O czym chcesz poczytać na blogach?

Cysta

darc blog

Mamie w najbardziej paskudnej lokalizacji to ...

Prawdopodobnie w sobotę pójdę na tomograf. Jeśli okaże się, że bomba sobie tyka to najbliższe miesiące spędzę na L4.

Kurde boję się.

Bardzo.

***2006-09-21 15:36:15 skomentuj (2)

koniec tygodnia

***

dzień leniwy i spokojny. Telefony niekoniecznie ważne, czas na prasówkę, nawet maila udało mi się napisać. Ciągle jestem pod wrażeniem wczorajszych wydarzeń. Trudno w sumie nie być. Wszystko pękło nagle jak nabrzmiała cysta. Mimo wieczornego spotkania to telewizor wielkości szafy zdominował nasze myśli. Niestety przy okazji popaliłam trochę i nie udało mi się zasnąć, ale biorąc pod uwagę degustację urodzinowego tokaja ... odleciałam. W międzyczasie doskonały dowcip, który rozbawił mnie do łez, potem telefon z zaskoczenia i nieskuteczne czytanki przed snem. Tokaj nie tokaj ale wziął mnie w posiadanie. O !

Młoda ma urlop. W związku z tym muszę się meldować 7.58 i całe dwie minuty poświęcam na otwarcie wszystkich zamków. Jak ja nie lubię tak pracować :o(

Poranne wstawanie to.

Life works in mysterious ways - bloog.pl

Life works in mysterious ways

Kategorie
  • wszystkie

Zdjęcia w galeriach.


Pierwsze wakacje Viktorka

wtorek, 13 marca 2012 8:06

Juz od dawna planowalismy ten wyjazd ale nie bylismy do konca pewni kiedy nadazy sie okazja aby go zrealizowac. Ostatnimi tygodni wiele sie u nas dzialo. Viktorek musial przejsc zabieg usuniecia niewielkiej cysty na skroni. Niby prosty zabieg a kosztowal nas duzo stresu i nerwow, m.in ze wzgledu na to ze.

mocniejszy

Jest coraz bardziej popularna w Polsce, mimo że jest mocno krytykowana. Do niedawna stosowano USG (ultradźwięki) oraz, podobno najbardziej miarodajne, pobranie wycinka (punkcja). Statystyki dowodzą, że najskuteczniejsza jest metoda na macanego i w zależności od tego kto naciska, może być do czasu zachorowania nawet przyjemna. Dla pań, które nie przepadają za dotykiem obcych RĄK, mam dobrą wiadomość. Na stopach znajdują się również receptory PIERSI i wystarczy je tylko ponaciskać (nie macać), aby przekonać się, czy w piersiach zachodzą jakieś procesy wynaturzania/degeneracji (powstawania cyst i innego brzydactwa). Czyż nie jest to piękne?
W USA coroczna mammografia jest zalecana każdej kobiecie przez prawie każdego lekarza rodzinnego. Dlaczego tak się dzieje? Po prostu większość z nich dostaje za to działkę. Powszechnie znane są tam praktyki otrzymywania przez lekarza pieniężnego wynagrodzenia od laboratorium, które wykonało badanie na jego zlecenie. Jest to rodzaj oficjalnej łapówki.
Poniższe informacje być może ostudzą polskich naukowych modnisiów, przed zbieraniem pieniędzy lub żebraniem o zakup tych cudownych urządzeń. Pozostaje jeszcze delikatna sprawa.

ilonkabiedronka.blog.pl

To dobrze..... to mnie satysfakcjonuje
skomentuj (0)
Dziękuje za pomoc Salem:))
2003-09-25 19:47:58

Jak widzicie ( nieliczni tu zgromadzeni) zaszła u mnie mała zmiana. Z pokoju pełnego misiów, a potem róży przeszłam do tweirdzy - mysle że tu teraz będzie mi dobrze. Pomógl mi Salem, bo ja już za tego typu zmiany sama się nie biorę - nei chcę wszytkiego popsuć. Może jutro wejdą next zmiany:)).
Dziś dzionek zleciał mi w rytmie szkolnym ch0oelrnie szybko. jestem zła na matme bo nie kumam tzn kumam ale zadania niby robie dobrze ale wyniki ma złe ehhe - cysta desperacja. Nie wiem jak ja jutro napisze ten cholerny sprawdzian.l Pani ''słuchajcie'' to nie to samo co Cycek hehe . Mam andzieje ze przynajmniej ta nas czegos nauczy- trzymać za mnue kciuki jutro!!!!!!1

skomentuj (1)
Chcę tu zostać.......... lala
2003-09-26 20:44:42

Siedze sobie i śpiewam już dawno mi tak się nie robiło eheh . Jak to dobrze, ze w końcu weekend brakowało mi tego. W końcu luzik - pośpie sobie i w ogóle. Dziś bym wpadła pod dsamochód hehe ale jakoś jeszcze żyje - cieszycie się..... oj wiem , ze.... bez komentarza.
skomentuj.