O czym chcesz poczytać na blogach?

Cywilizacja 5

Duel Masters

   b) Fire (Ogień)
    >) symblo cywilizacji
       :
    >) Charakterystyka
    -) jako jedyna cywilizacja posiada stwory ze zdolnością "Speed Attacker"
    -) stwory posiadają zdolność "Power Attacker"
    -) cywilizacja nie posiada stworów ze zdolnością "Blocker"

To nie potrafią atakować nic

 
 


    f) występują też karty, które są połączeniem 2 cywilizacji


Koniec części pierwszej "Cywilizacje"

 

Magic world...

Znacie koleje jej losu..
Myślę, że można postawić ją za przykład.. Jej się udało! Innym też może się udać!

skomentuj (2)

<<<<>>>> 2004-07-24 22:59:09
Jutro moje pierwsze oficjalne wystąpienie w roli CHRZESTNEJ!!! W kościele Świętego Jana Chrzciciela w Lesznie chrzest małego Mateuszka - synka mojego brata!


Chrzesnym ma być moja.

Być częścią czegoś, co nie nosi w sobie tak bardzo skrajnych uczuć ( miłość, nienawiść, przyjaźń, zaufanie, zdrada, kłamstwo itd), być częścią cywilizacji wzajemnie o siebie dbającej!
Zastanawiam sie, czy gdzies na innej planecie jest cywilizacja podobna do naszej?
Wydaje mi sie, ze tak, ze musi istniec jeszcze inna cywilizacja.. W koncu wszechswiat jest tak duzy, niemozliwy do ogarniecia. Niekoniecznie gdzies blisko.. niekoniecznie w naszej galaktyce, na naszej drodze mlecznej.
.

Życie i dzieło Romana Giertycha

Ale ten podręcznik tylko zachęcał do tolerancji i stawiał pytania, i...
O: Ale czy może istnieć takie pytanie? Nie może! Ja reprezentuję pogląd cywilizacji, w której zostałem ukształtowany. Musimy dbać, żeby ta cywilizacja przetrwała.

MNCK: Bo tylko jest tylko jedna, słuszna cywilizacja. To, że jest to moja cywilizacja nie ma tu nic do rzeczy. Jedna racja, jedna partia, jeden.

Jak powiedziała moja przyjaciółka: "Dawno nie czytałam nic równie żenującego". Pozostaje mi jedynie zgodzić się z jej słowami, bo lepszego określenia na wypowiedź pana Orzechowskiego nie znajduję.


01:00, dr.livingstone , Romek i przyjaciele
Link Komentarze (1) »
niedziela, 15 października 2006
Romek cytuje.

WIELKA KSIĘGA OBJAWIEŃ Jezus Chrystus Romuald Statkiewicz

Tak wygląda idol rozumu ludzkiego, który ściąga was w rozkład. Jesteście pustymi już pionkami, w których nie ma życia. Bogactwa przemijają w materiach i z czasem rozkładowi podlegają, w historii przykłady w każdych królestwach, rodach czy cywilizacjach.

Wymarli, podlegli zagładzie, zapomnieli o duchowych korzeniach, gdzie ich przywódcy polityczni,.

Tagi: Jastrzębie na niebie Jezus Chrystus Przesłanie Miłości Romuald Statkiewicz
23:45, graaljch
Link Dodaj komentarz »
poprzednie
1 , 2 , 3 , 4 , 5
następne

To tylko Ja... - Onet.pl Blog

Jakiegokolwiek życia, a tym bardziej życia inteligentnego we wszechświecie, szanse na występowanie takowego są dosyć wysokie (choć zdania naukowców się różnią). Ja osobiście mocno wierzę, że gdzieś tam na pewno znajduje się przynajmniej jedna cywilizacja rozumna. Być może jest takowych nawet wiele i to o różnym postępie cywilizacyjnym. Niestety (lub stety) jak na razie żadna z takich pozaziemskich cywilizacji nie skontaktowała się z nami. Powód? Najprawdopodobniej taki sam jak i nasz -.
 *O mnie*
To tylko Ja
Lat: 25
Płeć: męska
Miejsce zamieszkania: Londyn
Na emigracji: ponad 5 lat
Napisz do mnie

Co z tą szkołą?

Społeczeństwa rolniczego zostawmy już na boku). Jak wiadomo, ikoną nowoczesności była m.in. maszyna – maszyna parowa, ikoną ponowoczesności stał się zaś komputer. Zmienili się tym samym bohaterowie epok. Robotnicy i inżynierowie, reprezentujący cywilizację węgla i stali, zdecydowanie ustąpili miejsca „twarzom” nowej cywilizacji, a więc przede wszystkim naukowcom i informatykom, dziennikarzom i rozmaitym celebrytom, ale i twórcom kultury wysokiej. A zatem obok fabryk i kopalń,.

Tagi

szkoła

Archiwum

  • Kwiecień 2012 (1)
  • Luty 2012 (5)
  • Styczeń 2012 (7)
  • Grudzień 2011 (2)

Artykuły Aryjskie | Odszukiwanie Aryjskich Korzeni Słowiańskich Narodów

Absolutów. Liberałowie będą unikać walki z silniejszym wrogiem przez zmiane strony tak aby ich wróg zawsze był ten kto jest słabszy. Potem będą niewolić swoje ofiary i odmawiać uznania opresji swoich działań. W sensie strategicznym liberalizm działa skutecznie w systemie komunistycznym lub w technokracji albo w społeczeństwach kolonialnych.

Na przykład, konserwatyści popierają eksperymenty na zwierzęta na podstawie że bez nich nauka, i medycyna nie będą sie posuwać na korzyść ludzkiej cywilizacji. Natomiast liberałowie popierają eksperymenty na zwierzęta na podstawie, że to tylko nasza subiektywna opinia, że zwierzęta cierpia i ta opinia jest o tyle ważna jak opinia, że nie ma w tych eksperymentach żadnego cierpienia.

Czy go obchodzi czy to konserwatysta czy liberał go tu wsadził?

Ten wzornik może być przystosowany do konserwatywnych i liberalnych nastawień wobec.