztuje jedynie 25 złotych. Czy jesteś gotów pojechać po niego (załóżmy dodatkowo,.

Design by Żeżu

Trzeba to wypróbować przy najbliższej okazji:D:P)!

Miejscem które jest warte uwagi zapewne była "kuchnia"(tak tak to to niewielkie pomieszczenie z blatem gdzie ludzie z reguły konsumują lub też spożywają artykuły spożywcze lub też wytwory domowe!).Nasza kuchnia wyglądała nieco nietypowo:rozkladane krzesła,czajnik elektryczny,toster i bardzo duża ilość jedzenia.Nie byłoby nic w tym nietypowego,gdyby nie bardzo ISTOTNY fakt jak ta "kuchnia" wyglądała jakaś godzinę po rozpoczęciu imprezy!!!!!!!!!Wszędzie latały plastikowe kubki i talerzyki,na stole pełno butelek i puszek,porozrzucane sałatki,porozlewane napoje,klejąca sie podłoga.

to-co-bylo.blog

Inaczej a teraz...
-Przestan jeczec i idz wez prysznic, a ja nastawie wode na herbate.
Kiwnala z przyzwoleniem glowa. Poszedł do lazienki. wyłaczyłam TV i ruszyłam do kuchni.
Ostre światło jarzeniówki przy okapie lekko poraziło moje oczy. Z lazienki słyszałam szum rozpryskującej sie wody. Nalalam wody do czajnika elektrycznego , pstryknełam guziczkiem.
Szum gotujacej wody zagłuszyl dziweki z lazienki. gdy juz czajnik sie miala wylaczyc poczulam mocne uderzenie w plecy i nagle wyladowałam na balcie stołu.Czajnik groznie zakolysal sie na szafce
-Zwariwales - warknelam glosno- moglam sie poparzyć!!!
- Nic ci nie bedzie.

.:: FKN Blog ::.

Cios...
* bieganie i zabawy ruchowe - pływanie, rowerowanie, bieganie, jedzenie... I tak jestem gruba. :> Ale dużo plywałam - to fakt.
* odgłosy ssąco-liżące. Dżisus, Jola i Maciek... all night long... Arghhh.
* gotowanie ścierki, a teraz najlepsze... Przyjechaliśmy i pierwsze co zrobiłam to ugotowałam w czajniku elektrycznym, 2 ścierki i zmywak. Zmywak byl w plastikowej torebce... niech żyję ja... Ale kto do kurwy nędzy chowa ścierki do czajnika?! Jestem w domu, szczęśliwie wróciłam, najpierw rowerem, potem z buta do rucianego, zjadłam zapiekankę, gofra, bylam na pomoście, wsiadłam do pekaesu i tak oto jestem. ::..